Craciunite sexy !!![188]

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Azi am chemat pediatra acasa,sa-i consulte pe copii. Robert are pneumonie si Amira rosu-n gat.
Maine merg sa mai consult un medic,chiar daca tuseste destul de tare,parca nu prea seamana a pneumonie. In afara de tuse nu are nici un alt simptom...




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

Citat:
citat din mesajul lui mariussimiuc

Azi am chemat pediatra acasa,sa-i consulte pe copii. Robert are pneumonie si Amira rosu-n gat.
Maine merg sa mai consult un medic,chiar daca tuseste destul de tare,parca nu prea seamana a pneumonie. In afara de tuse nu are nici un alt simptom...




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...



no belea.
fato da se aud raluri pulmonare, nu cred ca fu nebuna dr sa zica pneumonie.io zic, nu dau tare da musai antibiotic .tusea in pneumonie, lipseste de multe ori.respira greu,oboseste,e somnolent, papa bine??
santate la puiuti.

Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...


www.helpsonia.com/" target="_blank">SONIA, are nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

Doina, parere de blonda si mama de doi feciori.eu cu ea nu as discuta ,ca daca nu-i educata nu as pierde eu vremea sa fac munca lui mumasa.dar cu feciorul meu DA.efectiv as avea o discutie si l-as intreba daca asta e idealul lui de femeie, daca e fericit si daca-si doreste o viata cu ea si daca asemenea specimen vrea sa fie mama copiilor lui?
ai grija de tine.

Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...


www.helpsonia.com/" target="_blank">SONIA, are nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Buna sexoaselor
Of miho...cel mai bine mai mergi la un dr...sanatate multa copilashilor
ref cozonac, de ce nu incerci reteta aia a mea...e super(o laud si eu ca deh...sunt modesta) reteta o gasesti in album...asta ti-a iesit super...
Doina, pai ea va "omoara" pe voi inainte voi nu vedeti?
Mirela, cu placere
Daneluto si era tanar moshul?
Bi multam de capitol nou
Mihaela te vazui si dincolo te asteptam cu papica buna
noi aseara am adunat scoici de pe malul raului, azi toata ziulica am pictat la ele acum cica vor sa adune altele....
va fugim pe-afara


monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bimilit
no belea.
fato da se aud raluri pulmonare, nu cred ca fu nebuna dr sa zica pneumonie.io zic, nu dau tare da musai antibiotic .tusea in pneumonie, lipseste de multe ori.respira greu,oboseste,e somnolent, papa bine??
santate la puiuti.

Are numai tuse,nimic altceva. A facut un pic de febra aseara,azi deloc.
Am inceput sa-i dau antibioticul prescris...na,ce sa fac?Daca totusi e pneumonie? Sa dea Dumnezeu sa i-l fi dat degeaba.
De mancat mananca asa cum mananca de obicei,foarte selectiv. Si de obosit nu oboseste niciodata. Ba din contra.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

acu vazui ca intra si cuscra in graba si ne saluta fato hai ca vine acush vacanta poate intri si tu mai des
Liano te rog da un semn, ridica o mana sa vad ca esti ok
miha, Doamne ajuta sa auda altceva dr nr 2 maine sanatate multa


monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

MIHA,sanatate la copilasi...sper totusi sa nu fie pneumonie...maine sa ne zici ce a spus cel de-al doilea doctor!!!...ah,si uitai sa-ti zic ca te-am urmarit si am vazut decoratiile la papica,ce frumoase...am vazut si locul de inspiratie...daca mai ai spune-mi si mie te rog,am nevoie pt Craciun!!




Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:


Buna dimineata, poftiti la !
Miha, imi pare rau , multa sanatate copilasilor, numai bine !
Fetelor trec la cratita apoi la, tuturor!




si poze
Mihaela ,Tatiana siMihai
filmulete 1, 2 si 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Buna dimineata si o saptamina linistita va doresc

Mihaela multumesc de cafea si spor la treburi, ca tot cu din alea ma ocup si eu

Cuscra sanatate multa la puiuti. De obicei la pneumonie dispare pofta de mincare si sint molesiti, Doamne ajuta sa fie doar o simpla raceala

Fetelor, eu dispar la treburi, sters geamuri, curatenie si decorat .
Poze am in album, il gasiti voi cind aveti timp
M-a sunat sotul sa-mi spuna ca a vorbit cu doctorul. Au venit rezultatele de la biopsie si nu i-au gasit nimic la rinichi. Doamne ajuta in continuare sa nu fie nimic grav, dar totusi buba este undeva si nu o gasesc
Dispar la treburi, va tuc pe toate

Daniela, mami de capsunica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmulete
Elvetia in miniatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

eu am decorat geamurile si pe afara, in casa termin eu curatenia pina de craciun
va doresc chef de vorba

Daniela, mami de capsunica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmulete
Elvetia in miniatura

Mergi la inceput