Mamici din Arad...! (111)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Clau, pai daca nu reusim sa ne strangem ne putem vedea si doar noi 2.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Citat:
citat din mesajul lui flavia ramona

Clau, pai daca nu reusim sa ne strangem ne putem vedea si doar noi 2.


poti sti da bem, nu??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Clau, pai io din juma de bere is gata ..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

mie si un sfert de bere mi de ajuns, asa rezistenta sunt Dupa un sfert de bere iti cant ce vrei, chiar si HORA UNIRII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Clau, inseamna ca io am antrenament daca imi trebe juma de bere ?! Noa, tu canta ce vrei numa sa fie cine sa te auda. Deci? Cand ne vedem?

Gata, ma duc la nani ca maine la munci si asa un chef am ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Clau, Flavia, sigur n-ati baut ceva bere de suneti asa vorbarete?

Miha, nu te-am mai sunat azi ca s-au anuntat niste prieteni ca vin la noi, pana la urma s-au razgandit si ne-am intalnit cu ei la Cuibul Cocorilor.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

ne-om vedea...hai saptamana viitoare ca asta am multttttttt de lucru si am si examen la scoala de soferi (again )Vorbim, da?
io crede-ma ca n-am nici un pic de antrenament...sau mai bine zis, mi-am pierdut antrenamentul

nici eu n-am chef de mers la munca
va pup, noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Heei amanati si voi dupa 15 sa mai intre niste parale acolo, sa-mi ajunga de bere

MONI SI www.dropshots.com/DIA1#date" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Rasul e o vacanta instant"

www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Clau, cand ai examenul? Ce fain ca te-a programat asa repede!
Despre intalnire nu promit nimic, vedem atunci cand hotarati data, as vrea sa vin.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

neata!
Moni si mie mi-ar conveni dupa 15, ca vorba ta, sa am bani macar pentru sfertul ala de bere

ioii, iar pe glie

Mergi la inceput