Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (15)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CosmyB. spune:

Ce tare! Atatea mamici si atatia bebeii la intalnire! E foarte frumos fetelor!
Babytza multumim de poze!

Pozici
Mami super happy de Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut

babytza, vrem poze chiar daca nu sunt asa clare. Miercurea viitoare vin si eu musai desi o sa cam fiu in plus fara carucior
Ce dragut ca v-ati intalnit asa multe. Cine a fost?



POZNICI CU NOI

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte


Mamica de INGERAS in ceruri
Visand la o minune
Ticker2




Te asteptam cu mare drag !!!!!

Printesa mea iubita Valentina


Soricelul meu iubit

poze

poze David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CosmyB. spune:

babytza pana la vara mai creste si piti si tot ce e posibil sa venim pt ca in fiecare an am mers la Mare si am facut si de fiecare data un mic popas in Bucuresti la rude. acum ramane sa-mi conving soata ca vreau iar la Mare la noi in tara... dar o sa fiu convingatoare! promit! ce nu face soacra pt soricel? trebuie sa se cunoasca copiii!!!

Pozici
Mami super happy de Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Joy21 spune:

Super tare intalneala!

Felicitari orgnizatoarelor! Mamicile, numai una si-una (a se citi frumoase) iar bebeii .

Mai vreau.

Babytza, multumim de poze. Intentia conteaza Asa e, ies mai in ceata daca le faci fara flash.

Noapte buna!

Victoria, binecuvantata de Anna Sofia

Poze Anna Sofia Ma fac mare

"Nu-ti fie frica sa faci un pas mare. Nu poti trece o prapastie din doua sarituri mici."
David Lloyd George

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabinel spune:

bai frate copil ca al meu n-am mai vazut! o pun la san nu vrea, o iau in brate se agita, o dragalesc tipa. o pun in patut si-si ia somn in 2 minute. mai pot zice ceva? azi a iesit de 3 ori cu scaunul, cam apos cu seminte, scuzate-mi fie detaliile. trebuie sa ma ingrijorez, asta in conditiile in care pana acum iesea o data in zi?
super poze, babytza!mai vrem. se vede ca v-ati distrat pe cinste!


poze
povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ankussa spune:

Hop si eu huhureaza sefa

Khristin sar`mana de compliment (de pustii tai nu mai zic ca sunt super frumosi - btw Happy Birthday celei mici), de aia intrebam si eu de culoarea ochilor. Nici eu si nici sotul nu avem ochii albastrii dar socrul meu ii are si nici un copil nu l-a mostenit, asa ca ma gandeam ca cine stie. Da, aici se fac 2 intepaturi la 2 si 3 luni si 3 intepaturi la 4 luni. Oricum am vorbit sa-l vaccinez si pt TBC insa surpriza, imi trebuie reteta de la doctor sa-l vaccinez contra Hepatitei.
Oricum am tras cu ochiul la tine si Piolica si ma duc la Boots sa intreb de EMLA Patches, sper sa aiba si aici.

Babytza uite aici cateva pozne de ale feciorului meu, promit ca o sa mai uploadez cand o sa am 2 minute libere. De exemplu acum ma apuc de calcat. http://good-times.webshots.com/album/568982086ypHefG.

300 multam fain pt incurajari da` totusi nu-i a buna cu urlatul asta ori de cate ori vede o a treia persoana. Trebuie sa mai lucrez la capitolul socializare numai ca acum mi-e foarte greu. Deja a inceput sa fie foarte frig si ploua, n-am chef sa ies din casa cu el pe frigul si pe vantul asta.

In concluzie pupam toti bbi ca sunt foarte frumosi si noapte buna, eu ma duc la treaba sper sa ma bag la culcare pe la 1.
Noapte buna.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nausica spune:

Super intilnirea! 9 bebelusi cuminti, la un loc, cine-a mai vazut asa ceva? Si mamicile numai una si una, mindrete de fete.

Nici mie nu mi-au iesit cine stie ce poze, dar le-am pus pe toate aici. Iar asa arata Ania dupa ce-am ajuns acasa si-am papat.

Nausica si Ania
poze
_
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and wisdom always to tell the difference

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ankussa spune:

Super pozne gagici

Joy da` tu chiar ai fost gravida

Nausica mi-a placut poza cu Ania, faina foc.

Mi se inchid ochii da` am terminat tot teancul, pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

foarte frumoase pozele de la intalnirea voastra...mamici una mai sexy decat cealalta...iar puiutii....niste ingerasi superbi.

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzitziri spune:

Super pozele....eu in locul celor cu localul as face o parcare de carucioare

Mamica implinita de David (17.09.2008)

Mergi la inceput