Endometrioza ne-a unit in lupta pentru BEBE cap40

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Ioana ai casca de protectie?Pe sos l-ai luat cu tine? Sa ne faci si noua un loc pe-o stea, celor care inca aspiram lb asta romaneasca!
Mada sincer visez la sorici de porc romanesc ca o pacatoasa care nu tine post asa cum trebuie anul asta. Asa ca porcii irlandezi n-au decat sa fiarba in dioxina lor proprie si personala
Ralu acolo comenteaza cele gigi contra. Din pacate nu cine ma asteptam...ci non tutunici cu acte in regula,deci ok. Iar tu= non ok sa postezi ca nu vezi soarele de statuie daca faci parte din generatia pro.Dar hai sa nu zic hop,ca poate am surprize. Poate comentam si eu ceva dar Mada a fost restrictiva. Stricto la dl dr trebuie sa ne referim? Ca dansului nu poci sa-i reprosesc nimic. oricum nimic nedigerabil pt mine la o adeca, ori de netrecut ce as fi putut sa spun despre altii
en fine...
revenind la ale noastre oi va pupesc si mai vb, de aici din cazanul cu smoala inchei transmisiunea.



nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fireyes spune:

Am intrat numai sa va salut si sa va
Eu inca mai astept noutati de bine de la voi, chiar daca pt moment, resursele mele sunt mai scazute la capitolul sustinere!

Luci,

Ioana, ma uit dupa tine si astept vestile alea bune-bune!

Pupa flacaul, de la mine, Ralu, ca astept sa se ia

still counting...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Lucialu inca..."n-am atins nici o stea..."...e un dulce refren al Laurei Stoica. Cand o voi atinge va voi anunta, deocamdata sunt tot o aspiranta. Ma uit in fiecare zi la poza unuia din embrionasi, ca doar la unul am apucat sa-i fac poza si ma minunez. Arata ca o floricica, e dulce foc si ma minunez cum poate iesi un pui de om din cateva celule.
Fireyes multumesc de urari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Ioanate tot sun si sunt inchise telefoanele, vroiam sa vad ce faci si nu am inteles ce s-a intamplat cu finuta, m-am speriat...ce accident, sper ca este bine si sper ca si voi sunteti bine

Ralu mama mi s-a pus pata pe viusidul ala, zici ca ai luat si ti-a facut bine, ma bag si eu sa stii.

aaa, mi-a spus o draguta de aici de un medic de la Euroclinic, multumesc mult de tot

Fetele mai e putin si vine Craciunul va rog io nu va mai suparati...certati..asta apropo de alt subiect
pup toate fetele, fug sa treaba multa ca pitica doarme si sotul e la meci cu baietii

www.flickr.com/photos/10210052@N04//" target="_blank">Alexia de Natalia Maria 20.02.2008

prietene DC .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Ralu.. imi place sa te vad activa si pusa pe treaba, sa inteleg ca Tudorel e flacau male
Interesant Viusidul, daca nu imi vine Flavinul care l-am comandat (vad ca nu-mi dau nici un semn astia) ma bag si io la niste doze.
Tine burtik la caldurica sa vindecam acolo
Goldi.. gata, ne "simtem " mai bine
Aris.. burtika dragalasa, tot manechin, tot manechin? poate ne pui o pozica sa ne incantam pupilele cu fata frumoasacamera e super
Flacarica draga.. ma bucur ca ai scos capushorul, gata ai plans destul, mii de imbratisari sa-ti fie bine
Ioanaaaaaaaaaaaaaa...
sa fii cuminte, sa papi tot , sa nu faci plostii Suntem alaturi si de finuta ta, sper ca e bine
Alexia.. mamica gospodina, milioane de pupi printzesei tale vesele, e dulce rau tare
Luci.. bune legumele dar mai bun e shoriciu macar asa de Craciun , si un carnacior mic, yamii , mai e un pic si gata...sper sa nu gust irlandezu
tuturor

in 2008 miracolul va veni pe strada mea...madutz


"Te simti neincrezator, ingrijorat si nu esti sigur pe ce drum s-o apuci? Lasa-L pe Dumnezeu sa te calauzeasca. El cunoaste drumul. "
cadou de Craciun , pentru fete cuminti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Ioana daca detectez cea mai mica urma de frica ma supar...cauta cantece pt bbici. Eu ascult o prietena mi-a spus si am pt cand vine BB,dar ma infrupt si eu.Deci pofta la de-astea sa creasca sambureii armonios!
Fire am citi prin alte parti. Cum te simti?
Mada ti-am mai spus ca ai fost geniala?Daca nu, o spun acum:esti geniala! Pe la noi sunt ferme mari de porci care alimenteza galentarele.Ce naspa suna!Mezeluri luam din an in paste,deci nu prea imi este frica.Si tot vreau sorici!chiar daca am avut parte de un fel mai de alt fel...
Ralu mai ai poze cu bucalatul albastru?Tie ti se facu de bulion si noua! si inca nu l-am primiiiit
Alexia bine mai!cand zic si eu ca ma retrag-de o luna incoace incepeti sa apareti...si asa mi-era greu,acum cu formatie marita ce ma fac? Ce face BB Nati? Chinuie pe Tano? Tano gigolo sau burlac? Nu ne certa..."avem nevoie" de adrenalina
maine stiu daca mai vin uratii...a inceput numaratoarea inversa
NB KISSES


nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_t spune:

vezi ma lucia, prietenii la nevoie "se cunoashte", nu mi-e dor de bulion, dar mi s-a luat de borsh
uitati, daca tot intrebati, ce am facut eu azi cu mamicile de la odiseea mea, am dat o petrecere de craciun anticipata. priviti ce a ieshit, pe tudorica il recunoasteti simplu, e ala cu capu cel mai mare din gasca
http://picasaweb.google.com/mladite.mugurasi/10DecDeLaRalu#

ralu- de bebe albastru
tudor 15.05.2008
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72e131407d80530203c592" target="_blank">montaj tudor
i believe in miracles...povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lucialu
Alexia bine mai!cand zic si eu ca ma retrag-de o luna incoace incepeti sa apareti...si asa mi-era greu,acum cu formatie marita ce ma fac? Ce face BB Nati? Chinuie pe Tano? Tano gigolo sau burlac? Nu ne certa..."avem nevoie" de adrenalina
maine stiu daca mai vin uratii...a inceput numaratoarea inversa
NB KISSES


nu mor caii cand vor cainii...


Na ca nu m-am culcat inca, deci maine stii pai sa nu te retragi ca acum poate scriu si eu mai des, vad ca am inceput sa ma inteleg mai bine cu pitica, adica se mai joaca si singurica sau ma rog cu frate-su Tano, il cam chinuie saracu dar el suporta, indura il obliga sa manance bobitele, i le ia din castron si i le indeasa in gura, asta pana a descoperit ca sunt bune la gust si trebuie sa fiu cu ochii pe ea ca pe butelie; astazi in graba sa-i pregatesc masa cand arunc un ochi am innebunit, plimbau osul de la unul la altul, era curioasa si NAti ce tot roade Tano acolo, pacat ca nu i-am facut poza dar numai de poza nu mi-a ars nu stiam cum sa il iau mai repede. Mai nou e pasionata de scame, papuci, linsul gresiei, parchetului...chestii din astea dragute de mi se face rau

Va pup si noapte buna

www.flickr.com/photos/10210052@N04//" target="_blank">Alexia de Natalia Maria 20.02.2008

prietene DC .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Ralu SUPERBE POZE, am innebunit, m-a busit plansul cand i-am vazut pe toti imbracati asa, sa-ti traiasca Tudorelu, frumoase poze

Mada multumim pentru cuvintele frumoase pentru piticuta mea

gata acum chiar

www.flickr.com/photos/10210052@N04//" target="_blank">Alexia de Natalia Maria 20.02.2008

prietene DC .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Ralu sunt bestiale pozele!Doamne cum sunt de dulci!vrem si noi!!!al meu l-a vazut pe Tudor si i-a placut mogaldeata de numa! A zis ca e frumosN-are capu mare! E grasut si scump tare!
Iti sta bine cu noua frezaSi eu am vrut mai scurt,dar mi-a spus coafeza ca pt parul meu nu e bine nici lung nici prea scurt...ca e belea cum se face dupa baie(noroc cu placile )
Sa stii ca si eu citesc,dar cred ca e bine sa nu duc o conversatie fara rost... de unde nu e...chiar daca pe unele fete le simt verticale si cu scaun la cap(insa cazute la mijloc,deci victime sigure ).Dap stiu treaba cu prietenii.Dar n-am pierdut nimic pt ca se pare ca n-am avut nimic. Si nu pot sa ma feresc de oameni(asa nu te cunosteam nici pe tine )Se deconspira ei mai devreme sau mai tarziu.Din pacate dl dr nu se va descotorisi usor de pseudopacientele dansului.Ieri catalogat sphagar la capitol "descriptiv",mai alaltaieri neprofesionist,iar acum lacrimile de crocodil(pt cele care nu stiau aceastia emit asemenea secretii -usor de confundat cu lacrimile cand isi halesc prada) incearca sa induca o buna intentionare si nimic contra dl dr asumat. Probabil ca pielea de oaie imprumutata s-a lipit prea rau de blana de lup.Ce ma amuza ca inca se cred atotputernice si chiar daca ii doresc in fapt raul,ele afirma ca nu nu doresc sa-l faca,dar apar diverse motive de a posta la un subiect creat special pt elesi cum spuneam in fantezia lor cred/spera ca vor prejudicia bunul nume al domnului dr, nume obtinut cu munca multa, dragoste multa asupra vietii si BB-icilor, carte multa si pierdut in viziunea unora atat de usor doar dupa neste pareri pe care personal nu mai dau doi bani. Mi-e rusine de rusinea lor chiar daca ele au fost absente cand s-a impartit rusinea in lume...
Lui Kay chiar mi-e aiurea sa-i spun ceva...deviase rau discutia candva la alt topic si poate am necajit cumva cand am intervenit,chiar daca cred ca am avut dreptate. Insa cand un copil sufera apai il vezi si de pe luna, daramite daca e al tau.
Oricum, fiind pro nu am ce spune.Doar ca mi-as dori sa pot merge mai des la consultatii
Imi pare rau ca ieri nu am stat cu tine,dar nu puteam altfel...deh sicitirul vis-a vis de cele scrise mai sus mi-a rupt barierele rabdarii binevoitoare si multa,dar totusi limitata
Ma duc...al meu e dezamagit de meciacum incep jalaniile
pup Tudorel si Ralu


nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput