Craciunite sexy !!![188]

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Helau!

Abia acum am reusit sa deschid si eu calculatorul...
N-am mai ajuns azi la doctor...motive...mai mult sau mai putin subiective...Ma rog,poveste complicata...
Nu am chef de nimic,dar as avea chef sa intru la un subiect de "porcit" barbatii...

Va pup...cred ca-s prin zona.

Aaaa...Mirela...uite si www.say7.info/cook/recipe/646-Salat-Byichok.html" target="_blank">aici inca o sursa de inspiratie.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna fetelor!pana acum nu am intrat ca nu am avut net ....Am vorbit cu fiul meu...imi spune ca el tine la ea...si sa mai am rabdare cu ea...financiar ea e sustinuta de parintii ei, nu cu mult dar cat sa nu ia de la noi...azi m-am trezit cu ea tocand varza si facand ciorba varza a facut-o cu carnita de porc si coiba de zarzavat.Nu ca nu stie sa faca...a iesit foarte buna!!!Nu stiu ce e....a intins rufe...a dat cu aspiratorul ...peste totnu stiu ce sa cred...sa ii tina DD naravul...acum calca rufe ...mi-e frica sa nu vina un uragan
Miha , sanatate multa la copii!!!!
Bianca ai mare dreptate...dar stii ce complicate sunt relatiile astea???oare nu sunt eu moderna...????ufffffffff mai bine faceam numai fete

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:


Doina, s-a dat nora pe brazda, deci se poate si asa. Mai stai si te odihneste si las-o pe ea sa faca, doar e priceputa. Ai vazut ce rea sunt
Miha, vreau si eu cu tine la subiectul ala, ma iei , am un cui impotriva lui(sot).




si poze
Mihaela ,Tatiana siMihai
filmulete 1, 2 si 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

sara buna!!!

cuscra ,sanatate copilasilor.lasa-l mai pe cuscru.ce ai cu el? e baiat bun si de casa.ce puii mei vrei?te tzuc apasat.auzi, toate am vrea un sobiect de terfelt barbatii.te bagi sa-l deschizi?

doina, esti moderna, nora-ta e baiu.da bine ca se da pe brazda.

Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...


www.helpsonia.com/" target="_blank">SONIA, are nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bimilit
cuscra ,sanatate copilasilor.lasa-l mai pe cuscru.ce ai cu el? e baiat bun si de casa.ce puii mei vrei?te tzuc apasat.auzi, toate am vrea un sobiect de terfelt barbatii.te bagi sa-l deschizi?

Nu-l deschid ca mi-a trecut!
Dar daca ma starneste vreuna din voi,cu mare drag particip la terfeleala.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

vesti bune sa inteleg
Miha l-a iertat pe sot
sotul danelutei a primit vesti bune...Doamne ajuta
nora Doinei s-a facut fata de "treaba"
toate bune si frumoase...
dar de Liana inca nu stim nimik...aloooo...d-na de la Vienaaaaa????
pe toate

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Stooop!!! Terfeliti voi pe cine vreti...da' pe-al meu sa-l lasati deoparte, daaaa?
Vad vesti bune.
Miha si sanatate.Ma sperii...si fi-mea mai tuseste cate putin dar daca nu-i febra si alte alea nu m-am agitat prea rau.O fi si la noi ceva?
Doina ufff o fi vorbit Dana cu ea? S-o tina tot asa.
Pupi la toate.Sunt prin zona.Am gasit pe net negative de colinde ceea ce inseamna ca o sa avem o serbare super.Maine am sedinta cu parintii.Punem pariu ca vin mai multi tatici decat mamici?
Hai sariti la descusut.Luati-va de mine acum
Leano vorba cuscrei ( cuscra]) da si tu un


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui georgi75

[font=Comic Sans MS][navy]Stooop!!! Terfeliti voi pe cine vreti...da' pe-al meu sa-l lasati deoparte, daaaa?

De ce?Nu tine la tavaleala?




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

hai ca dadu
semn

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica-elizabet

hai ca dadu
semn

Cine? Cui? Unde?




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput