Mamici de zmeurici de iulie - august 2009 - 6

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CarmenAlbu spune:

Bubu
Multumesc, am vb cu ea, saraca, nu are nici o farmacie deschisa la ea in oras sa ia niste progesteron!
Italia! Stiam eu ca nu imi place deloc locul ala!!!
Merge la urgente intr-o ora!

http://tt.lilypie.com/Kkxdp1.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micaalsa spune:

CarmenAlbu, pentru sora ta, sa fie bine si sa stea bebicul in burtica. Sa ne tii la curent si dupa ce totul va fi bine o asteptam la noi.

JUCARII PENTRU COPII CUMINTI ... SI NU NUMAI

www.bijuterii-fantezie.ro/" target="_blank">BIJUTERII FANTEZIE

Bubulina mishelina

Anamaria lui Iulia (23.03.2006) si 7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibuga spune:

mi-au dat lacrimile...
http://www.youtube.com/watch?v=N1uKCchuIjM&feature=related
...de emotie
pt sora ta carmen.
zilnic cit timp petreceti in fata calculatorului(laptop)?
o zi buna tuturor!




ildi6+ si tomi2004.03.06

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blanca000 spune:

Buna si de la mine,

Vorbiti de ingrasat..ia sa ma duc si eu la cantar...nimic...tot 53 kg (aveam vreo 54 acum o luna-doua)...la inceput cand am aflat de burtik mancam sanatos si destul..acum m-am dat pe brazda dar asta si din cauza ca nu am pofta de nimic si daca mirosul mi sa accentuat asa toate imi miros urat...bleahhh...

O cirbita acra si un castravecior...asta vreau..

Abia astept sa vina miercuri sa ajung si eu la dr. si sa fac eco..pana atunci tot felul de ganduri imi misuna prin cap..de ce nu am greturi, de ce nu ma ingras..parca am o greata si imi vine vomit..parca nu am...sanii dor..parca nu prea..si tot asa..



7+

Bubi mic

Bubi mic poze



Nunta noastra 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne-marry spune:

carmenalbu tb sa mearga imediat la urgente. of...inem pumnii sa fie totul bine.

noi acum am reusit sa intram pe net, k am bucatarit pana acum. si vreau sa ma relaxez citind o carte, apoi papam si cred ca ne culcam putin de pranz.
mai stam pe aici pe faza ...

anne-marry mamica lui teodor alexandru si 10

NICIODATA SA NU SPUI NICIODATA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bia77 spune:

Multumesc pentru ca m-ati trecut in lista.

Nu stiu cum sunteti voi, dar mie imi este INTR-UNA somn si greata. Iar greata alterneaza cu pofte de-as minca si peretii.

cred ca de la arefam.

Ba pup, mamici cu burtici

Bianca, mamica de Teo si de zmeurica 5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica2008 spune:

buna fetelor eu am dormit aproape toata ziua.cat despre sora ta carmen trebuie sa fie o farmacie deschisa ca si eu sunt in italia si mereu este una sau doua deschise chiar si noapte.si sa se duca direct la materna nu la urgenta ca face coada degeaba ca dupa o trimit la materna.eu azi am o greata poate din cauza ca m-am laudat prea tare ca nu am nici o simtoma dar e bine si asa bebe sa fie sanatos.si eu inainte sa raman insarcinata aveam mereu lipsa de calciu,anemie,tensiune mica acum nimic totul ok.se vede ca imi face bine9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rallu spune:

Buna seara,

Fetelor, sa nu cumva sa incercati sa va duceti la out-letul cu pricina in week-end pt. ca o sa regretati amarnic.
Eu am fost la Bricostore sa-mi cumpar bradut, si, din cauza ca o parte din drum e comun cu cel pt. out-let, am facut o ora si ceva pana acolo (pana sa ajungeti dincolo cred ca mai faceati o ora).
Era o coada infernala, masinile bara la bara...ingrozitor.
Parca era singurul loc din Bucuresti unde se puteau face cumparaturi.

Despre kilograme, cred ca m-a apucat asa jalea aseara pt. ca am avut o petrecere si am descoperit ca nu am cu ce ma imbraca.
Eu eram genul cu haine mereu mulate, decoltate, etc....inchipuiti-va ca acum hainele alea nu prea mai stateau cum trebuie pe mine.
In final am rezolvat-o onorabil....sarafan plinut ieste tot dar scurt pana sub fund...deh...tot nu ma pot lasa de chestii sexoase

Acum mi-am cumparat vreo 3 bluzite mai largute, sper sa nu ma mai apuce asa rau disperarea daca am cu ce sa ma imbrac.

"Nu conteaza ce ti se intampla in viata ci conteaza cum reactionezi la tot ceea ce ti se intampla."

Atat e de mare burtica10+
Asa arat eu acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Buna fetelor de 2 zile nu am mai deschis calculatorul si ati scris nu gluma. Deabia recuperai.
Eu ma tras o spaima mare , am mancat ficatei de pui vreo 3 zile la rand )cate 3-4 /zi si am citit apoi ca nu e bine , ca au vitamina A si da malformatii la bb. Va dati seama cum m-am simtit, imi venea sa-mi bag degetele pe gat. Voi stiati? Sau numai eu eram pe dinafara? Off , am multe de invatat.
Eu tot fara pofte si greturi dar in schimb am facut ceva burtica ptr ca acum mananc si cand nu mi-e foame ca sa nu-i fac rau lui bb dar cred ca ar tb sa ma mai abtin.
Eu deabia miercuri am programare la dr si cum nu am mai fost niciodata la ea am mari emotii. Nu o cunosc , mi-a rec dr care mi-a facut ecografele pana acum si sper sa fie totul OK.
Nusy tu nu mai intri pe aici?
Ingerash imi pare tare rau, te stiu de la aspirante cand te pregateai de FIV.




www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Miki 7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ayda_m spune:

MIKI MIKI, nici eu nu stiam de ficatei dar nu cred ca i-ai facut rau lui bebe, nu ai mancat mult, stai linistita...si eu am mancat azi ficatei.

Pup toate burticile

Ayda 8+

Mergi la inceput