Mamici de Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (37)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

Pisik ca bine spui tu, si noi am ajuns acum la 20 sapt, deci jumatea drumului, si am uitat sa schimbam semnatura

20+ cu Maria
Vine barza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rivali spune:

Ina ,felicitari pentru baietel.

Si eu iau fier.

Vlad Andrei ( 4.01.2007) si 22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lysbeth spune:

Legat de nume, e nebunie mare cu al doilea aventual al treilea nume. Variante gen: Andrei, Dumitru, Codrin si Zamfir sunt printre finaliste. Ideea e ca vrem ceva sa sune neaparat romanesc. Da nu prea rimeaza cu numele de familie si cu primul prenume
Greu cu prenumele astea:D

20+ Damian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adee spune:

Citat:
citat din mesajul lui petrean

Frumos nume Adee

Bogdana
24+si + Andrei Luca -15.12.2006

POZE






24+Ariana

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

Lysbeth de ce nu lasati doar cel ales pana acum?
Mie Damian mi se pare un nume destul de sonor si frumos, poate daca ati mai pune unul ar suna mai incarcat (acum depinde si de numele de fam).
Si noi initial ziceam ca vrem 2 nume dar apoi ne-am gandit ca mai bine ceva mai simplu sa nu inceapa sa rosteasca o poezie cand tre sa spuna numele

20+ cu Maria
Vine barza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

adee iti cer drepturi de autor

Bogdana
24+si + Andrei Luca -15.12.2006

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelacg spune:

inapreda, nu mi-am facut analize sa-mi iasa carenta de fe, insa eu acum is gravi pt a 4-a oara si probabil a stiut dr. ce a stiut cand mi-a dat fe, elevit si utrogestan din sapt 5.

n-am pus intrebari, m-am lasat pe mana lui.


eu azi dorm pe mine.....cred ca de la vreme.


mitzica23+ sau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

am mai pus si eu 2 poze..cu burtica meamerg sa pun o varza la cuptor..si ne mai discutam:)eu una nu m-am gandit la numele bebeilor..nici nu o fac pana nu se nasc..si ii vad ca sunt bine

Bogdana
24+si + Andrei Luca -15.12.2006

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adee spune:

inapreda eu iau fier cam de o luna, pt ca mi-a iesit o usoara anemie. Maltofer iau, si mi-il da, dr de familie in fiecare luna, pt ca se da gratuit de la stat pt gravidute.

petrean platesc daca trebuie


24+Ariana

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lysbeth spune:

Alina, dak nu-i place Damian?Adik eu is innebunita dupa numele asta. Am hotarat ca asa il va chema pe baiatul meu de acu 10 ani
Am zis ca ar fi corect sa-i mai ofer si o a doua sansa sa-i placa numele lui eventual a treia

20+ Damian

Mergi la inceput