Endometrioza ne-a unit in lupta pentru BEBE cap40

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Mada23 la multi ani fericiti iubita!Sa ai un an minunat in care visul sa ti se implineasca!!
Lucialu multumesc iubita! Ai dreptate iubita, orice ar fi, nu vreau sa regret mai tarziu, ca nu am facut ce trebuia la momentul potrivit. Desi dorinta cea mai mare e un bebe, ne-am lasat mereu purtati de viata si problemele aparute si am amanat mereu. Acum chiar daca e greu si nu e momentul potrivit, am zis ce-o vrea Dumnezeu si mergem inainte. Cand totul a fost roz, nu a fost bine pina la capat, asa ca poate bebe vine cand vrea el, nu cand vrem noi, nu??
Ralu_t, Boo, LilianaFi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Da Ioana,BBi vine cand vrea el.Tu mergi si fa-i o propunereiar noi iti tinem pumnii sa iti raspunda concret:cuibarindu-se in burtica ta.Va tinem pumnii mai exact si voua si lui BB
Fetelor...am facut niste cercetari cu safu meu si pe situl flavin.hu apare Flavin la 1000 mlsi am mai facut neste calcule...si iese tot,inclusiv Olimpiq si PVG-ul(ce m-ar interesa pe mine fff tare,dar sigur si restul produselor) muuuuuult mai ieftine si la doze mari.Amu ni nu stiu sa va dau detalii,ca scrie in moghioros si nem inteleg neca,dar urmeaza sa mai sapam sa vedem ce si cum...
Nu inteleg de ce exista 2 situri cu acelasi nume pe .ro si daca mereti pe Flavin.com veti da peste neste studii facute in lumea larga(inclusiv Canada)legate de produse.
ex forintul HUF calc la euro vine 1 EUR=260HUF
si 1 EUR=3.80 RON
1l Flavin=160RONi
KISSES

www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LucaLuca spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralu_t

luca crezi ca ce avem noi la inceput de capitol e ok? la partea mai stiintifica ma refer. acum, povestile de succes sunt pentru moralul nostru, nu pt cel al autoritatilor, cred ca pt ei mai bune ar fi povestile care pana acum nu au avut succes in ciuda tratamentelor, operatiilor, costurilor, etc. eu asa cred, sa zica si fetele...



e perfect ce aveti voi la inceput de pagina! au rolul lor si povestile de succes, sa se inteleaga ca nu sunt bani aruncati in vant - dar intr-adevar in articolul cu pricina ar trebui sa ne concentram pe partea de explicare a bolii si pe costuri. ganditi-l ca si cum voi nu ati sti foarte multe despre afectiunea asta si cautati chestii pe net - ce vi s-ar parea interesant sa stiti.

lucia, unde e topicul cu fibromul, ca le rog si pe fetele de acolo, sigur. :)

succes tuturor, multumim mult!

---------------------------
http://villaprovence.wordpress.com/english/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Luca, fetele de la fibrom sunt aici http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=129206
As fi dat copy/paste dar imi pare ca art poate fi imbunatatit pt endo...noi aici nu putem sa ne intindem pe prima pagina cu shpe mii de explicatii,de-asta acum avem un link(tot pe prima pagina) in care Mada a copiat endometrioza explicata pe larg de catre dl dr Tutunaru.Si multe alte surse tot pe prima pagina si tot ca linkuri sunt date.
Si ai sa intrebi probabil de ce nu am trecut la treaba,daca fac mutrePt ca ma simt cam prostam niste dureri pe care le tin cam greu in frau momentan...

www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Buna dimineata,
Mai primiti un "suspect" de endometrioza printre voi?
Deocamdata am inceput cu cap. 1 ,sa ma lamuresc.Toate au venit ca un trasnet !

................

o zi minunata sa aveti !


Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_t spune:

la multi ani mada draga!!!! iti urez sa fii sanatoasa si sa-ti indeplinesti dorinta
multi pupici

ralu- de bebe albastru
tudor 15.05.2008
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72e131407d80530203c592" target="_blank">montaj tudor
i believe in miracles...povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilianaFi spune:

Mada la multi ani iubita si tot ce-ti doresti ...

Ioana ...sa auzim de bine

Lucia

Salutari calduroase de pe si numai bine tuturor


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Lilisor multumesc frumos de urari si distractie placuta!
Lucialu
Ralu_t ma bucur ca te-am revazut si multumesc de vizita!
Miercuri voi avea punctia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Multumesc tuturor pentru urari , Doamne ajuta tuturor!


in 2008 miracolul va veni pe strada mea...madutz


"Te simti neincrezator, ingrijorat si nu esti sigur pe ce drum s-o apuci? Lasa-L pe Dumnezeu sa te calauzeasca. El cunoaste drumul. "
www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank"> sa facem o minune de Craciun, haide-ti sa o ajutam pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioanatugs
Miercuri voi avea punctia.


Ioana bafta multa multa multaDoamne Ajuta!

www.flickr.com/photos/10210052@N04//" target="_blank">Alexia de Natalia Maria 20.02.2008

prietene DC .

Mergi la inceput