Pestisori... pestisori... (28)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns serbanica spune:

Hai ma fetelor la o birfa ca ajungem pe ultima pagina!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Ely-sanatate maxima, ai grija de tine si sper sa nu ia si baietzii.
Dany-sa stapinesti sanatoasa cizmele.
Revin ca iara a inceput nebunia.


Denisa cu Emma Andrea 2,9 ani si Mark Alex 1,3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Denisa , multumesc! Numai ca sunt mai mult pt. zapada , pt. munte ...le-am luat ca poate poate ninge sau poate ajung undeva la zapada!

Ely , ce faci , v-ati insanatosit!Multa sanatate!

Serbanica , ce sa barfim ? Sau pe cine ?Am vazut ca ai scris la mamici de pepenasiiul-aug 2008, super fete , eu citesc akolo deoarece este o peroasna f . draga mie ....Am vazut ca vrei sa te reintorci la serviciu 2 h si eu sunt de parere ac ar fi bine , acuma tu decizi! Ce face flacaul ? Mai e constipat ? Sper ca am retinut bine!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:



Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns serbanica spune:

Pai scriu ca ingerul meu e nascut in august.De constipatie nu a scapat dar am gasit ceai Infant Drink.La lucru am sa m aduc ca o sa fac ce imi place si cum au zis is fetele mai ies si eu din rutina.
http://community.webshots.com/album/568923537DaOcJK?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Suntem mai bine Multumim!

Acum sunt in cautare de cadouri pt. pici... Daca de Mos Nicolae e f. simplu (pt. ca le iau doar cateva fructe si dulciuri... cateva ca nu prea mananca... si tot eu bag jumatate... si cum sunt x 3 ... e grav )... acum e complicat... macar Elena a zis ca vrea multi ponei mici... am luat 3 ponei mici... mai are 2... face colectie Si i-am mai luat o trasura pt. print si printesa... acum sa vedem cine aduce printul si printesa... ca deja dpaseam bugetul... si mai sunt si altii care ma intreaba ce sa le ia Asa ca nu epuizam toate ideile...
Dar baietilor... greu... m-am hotarat la masuta pt. pici, cu diverse activitati... si le voi lua x 2 ... pt. ca anul trecut am facut greseala sa iau 2 lucruri asemanatoare... si sa se bata pe acelasi... asa ca acum luam doua idetice si la fel... As fi luat 2 masute diferite... dar nu vreau sa se bata iarasi pe aceiasi...
Exista riscul sa se bata si asa pe aceiasi, chiar daca sunt identice

In rest... eu cu lucrarile mele... iarasi e o perioada aglomerata... in ultimul timp tot asa a fost...



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns serbanica spune:

Elyanne ce frumos,eu nu prea ma strezez ca Serban e inc amic si nu stie iar la nepoata mea care are 12 ani nu mai crede in mos asa ca iam cumparat un set de argint si lui finuta mea ii cumpar un cal de jucarie din acela in care se poate legana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Seara buna!

N-am mai dat cam de mult pe aici,sa-mi fie rusine,m-am cam lenevit la scris...
Noi suntem bine,am mai pus poze noi cu Miru,de Sf. Andrei am fost la munte,la Rausor,in Retezat...fiica-mea era fascinata de zapada,cu toate ca mai vazuse ea si acasa...si pacat ca n-am putut sta mai mult,era tare frumoasa zona.
Miru a inceput sa mearga tot mai des singura,stie sa arate partile corpului,inclusiv fundul toata ziua ma striga: mamaaa!

Eliana sanatate multa si pupici la cele trei comori
Dany sa porti cu placere cizmele,cum mai e la job? Bb pe cand?
Denisa ai doi puiuti tare frumosi
Serbanica pai asa repede inapoi la job,cu cine lasi bebelul?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Gata... am rezolvat-o cu mosul
N-am gasit chiar ce cautam... dar pe aproape... acu sper sa fie si ei incantati, nu doar io

Acum mai am de luat bradutul... si poate mai iau niste globuri noi... sa mai variez culorile in brad



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna pestisori!


Eu sunt la munca si din pacate este asa plictiseala , nu sunt clienti ....oamenii acum nu mai cumpara mobila, asta vand , ci altele ,mai necesare traiului zilnic .Si asteapta .....sa vada ce aduce Anul 2009 ...dupa parerea mea nu va fi bine , nu ne va fi usor dar sa fim OPTIMISTI !

Danuta36, multumesc! Ce fain era la zapada . Ma intreba-i de bebe si maine l-as face dar nu se intampla cand vrei ci cand vrea Doamne , Doamne ...sper ca in curand ca sunt topita dupa copii ....acum am vreo 3 in jurul meu, o fetita de 2 ani a vecinei care e mortala, cum ma vede cum sa o iau la mine ..asta ca ii fac toate poftele ....si un baiat preferat ....criminal de haios si destept si vorbaret .....de care sunt realmente indragostita , si care este al unor prieteni ce stau vis a vis , mama lui fiind medic pediatru si care mereu ma intreaba ..." hai cand imi faci un pacient """hi hi .....o sa fac si va fi baiat ...asa simt . acum important este sa fie sanatos ...

Ely , bine ca ai rezolvat cu jucariile .Ce brad iei natural , parca asa ziceai nu , din acela in ghiveci ?

Serbanica , ce faci ? Serban ce face ?

Pupici si o zi minunata .

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput