Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (16)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Hello girls

Azi am profitat de vremea superba sa am iesit de doua ori...de la 10 la 13 si de la 14 la 16. Super frumos a fost.
Piciul meu nu prea vrea sa pape azi, e mofturos. Dar il las in pace, poate are si el o zi proasta. In rest nu se plange, semn ca nu are nimik. Azi ne-a ras in hohote cand il imbracam , era sa cadem pe jos ca ne-a luat prin surprindere Uitasem ce frumos este sunetul cristalin de bebel

July bine ai revenit. Nasol cu depresia asta....bine ca ai iesit din ea. Acum ca esti acasa o sa fie mult mai bine Nu am vazut inca pozele, dar o sa intrupe link sa ma uit.

WOW Dya primul dintisor ....Ce frumos !!! sa nu fie greu !

Printesa mea iubita Valentina


Soricelul meu iubit

poze

poze David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iriss_04 spune:

hello gagici,
suntem si noi pe aici inca citim din urma ca iar am ramas codase cu cititul
ancule e o scumpa carla
dya:primul dintece frumos
Nicolici si la multi ani pt maine ca poate nu mai intram maine

azi a fost o zi super pt noi|;dimineata se uita fix la mine si mi-a zambit o gramada, eram topita toata(imi iubesc minunea din ce in ce mai mult) ,,,apoi am iesit afara si am stat 2 ore,sa profitam de vremea asta frumoasa
pup fetele


''bimbirica'' mic si frumos

mami de andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Am venit si eu de afara. Ce faaaain esteeecald si bine.
Pitica mea e fericita ca a primit multe dulciuri de la Mos Niculae la gradi.
Gogoneatza mica a dormit tot drumul dus-intors
In legatura cu vaccinul si eu am fost ingrijorata ca la Bianca n a copt nimic e doar o pata mica rosie max 3 mm. Am intrebato pe doctoritza a controlato si a zis ca e ok ca nush ce galmitza este acolo ( io n am pus mana). Tot stau un pic asa pe ganduri daca este in regula. Luni mergem iarasi la control la Medicover asa ca o so intreb si pe doctoritza noua.

Am pus poze cu printzele mele, am lacrimat zilele trecute cand le am vazut cum se uita una la cealalta si cum se tim in brate
http://good-times.webshots.com/album/568662573YqiCtc?start=36

Eva m am uitat la pozele voastre, ai un adevarat nazdravan si tu arati bestial

Ancule deja inveti fititza la fuste scurte . Si iooo de abia astept. Cu Inisa am o mare problema ea vrea rochite/fuste lungiiii ca asa au printzesele, te doare capu

Revin dupa ora de laptic





de Inisa Ana-Maria si Bianca Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

deseara vrem sa facem bradul, abia astept.
a rezolvat tati si subiectul "mos nicolae", mai ramine mos craciun pe sapt viitoare..
miine avem un sarbatorit special, un Nicolae de musette

alexa(23.10.2004), cipri(02.11.2008) si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

lau m-am topit cind am vazut atita dragoste!!! superbe printesele

alexa(23.10.2004), cipri(02.11.2008) si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

iris felicitari ptr zambete

laureta m-au impresionat ff tare pozele,fetele tale sunt doua scumpe si se vede cat de tare se iubesc.E minunat sa ai copiii

alina ce somn ???Mai asteapta sa cresca puiulca si eu am asteptat
Spor la impodobit

laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Andy
Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iriss_04 spune:

Citat:
citat din mesajul lui laureta

Am venit si eu de afara. Ce faaaain esteeecald si bine.
Pitica mea e fericita ca a primit multe dulciuri de la Mos Niculae la gradi.
Gogoneatza mica a dormit tot drumul dus-intors
In legatura cu vaccinul si eu am fost ingrijorata ca la Bianca n a copt nimic e doar o pata mica rosie max 3 mm. Am intrebato pe doctoritza a controlato si a zis ca e ok ca nush ce galmitza este acolo ( io n am pus mana). Tot stau un pic asa pe ganduri daca este in regula. Luni mergem iarasi la control la Medicover asa ca o so intreb si pe doctoritza noua.

Am pus poze cu printzele mele, am lacrimat zilele trecute cand le am vazut cum se uita una la cealalta si cum se tim in brate
http://good-times.webshots.com/album/568662573YqiCtc?start=36

Eva m am uitat la pozele voastre, ai un adevarat nazdravan si tu arati bestial

Ancule deja inveti fititza la fuste scurte . Si iooo de abia astept. Cu Inisa am o mare problema ea vrea rochite/fuste lungiiii ca asa au printzesele, te doare capu

Revin dupa ora de laptic





de Inisa Ana-Maria si Bianca Nicole



laureta: ai doua minuni,,cum se imbratiseaza ele m-au dat gata,,,vreau si eu o fetita in 2010 ca tare dragalase mai sunt fetitele
LE:se baga cineva la o fetita pt odiseea din 2010???

''bimbirica'' mic si frumos

mami de andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JulyMorning spune:

andy p, bitza, babytza multumesc de primire, ma bucur sa va citesc din nou Pupicei la mamici si bebeluni.
Alina sigur ca-mi amintesc intrebarea ta de la odisee, da' la cat am lipsit mi-a fost si rusine sa mai zic ceva Ti-o dau pe Maia daca vii in petit si sa stii ca e cel mai cuminte bebelus, doar ca trebe sa stie Cipri multe cantecele, ei ii place si mama denaturata ce sunt io stiu doar cateva versuri razlete, in rest bag mare cu lalala si lulu si ce-mi mai vine
Noi am venit din plimbari un pic mai devreme, am stat cam 3 ore afara, am papat la terasa in parc (am pus poze la semnatura) si apoi am fost la posta sa ne luam pachetul, a primit fata de la mos un carusel. Cica imi trebe 3 baterii LR 14... care or fi alea, ca dupa gaura nu-mi dau seama... Ma duc sa incerc sa-l pun ca n-avem pe tati-mesterul sa ne ajute.

_
Our future determines our past

bobocica Maia
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

July e o scumpa
Cat despre cantecele ia baga si tu o cutiutza muzicala ceva sa vezi ce frumoase sunt...Alexia rade cu gura pana la urechi cand i le pun si ma maimutaresc in fata ei pe muzica.

laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Andy
Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Andy nu e musai sa coaca vaccinul. Trebuie doar sa se inroseasca zona, sa se vada o urma ceva...

July bine ai revenit si hai sus din butoiul de melancolie ca nu-ti sta in fire. Acum asta e, nu mai ai ce face, creste bebelina bine si cu lapte praf. Trebuie sa fii o mamica vesela si relaxata, asta e si mai important decat sa te chinui si sa iti faci probleme alaptand

Eva ma faci sa rosesc ... nu vreau sa ma bag in seama, dar daca m-am izbit de-un lucru si l-am intors pe toate fetele, pot sa prezint niste concluzii... atat, sper sa nu devin nesuferita din cauza asta...ma abtin de multe ori si nu raspund daca nu sunt in tema sau n-am trecut pe langa subiect macar un pic.

Mergi la inceput