Gala Laureatilor Desprecopii 2008 (Cei mai iubiti)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Mirela foarte frumoase randurile tale si pline de sensibilitate!

Intradevar, in timp, an dupa an, Comunitatea Desprecopii a devenit tot mai unita, tot mai importanta si plina de suflete generoase!

PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, ora 13.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

va multumesc pt nominalizare ! nici nu ma gandeam, vroiam sa zic si eu ceva aici si na... saru`mana

acu nici nu stiu ce sa zic, eu personal multumesc intregului forum pentru felul in care s-au unit si ne-au adus aici, i-au dat viata Soniei inapoi... nanuta, alina, liana, fete dragi cu suflet mare, voi toate, va stiti voi !

p.s. Noie inca mai e in Ro. pierdere mare va fi cand o sa plece, cel putin pt mine... oricum sa stiti ca e luata, stop pe rosu, verde crud si galben pai ! e a mea cu toate utilitatile / dependintele/imbunatatirile pe care le poseda ! inclusiv cu lovable Bia

edit la cererea subiectului
oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

doina_cel pentru cit se implica sa ajute copiii bolnavi desi ea are mare nevoie de ajutor!

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://www.kodakgallery.com/I.jsp?c=akcecxh.f5u0t6d&x=0&y=nr5bn

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei



Sa ne rugam pentru Emma, zilnic orele 13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flo1980 spune:

Mada_mxm de la pepenasi iulie-august 2008!

Este o prietena adevarata, intotdeauna cu un sfat pentru fiecare, oricand!






noi
un fulguletz
un pepenash


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina_22 spune:

Intamplator am dat despe acest subiect. Eu as vrea sa le multumesc tuturor mamicilor de la Mamici de septembrie-octombrie 2007, pentru ca exista si pentru ca m-au primit cu bratele deschise, m-au facut una de-a lor. Pentru asa va iubesc fetelor si meritati toata admiratia mea! Din lista lunga de prietene as dori sa o mentionez in primul rand pe Nana, pentru ca este o adevarata luptatoare si intotdeauna vom avea ceva de invatat de la ea.Urmeaza apoi, fara preferinta, Roxana_G, sabina, luy, betty78, cecilia, bikmaria, bernix,sim,mandarinutza, devyla,myral,afibebe, marunzika,mirella76, spippers76,aniast, ramonaiani,sabinaY, alehiam,bebeka,moldoveanca, diwana,urmychance,erina,greyeras,papanash,aeperju,melaniatud, yaia,annisia,
alinus,teodora, bee, daniela de anglia.
Chiar daca intra mai rar si carpatina, tomasa, rodicamaries, picaflor, adimercedes,danielle02, piciulika sunt aproape de sufletul meu.
Sper ca nu am uitat pe nimeni Tuturor vreau sa le multumesc, inca o data, pentru cea ce sunt si le rog sa ramana asa, sa nu schimbe nimic la ele!


Unde omul se multumeste, acolo raiul îl găseste.



Mami de ALEXANDRA - NICOLETA si ANDREI - GABRIEL
cum creste Alexuta
cat de mare este Andu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Si eu vreau sa multumesc RANDUNICILOR 2008, sunteti niste prietene adevarate!
multumesc, oanamada, mihatp!
vreau sa imi exprim aprecierea speciala, pentru toti membrii forumului care s-au implicat la UMANITARE, si ptr cei care nu au uitat batraneii!!!!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

wow, am rosit la atatea nominalizari, va multumesc din inima
Pentru mine sunt foarte multi membri dragi, din pacate multi nu mai intra aici, cum ar fi Conchita, I love you pana la cer si inapoi:)si lena:)

Gasca de scandinavi cu tot cu aparitiile fulgurante gen Papadie si Uici, , mamicile de la gasca lui gheorghe , unde mi-am facut prietene reale, Roxana, bernix, mandarinuta, betty 78, Devylla, Teo , Tomasa , si mai sunt , le-a scris valentina:)) bsi mamicile de la gasca Sofiei(unde n-am prea mai scris, da citesc

Le admir imens pe Aida, pe Kay, pe Nana, pe Doina....pe toate mamicile care lupta pentru puii lor si se mai gandesc si la ai celorlalti.
Mii de

Mai sunt fetele de la gasca de slabit:), Nou stil de viata, niste scumpe si niste rationale si destepte, unde mai pui frumoase si slabe! O sa fiu si eu asa odata...





Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

si in alt mesaj ca sa se vada:), Dianocica, prietena pe bune:), mai vreau vacanta cu voi!, Noe, Gazzella , Denizel, Lilianasoare, Diana21, Nuschu, Iileana (si cu voi mai vreau vacanta!!! )
Sunt persoanele care-mi merg la inima cand e vorba de crescut si educat pruncutii nostri frumosi si dragi si de raspandit in jur caldura sufleteasca. a, ca mai sunt scapari...io-s prima vinovata, na:)



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinake spune:

intamplarea a facut sa dau peste acest subiect. vreau sa le nominalizez pe fetele de la subiectul fiv pt. frumusetea sufletelor, pt. daruire, pt ca stiu sa se ridice deasupra durerii si sa daruiasca iubire, pt. sfaturile lor.
LucaLuca
Ioana_p76
Luci.elm
elenada
Claudia Prea
Alina_74
Marrina
Felicia
Ioanatugs
ralucapaun
catalina
Moniland


sunt sigura ca am uitat cateva nume, dar toate sunt minunate, sublime. le doresc dn tot sufletul tot binele din lume.

"Help my bunny take over the world!"
http://tt.lilypie.com/Jvsap2.png

http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Consi spune:

Eu votez pentru Aida - pentru puterea, caracterul, increderea si perseverenta ei!

Mergi la inceput