Prietenie la plesneala! - obrazu' halalalt

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Anina foarte frumoasa prezentarea
Multumim!

Cu verigheta, la fel am facut si eu, da' am avut io grija sa-mi scot pirleala Mi-am cumparat vreo 4 inele de atunci, tot in contul aluia




*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#date" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Misha, si nu-ti ajunge, tot mai vrei inelul de logodna !
Eu, pana sa ne casatorim, am primit un inel cu o pietricica stralucitoare(dar nu, diamant!), pe care era sa-l inghit cu sampania ce o sorbeam dintr-un pahar la un Craciun. Si cand am intrebat de e inelul de logodna, a spus grabit si speriat ca, nu !
Dar tot ne-am luat, chiar daca mai tarziu.



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Diabet zaharat la copii, Copilasi din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Mai fetelor, Nina si Misha voi sunteti niste finute...eu l-am dus direct in magazin si i-am spus "daca ai vre'un gand nu vi la mine fara asta" ...si ca sa ma dea pe spate a zis "pai de ce sa asteptam pana te cer ,ti-l iau acum si scap atunci "...asa ca s-a conformat si l-am luat atunci,ne-am casatorit dupa 1an cand aveam si primul bebe pe drum

www.petitiononline.com/laredout/petition-sign.html?" target="_blank">Semneaza petitia LA REDOUTE
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Iulia, mama, unde erai pe atunci, sa ne deschizi ochii ?



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Diabet zaharat la copii, Copilasi din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Ce frumos! Inel in paharul cu sampanie! Mai ceva ca-n filme.

Io nu inteleg de ce sint atit de speriati barbatii astia cind vine si vremea "sa se lege la cap" cum se spune. Oricit s-ar fofila, ei chiar nu inteleg ca nu te poti pune cu femeia?

kokiy-uite asa-mi place: scurt, clar si la obiect. Numai ca eu m-am desteptat mai tirziu, chiar foarte tirziu-dupa 6 ani de prietenie




*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#date" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Misha, al meu s-a desteptat dupa 8 ani de prietenie si recent am implinit 9 ani de casnicie.



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Diabet zaharat la copii, Copilasi din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Ehei! La multi ani, si sa fiti fericiti! Si noi implinim 9 ani de ca(z)nicie in februarie.
Dragii de ei, cit au putut rezista!

Multumim pentru nominalizare la "Gala Laureatilor" Sincer nu ma asteptam.

Si niste dedicatii pentru barbatzeii nostri:

Mesaj de la sotie catre sot:
-Trimite-mi bani, ca altfel incep sa calc "strimb"!
Raspuns de la sot catre sotie:
-Calca strimb, si trimite-mi si mie niste bani!

Din adinca cugetare romaneasca: Daca intr-o zi te simti inutil si deprimat, consoleaza-te cu gindul ca odata ai fost spermatozoidul cel mai rapid dintre toti.




*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#date" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

La multi ani si sa va aduca Mosu' SANATATE,bucurii si impliniri.
Ma simt ...nu mai stiu,am facut endovaginala, instilatie siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii siiiiiiiiiiiiiiiiiiii siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
pot ramane insarcinata!
As sari in sus de bucurie.
Numai ca tre' sa scap de amarata asta de infectie urinara si nu gasesc medicamentul.Doamne,asta-i tara lu' Papura Voda !
Va pup si va multumesc ptr tot !



Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

URAAAAAA!!!!!! Ai vazut ce cadou frumos ti-a adus Mos Nicolae?
Ma bucur mult de tot pentru tine. Din cite am inteles este calea cea mai sigura de a scapa de boala, fara ca bebe sa fie afectat.

Am vazut ca ai scris ca e corecta denumirea medicamentului, insa cind am cautat pe Google (cu ghilimele, ca sa-mi dea exact), postarea ta este singurul rezultat pe care l-a gasit. Daca a aparut, e imposibil sa nu fie mentionat pe nici un site, de asta cred ca totusi ti-a scapat ceva din denumirea lui. Eu cred ca e cel dat de anina_n la link-ul de la subiectul tau.



*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#date" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

pai ala e postat de Anina ,dar NU SE GASESTE! Poti crede?!


Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput