Timisoara, Impreuna!(130) Campanie de Craciun

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

mai stai vreo juma de ora sa vina huzbantu, el e responsabil de guzgani la noi acasa se zice ca soarecii vin numai la oameni instariti, ia partea buna

silva, asa scurta? ii bai ceva?!
doris, ce mai face ela, tu ai tinut legatura cu ea pe problema ei, sper ca e ok si safe!! da-ne o veste ceva...chiar lipseste de tare mult timp, asa scurta cum era! sper sa nu fi patit ceva!


looking for my sunshine
+12


www.adriatica.net/wallpapers/index.htm" target="_blank"> my love, Adriatica


"The work is for people who are tired of pain. It’s an offerering.
It’s the way that I found freedom! "
byron katie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

oameni instariti , buna gluma. Faza e ca nu prea ii pasa de mine si merge de colo colo si mananca si cand ma vede ca ma apropii mai mult fuge. Mananca dintr-un iepure de ciocolata

Aida
Poze cu noi
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Salutare...gagix...

Noi acum am sosit...

Am fost cu Ines la Sanandrei, la calarie, ca-i era tare dor de Izabel ... am stat vreo ora, le-a dat cailor zahar, apoi am mers si pana la Izvin, apoi in Centru la Targul de Craciun.
Fetelor, e superb Centrul, sa mergeti si voi...o sa fac si poze intr-o seara.
Ines inca tuseste, dar azi cu tot riscul, am iesit afara, ca facea ca petarda prin casa...
Sper sa-i treaca sa o pot duce la gradi, sa mai apuce ceva repetitii pentru serbare.

Ok, pentru Ajutoarele Mosului, care doneaza jucarii

O sun pe Dana de ieri, nu dau nicicum de ea...
( Dana, daca mai existi, te afli, traiesti, da urgent un telefon)
Ok, in clipul cu fetele de la realitatea scrie mare si clar, ca

in 20-21 decembrie se doneaza jucariile, in Centru.

Iar in 22 va fi licitatia lor...

Vreau doar sa-mi confirme Dana, ca doar ea e cea mai in tema, daca se pot dona si hainutze sau numai jucarii...asa ca inca o asteptam pe dana.

Am vb acum la tel cu Ela...o sa-i scriu exact pe pm, despre cele doua campanii, e de acord...numai ca are alte chestii vitale pe cap...

O sa o sun si pe Laurelu...ca vad ca-i tot absenta pe-aici...

Hai ca revin...



BLOG DC-Impreuna Timisoara


Uneori, chiar si sa traiesti e un act de curaj. Seneca



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Fetelor , Kissy ma termina de ras cu o melodie pe care eu nu o stiu. Ea zice ca a gasit-o pe youtube sau pe forum.Suna cam asa:
Si ne facem ca lucram
Am gasit un portofel
Dar era gol si ma termina ce imi place cum canta
Daca stiti ceva de melodia cu pricina , va rugam un link ceva ...


Aida
Poze cu noi
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Maria, totul ok doar ca m-am trezit de dimineata cu curu la deal dar s-o trezit sotu m-am descarcat si acu e bine

Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

huh al tau o scapat...

looking for my sunshine
+12


www.adriatica.net/wallpapers/index.htm" target="_blank"> my love, Adriatica


"The work is for people who are tired of pain. It’s an offerering.
It’s the way that I found freedom! "
byron katie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mariaa

huh al tau o scapat...


al tau nu? ce ai de gand

Aida
Poze cu noi
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mariaa

huh al tau o scapat...

looking for my sunshine
+12


www.adriatica.net/wallpapers/index.htm" target="_blank"> my love, Adriatica


"The work is for people who are tired of pain. It’s an offerering.
It’s the way that I found freedom! "
byron katie





cam sifonat dar na ... ca sa scape de o luat copilu si o plecat la sanius

Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mariaa

pentru 'Ajutoarele lui Mos Craciun', putintica atentie:

luni, maine deci, deianira vorbeste la centru pentru lista cu necesar. Am sa incerc sa depun eu cererea aia, totul depinde de programul lor, eu numai dupa ora 16 pot pleca de la job pentru asta. tot luni, maine, ma intalnesc cu deya sa iau banii de la ea iar care mai doriti sa participati dar nu puteti veni, dati un semn si dau eu o fuga pana la voi.
marti, 09.12, ora 17 (astept sugestii care nu puteti) ne intalnim in Piata Unirii pentru adunat banii!
joi, 11.12, ora 18 ne intalnim sa cumparam cadourile, andule vezi ce program ai pe joi vreo doua ore, I need you deianira are experienta cu centrul Euro 2 unde pe firma se pot cumpara la en-gross si la un pret mai bun toate cele..deci care aveti niste date de firma dati de stire si aduceti sa putem cumpara de acolo. deianira, nu-ti fa probleme de transport, avem cu ce duce lucrurile.
vineri (in principiu, ora 17) mergem la centru cu lucrurile pentru cupii


Am eu date de firma, daca va trebuie. Incerc sa ajung marti la ora 17 in Unirii, cu piticii dupa mine. Doar sa nu ploua ...

Hoinari suntem in viata asta, iar drumul spre casa cu greu il regasim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

gabi marti cica va fi doar ger

Aida
Poze cu noi
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput