LMA Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (141)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

amy , pai la mine vine moshu' nic' ca la iasmi a tot venit: bunica sa i a cumparat cercei zilele trecute si noi tot jucarii i-am luat.

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi si buburuza mica Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

amy, obesrv si la Lucas ca da... in general in mine, bate cu palmuta si face asta cand vrea sa ma faca atenta... eu cred ca ma bate... nu stiu de unde a invatat... poate fiindca i-am dat peste manute de cateva ori, cand l-am prins cu peria de wc sau cu alt obiect daunator? desi nu i-am dat tare probabil ca a vazut ca sunt suparata...




Jasmin si micutzul Lucas Daniel (28.11.2007)

www.flickr.com/photos/23373490@N02/" target="_blank">poze cu mogaldeatza


www.flickr.com/photos/30849078@N05/" target="_blank">Lucas la 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

iasmi te bate cu palmuta si zice na-na nana dar noi am invatat-o.... si dupa aia vine si iti da pusi si face draga-draga...

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi si buburuza mica Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

amy , pai la mine vine moshu' nic' ca la iasmi a tot venit: bunica sa i a cumparat cercei zilele trecute si noi tot jucarii i-am luat.

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi si buburuza mica Iasmina Alissa 31.10.2007


aaaa scuze ...am incurcat borcanele....dar bine ca am prins ideea acum,ia sa vina mosu` si la mine(il sun pe tati)...ca eu am fost fffff cuminte

AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui Amy26

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

amy , pai la mine vine moshu' nic' ca la iasmi a tot venit: bunica sa i a cumparat cercei zilele trecute si noi tot jucarii i-am luat.

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi si buburuza mica Iasmina Alissa 31.10.2007


aaaa scuze ...am incurcat borcanele....dar bine ca am prins ideea acum,ia sa vina mosu` si la mine(il sun pe tati)...ca eu am fost fffff cuminte

AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)




_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi si buburuza mica Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi07 spune:

La multi ani, Luca!

Roxx, ce mai faceti? sunteti in Romania?

Cristina si Radu 3.12.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

mey fetelor,la noi nu mai e vb ca ne da na-na asa mai in gluma,piciul meu ne arde nu sta pe ganduri(are o mana grea)...si in general loveste la fatza ca sa vada lumea semnele
stiti,eu evit sa-i dau peste manutze ...dr.mi-a zis ca ar putea sa-i afecteze inimioara ,nu a intrat in amanunte asa ca sincera sa fiu nush care-i legatura
eu il mai ating la poponet ...dar degeaba

intotdeuna mi-am dorit un copil care sa fie dragastos,mamos ...lipicios nush cum sa-i mai zic....iar Iustin e exact contrariul a ceea ce am crezut eu ca o sa fie.....are o personalitate f.puternica si deja vrea sa se impuna

AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristi07

La multi ani, Luca!

Roxx, ce mai faceti? sunteti in Romania?

Cristina si Radu 3.12.2007



Iote cine a aparut...ai venit sa dai de baut ca ati facut un an?

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)

poze si filmulete

povestea nasterii

www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria

www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi07 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Citat:
citat din mesajul lui cristi07

La multi ani, Luca!

Roxx, ce mai faceti? sunteti in Romania?

Cristina si Radu 3.12.2007



Iote cine a aparut...ai venit sa dai de baut ca ati facut un an?

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)

poze si filmulete

povestea nasterii

www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria

www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


eu sunt mai timida

dau de baut ca o tin in petreceri...de ziua lui Raducu (si Lorena si Cata )nu am intrat ca am avut atatea invitate (ati vazut ce fete elegante au fost la petrecere)... dar hai ca dau acum de baut si praji sa treaca timpul mai repede la birou

deci luati:

Cristina si Radu 3.12.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Fetelor, tot citind ce ati scris incep sa ma intreb daca eu fac bine cu Matei. Eu nu i-am dat niciodata nici peste manute, nici la fundulet. Oare o sa iasa prea rasfatat?
E adevarat ca eu am eliminat absolut toate pericolele din calea lui (gen peria de WC ), in baie nu are deloc acces si nici in debara (astea ar fi incaperile cu adevarat periculoase (din cauza a ceea ce contin). De certat il cert f f rar (nu prea se numeste certat ci mai mult un vorbit pe un ton putin sever). E adevarat ca ceea ce face el, adica ceea ce numesc eu prostioare, e f normal pt varsta lui.
El nu a dat niciodata in noi, nici nu ne mai musca, acum ne linge .

Roxxy si Matei, sufletelul meu drag (29.11.2007)


Mergi la inceput