Miresici 2009

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns PISI_LUMI spune:

Da, este foarte dragut, si intr-o zona deloc aglomerata.

Ii gasesti pe net daca vrei sa vezi cum arata, dar cu siguranta trebuie sa cauti ceva pentru anul viitor.

Pentru lume tu esti cineva, pentru cineva tu esti lumea ! Cu multa dragoste, Cineva…..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrieladum spune:

M-am uitat si eu la Salon Traian pe site si la tur virtual mi se pare cam mic spatiul asa, si locul de dans f mic....poate asa arata in poze, live e mai marE? incap acolo 100 pers?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PISI_LUMI spune:

Pai daca stateai sa te uiti la mese , au 9 mese de 12 persoane, adica 108, plus masa mirilor, plus o masa de 12 persoane pe care ti-o instaleaza doar daca ai mai multe persoane, dar asta inseamna ca iti mai ia din loc.
Iar pentru dans credema ca e destul loc.

Daca vrei cu adevarat, da o fuga pana acolo si te vei convinge.

Doar ca nu cred ca mai au locuri libere pentru 2010.

Pentru lume tu esti cineva, pentru cineva tu esti lumea ! Cu multa dragoste, Cineva…..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss3 spune:

Si cat este meniul sau cam cat....ca presupun ca ofera mai mule variante de meniuri. Eu gasisem la Riviera ...este undeva pe la parcul 23 august un restaurant pe malul lacului si meniul era in jur de 100 euro. E mult, putin, ok?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PISI_LUMI spune:

Pai la astia e 280 RON cu totul inclus, plus ospatari....

Pentru lume tu esti cineva, pentru cineva tu esti lumea ! Cu multa dragoste, Cineva…..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cinezee spune:

pisu voi pa na la urma cand aveti nunta si unde o faceti ?

in ce stadiu esti cu pregatirile ?




pana la mai sunt cam 5 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss3 spune:

Pisi, pey 280 e ffff bine, eu tot ce am vazut e cam pe la 100 euro:(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana_28 spune:

Buna fetelor,

Ma alatur si eu grupului vostru pentru ca am de organizat nunta sorei mele care vine dor cu o saptamana inainte de nunta. Mai stresata sunt eu decat ea desi eu am fost miresica in 2005.
As vrea sa fac eu aranjamentele florale de pus pe masa. Poate imi dati ceva idei.
Sora mea vrea sa isi faca buchetul de mireasa din cale. Toata lumea (inclusiv florareasa) mi-a spus ca nu este bine sa faci din cale.......superstitii. Voi ce stiti? Sa insist la sora mea sa renunte la cale sau chiar nu tre' sa ne facem griji? Chiar as avea nevoie de sfaturile voastre.

Va pup si astept parerile voastre.

Apropos.....nunta este pe 22.08, localul l-a gasit, dj-ul si cu pozarul i-a arvunit.

O zi usoara.

Nunta-graviduta cu Calinut + Poze Calinut la 1 anisor si 4 lunici

www.dropshots.com/liliana_28" target="_blank">Calinut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cinezee spune:

Eu cred ca nu e bine sa te iei dupa gura lumii , daca sora ta vrea cale, atunci CALE sa fie , pana la urma e nunta ei si e bine sa iasa cum isi doreste ea

spor la pregatiri sorei tale te asteptam cu noi impresii de la sora ta

pana la mai putin de 3 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PISI_LUMI spune:

Buna Liliana,

Si eu sant de acceasi parere, imi iau ce-mi place nu ce zice lumea.
Si eu tot cale o sa am la nunta, sau mai bine zis, doar cale, si buchetele, si lumanarile, si cocardele, si cateva prin aranjamentele florale de la mese.

Spor la pregatiri.


Pentru lume tu esti cineva, pentru cineva tu esti lumea ! Cu multa dragoste, Cineva…..

Mergi la inceput