Pepenasi de iulie-august 2008 (52)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kamelya spune:



ILINCA (IOANA)

LUCIAN (MADINA)

ANA SOFIA (MARINA 1609)




buburuza mea

de Daria 14.07.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankalaura spune:

Azi sunt periculoasa! Cum ajung eu de la mine de acasa pana la Budapeste (neehhh... nu orasul!), cu copil de 7 kile de gat, ditai geanta cu diverse pe umar (pampers, servetele, lapte, blabla....)???
Cum ajung, in contextul in care n-am plecat si tre sa fiu inapoi la 12 fix???
Si pentru ce?? Pentru un rahat de parafa!
Bun, sa zic ca o amanam, dar nu pot!
Ca dr de familie se cara in weekend la casa de la tara, luni e dupa-amiaza, iar luni e ultima zi in care marea doamna super sefa mea va mai presta venit la birou!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_or spune:

ANKA, nu puteti lua taxiul?

FLO, acuma vazui ca ai elucidat tu misterul cu ion ion da cred ca am scris deodata mesaj si n-am mai observat.

La multe lunite pepenasilor sarbatoriti azi!!

ATB, ce fetita ti-ai tras!!!

Monica, mami de Luca 17.07.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

'neata
Ano...salonul tau arata super...la cat mai multi clienti!!!
La noapte vine mos Nicolae...pup totti pepenasii, sper ca mosul sa fie bun cu ei si sa le aduca multe cadouri!

Lupta cu kg
Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anilansa spune:

buna dimineata.
kamelya mersi de cafea .... ma duc sa din urma.
La multe lunite pepenasilor sarbatoriti azi!!

Alina mamica lui Darius Gabriel (29/07/2008)
http://community.webshots.com/user/Anilansa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anilansa spune:

mcoca am vazut ca mai trebuie ceva la tabel.... imediat

pai sa nascut cu 3.500 kg,la centimetri nu stiu, in prima luna 4.500 cu laptic de la mama, in a 2-a luna 5.600 cu formula si 59 cm,in a 3-a luna 6.500 kg, cu formula si 62 cm, in luna 4- 7.200kg cu formula si suc de morcovel si mar si 64cm ... cam atat

Alina mamica lui Darius Gabriel (29/07/2008)
http://community.webshots.com/user/Anilansa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bufi spune:

La multi ani tuturor bebeilor!

am trecut sper cu bine si peste vaccin de 4 luni ca am avut iar emotii, a fost cam maraita ieri, insa a mancat normal...si a dormit de la ora 21 la ora 08...super...aseara inainte sa adoarma i-am luat temp si avea 37.9 rectal...ii dau nurofen si eferalgan si ii mai dau si azi si dimineata avea 37.5
nu cred ca mai apare febra acum

in seara asta vine mosul, deja are o gramada de cadouri pe care i le pun diseara la cizmulite, sa-i fac poze si sa vada si ea peste ani si ani ca a venit primul mos nicolae pt bebei cuminti, frumosi si sanatosi

la mine mosul a venit deja, dar este un mos tare consistent si exact ce mi-am dorit

stiu ca nu este un moment bun pt asta,de fapt nu ar fi trebuit sa fie...Anca Parghel a incetat din viata!
Dumnezeu sa o odihneasca! a luat-o intr-o zi sfanta, de vineri, in postul craciunului...ofofofof

va pup si o zi minunata
bufi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dara_d spune:

Neata si de la noi.
SUN s-a rezolvat cu ce am vorbit de dimineata.
Ankalaura bafta sa rezolvi totul, e greu cu bebe dupa tine dar asta este.
Camy ma bucur ca mai scri la noi si sper sa fi bine.
Si la Denisa o sa vina mosul ca a fost cuminte si o sa ii lase multe jucarii pe ghetute, si eu m-am gandit sa o filmez ca sa vada peste ani ca a venit mos nicolae si la ea ca era un bebe cuminte.
Pupici tututror fara exceptie.

http://b1.lilypie.com/uLlkp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dma2007 spune:

anka ia taxiul
am vazut ca e soare afara si ma gandeam sa duc si eu copilul in parc dar mi-e groza cu ea de gat ca are 6.8 kg si eu coloana varza vorba lui sun
poate plec cu ea pe roti pana acolo...of nu stiu ma mai gandesc



M.A. de minune ANDREEA MARIA (15.08.2008)
http://b1.lilypie.com/M20sp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissJJ spune:

Neatza fetele!

Raportam si noi primul pishu la toaleta. Bine sa vedem cum merge am imbracat-o cu chiloteii din aia de copii mari de la huggies pt toilet training sa vedem ce si cum. Bine na abia am inceput deci trebuie rabdare da na ne bucuram de fiecare pas.
In rest azi suntem singurele ca tati vine tarziu tare ca e petrecerea de Craciun la servici deci suntem numai noi gagicile azi.
Ana pai da un mail la mailul comun cu poza sau te adaug la lista si imi dai poza pe messenger.
Multumim de aprecieri fetele care ati vazut filmuletzul nostru.


Mergi la inceput