Gravidute&Mamici de IASI (74)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Deci ne mai vedem astazi la stanley?

Cum ramane cu parerea lui Miha?E buna?
Eu una sunt de acord cu acele jocuri pentru fetite-baieti . Unde sunt fratiori se poate alege ceva diferit din gama lor. Apoi ceva de servit atunci aduce fiecare prajiturele /suc/altele. Raman dulciurile/fructe pentru copii si banutii pentru mos.

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

Eu pot veni azi daca va hotarati sa veniti.

Daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007
Poze
Poze 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Eu stau cam prost cu finantele...as veni dar...
Poate data viitoare...
Faceti azi runda 2 de intalniri,cele ce n-ati fost ieri...Si vedeti cum cadeti voi la invoiala...




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Doar eu si Danyelle nu am fost ieri?

Si eu oricum mi-am spus parerea ca sunt de acord cu cele alese de Miha ...

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

Sa inteleg ca nu ne mai intalnim nici azi

Daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007
Poze
Poze 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Salutare!
Dati-mi si mie oferta de jucarii sa vad de spre ce vorbea Miha pls.
michelle_2580@yahoo.com

Celia - multa sanatate Andreei!

Am completat formularul, dar la jucarii n-am scris nimic, ca nu stiu ce.
A venit mos Nicolae la noi si ne-a umplut de dulciuri

Felicitari Alynta pt bebe miscator

Anca - bravo lui Dragoselu' ca papa!

Dsniela - o sa fac poze zilele astea cu noile noastre freze

Monica - ce faci?

Poze de ieri aveti?

Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Michelle, multumim.
Sa papati sanatosi dulciurile de la mos.
Asteptam foto.

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anilansa spune:


buna dimineata
o tare si fierbinte, si o ciocolatica

Alina mamica lui Darius Gabriel (29/07/2008)
http://community.webshots.com/user/Anilansa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anilansa spune:

la noi a venit mosul ... pt mine cu dulciuri ciocolate si raffaelo, iar pt Darius ca a fost cuminte pina aseara a venit cu o pereche de papucei de casa cu zorzonitoare in varf si fructe.

eu una nu ma simt prea bine,... de sunt problemele din fiecare luna,
Darius sa cam foit asera, si azi la 6 a dat desteptarea ... era curios ce ia adus mosul cred
azi mergem in vizita la nasi .... o zi buna va doresc

Alina mamica lui Darius Gabriel (29/07/2008)
http://community.webshots.com/user/Anilansa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Aseara Amira mi-a facut iarasi "circ" la culcare.... La un moment dat a inceput sa se agite de ziceai ca are un titirez in fund.Lua pernele si le muta dintr-un capat intr-altul de pat...Asta pana cand a fost pe punctul sa vomite. Cu greu am linistit-o...Ce-o fi asta frate? Si nici san nu mai vrea...Isi facea greata... Se apropie oare intarcarea? Sau o fi de vina faptul ca de dimineata a inceput sa tuseasca? Amandoi!

Copilasii au primit jucarii si dulciuri.Lui Robert un prieten de-al lui Thomas,evident si Amirei o chestie,un fel de masinuta,care se impinge. Noi astia mai batranii ne-am pus fundite...ca in zi de sarbatoare.

Inainte de culcare Robert si-a curatat ghetutele impreuna cu tati. Si pe ale Amirei. Daca l-ati fi vazut cu ce elan curata ghetele alea,de parca ar fi vrut sa fie cele mai curate. Si la un moment dat ii spune lui Marius:"tati culatza si tu pantofii poate plimesti un CD"
Apoi a zis ca el doarme in fund,ca sa-l vada pe Mos cand vine. Si dupa ce-si ia cadoul sufla in trompeta,sa ne dea desteptarea,sa vedem ce-a primit.





Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput