Gravidute&Mamici de IASI (74)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Michelle sa ma anunti din timp sa va fac booking la Opera HouseCum ramane cu plimbarile in tarile calde?Noi cred ca pana la urma tragem o fuga in Dubai prin martie

mami fericita de Vladut Dominic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Multumesc Teo!

Alina-Mirela cu DAVID (27.06.2007) si [ 16+] cu
Concediu la mare 2008

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David

David
Cum a aparut Printul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Ella - nu am facut nici o poza inca. Pupici Biancai sa se faca repede bine.

Miha - pupici Amirei si insanatosire grabnica.

Celia - cum e Andreea?

Alynta - sa va fie de bine petrecerea si la multi ani lui tati! Pai poate facem o iesire in grup la teatru.

Teo - si ce faci cand se trezeste noaptea si plange? Si cand se trezeste de 6 ori pe noapte? Eu nu stiu cum sa il linistesc si sa adoarma imediat, decat cu mancare sau apa. Acum nu mai e cazul, dar a fost, muuulta vreme...
Nu stiu ce e Opera House, dar vreau
Ti-am trimis PM

Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

La Multi Ani Lacramioara,multa sanatate si fericire!!

Ella,sanatate multa Biancai!
Miha,insanatosire grabnica Amirei!
Michelle, cred ca e vb de Opera din Londra(Opera House)
Si noi am fi vrut la teatru..da-mi si mie de veste cand mai e..pls
Alina,La Multi Ani sotului tau!
apropo,tare bine imi era in niste insule acum..ca imi sta mai bine deja costumul de baie
Am ajuns la greut de dinainte de sarcina..inca oleaca si ajung la cea din luna 3a-4a..adica inca -3
Daniela, si eu sunt de parere cu Teo..despre mancatul noaptea..
Nici noi nu mai mancam noaptea de pe la 4-5 luni cred..De fapt, ma stiti ca a mea doarme toata noaptea(cu cateva mici exceptii pe care le numeri pe degete)

Cu petrecerea acum:
Cred ca intr-adevar cadourile se dau spre sfarsit si ca nu vor avea timp sa se ciondaneasca..si eu as fi mai de parere ca fiecare sa ii ia ceva copilului/copiilor..bine, acum sa nu fie voluminos tare ca sa atraga atentiacelorlalti copilasi..zic si eu...nu?
Asadar, cum mai e putin pana pe 21..haideti sapt asta sa ne mobilizam si sa ne hot cu cadoul, daca e unic sau daca e adus personal de fiecare.de asemenea, rog pe Daniela sa mai zica odata suma pe care treb. sa o dam acolo(Daniela, fa-o rosie sa o vada tot omul, eventual am sa o pun pe prima pag).
Si inca ceva, mai e valabila lista de pe prima pag cu participantii? ca poate ramanem vreo 2-3 mamici atunci pe 21 asa ca sapt asta, sa ne confirme toata lumea daca vine!

o saptamana minunata!






www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea

Cristina si Alessia Stefana

Aniversare 1 anisor
Dupa varsta de 1 an





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Neatza!
Am sosit cu cafeaua
Pai cu noi mai vine o mamica cu copilul pe 21, nu vin eu cu 2 ca nu fac fata
Felicitari pentru kg esti tare! Si eu am mai putin cu 3 kg fata de cat aveam cand am ramas insarcinata Deci o sa imi stea si mie costumul de baie
Intra pe mess.

LA MULTI ANI LACRAMIOARA! Sa fii fericita!

Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Saluty!

Nu am mai intrat de mult.

Sanatate bolnaviorilor. (Amira, Bia)

Michelle, waw!!! Ce copil mare ai! A stat la teatru... Super! Eu cu Victor nu cred ca am shansa asta. CU Stefan am fost de la 2 ani aproape in fiecare duminica (Kriss spectacole sunt in fiecare duminica, cate doua. Unul in sala mica si apoi unul in sala mare. Nu mai stiu exact orele. Cu cei mici e mai bine de mers in sala mare, ca te poti retrage in caz de plang.)Sincer, cu Victor nu ma incumet. Iar Stefan are teatru la gradi in fiecare saptamana (ceea ce ma bucura, desi am zis ca mai mergem sa vedem si piesele de la Luceafarul, as vrea asta cu Mos Craciun.)

Eu nu pot veni la petrecere. Ati vazut ca nu am zis nimic de la inceput pentru ca iar s-au adunat multe si nu prea pot sa-mi fac un plan.

A! Vorbeati de mancat noaptea...Eu l-am intarcat pe Victor, avem deja 2 saptamani. Inca se mai trezeste noaptea, asa, pe la 3, cred ca vrea sa pape, dar cum san nu primeste altceva nu accepta. Si plange. La inceput mai mult, acum vreo 5 minute tot plange. Sper ca nu o sa-l mai tina mult, nu? La voi cam cat a durat pana a inceput sa doarma singur? (ma gandesc poate ca la 4-5 luni se dezvata/invata mai usor, nu?)


Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan (11.03.2003) si Victor (12.07.2007)


Sonia are nevoie urgenta de noi



"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella10 spune:

Neata!multumim de cafea!
Mai fetelor dar ce faceti voi de slabiti?ca la mine nu vor sa plece cele 5 kg de care vreau sa scap

La multi ani Lacramioara,sanatate si multe bucurii!!!

Ella mamica fericita de BIANCA ANTONIA (02.02.2008)

poze

http://b1.lilypie.com/Xdg1p3.png


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella10 spune:

Citat:
citat din mesajul lui tuscut

Ba da, dar nu au iesit cine stie ce...la ce aparat am eu... Trimite-mi id-ul de mess si ti le dau asa cu au iesit.

Irina, de Maria Iustina- 12.10.2007


Id -ul meu este karateka_10

Ella mamica fericita de BIANCA ANTONIA (02.02.2008)

poze

http://b1.lilypie.com/Xdg1p3.png


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Citat:
citat din mesajul lui ella10

Neata!multumim de cafea!
Mai fetelor dar ce faceti voi de slabiti?ca la mine nu vor sa plece cele 5 kg de care vreau sa scap

La multi ani Lacramioara,sanatate si multe bucurii!!!

Ella mamica fericita de BIANCA ANTONIA (02.02.2008)

poze

http://b1.lilypie.com/Xdg1p3.png





nu mancam eu una mananc cand imi aduc aminte, ori uit, ori nu am timp...

Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

De aici incep pozele de la petrecerea de la cresa .
Iar de aici petrecerea de acasa .

Fetele, multumim pentru urarile de ziua Stefaniei.

Miha, nu ai de ce sa te simti asa, pentru ca eu zic ca tu te-ai implicat foarte mult din dorinta de a fi bine. Eu ar trebui sa ma simt cumva, ca nu m-am implicat deloc.
Multa sanatate Amirei.


vacanta la mare
Poze din august-septembrie
Poze din Copou
Lacramioara (08.12.1975) mamica Stefaniei Iulia (05.12.2006)

Mergi la inceput