Praline belgiene (32)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anamana123 spune:

si io vin la film!
simonette, ia sa vezi tu ce repede trec basicutele, mai ales ca iannis s-a tratat bine! sa-i fie cu noroc!
mah, io am obs surpriza lu' scumpi! sebastian baga papica! mi-e raaaau!
maine am o zi plina
pup

ana, mama Mariucai (11.03.2007)
varsta mariei


www.sonia.as.ro" target="_blank">Sosonica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri_mik spune:

maaaaaaaama! ce frumos mananca printul cel mic! adica sebastian vroiam sa zic! curajoasa mami sa inceapa asa devreme. sa va fie cu pofta!

simonette! ptiu pe frumoshii tai! sunt grozav de frumosi! acu m-am uitat si eu indelung la pozne! esti o mama fericita!

antonelooooooooooo! sa vii la karaoke!

si ca vnei vorba... cum adica mai tania? da' n-am zis si eu ca vin? peste tot la toate cele? vin! da de-as avea si mashina mea cu mine, parca ar fi si mai interesant....

si... ashea...
am pungi cu cadouri! stiti voi care. si ma pregatesc sa vin in vizita pe la voi cu jucarelele:)))incep maine cu oana. ca deh, stand in asse, mergem sa facem exercitii de condus. mama lui de condus:)))


miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de bebe sacha (08.01.2008)
Povestea pseudo-nasterii
Povestea nasterii

http://m3.lilypie.com/qNubp1.png
http://b1.lilypie.com/0ymBp1.png






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

neata

am cam citit in diagonala ... dar am inteles
ca-s puisori bolnaviori!sa-i pup dulce sa le treaca!
poze multe ,, moase rau . sa traiasca titularii personajelor si chiar personajele in sine

tania : nimeni nu intra pe site-ul meu.multma de intrebare , cred ca ii "constipa" ca se numeste situl bisericii ... desi exista multe subiecte de discutie ce s-ar putea aborda. chiar si prin alta prisma..
in concluzie mi s-a mai dus din entuziasm ... dar sper ca nu si din optimism


fete: io plec pe 6 decembrie cu wizzu de la charleroi... l-am gasit pe victor disponibil si super amababil sa ma duca ..pt ca-i sambata. insa ma-ntorc pe 13 ianuarie si as vrea , in principiu, sa va rog pe una din voi sa ma luati de la aeroport.. e in timpul saptamnaii.. nu mai stiu ce zi ... si comunic si ora..
mentionez si ca am cardul de motorina al lui cristi.. deci no prob... dam si prajitua si cafea.. numa sa nu ne lasati la charleroi..

cine se-ncumeta?

ninuc: iar ma gandesc la tine... din ce in ce mai des. ma-ntrebam daca nu-mi gazuiesti si mie florile la tine pe perioada cat is plecata.. ca mi-s tare dragi si se face de prea mult timp ca sa le las singure .. pliz. .dac-oi putea si tu adica .. multam fain

pup la bonbonelele dulci



s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Neata gagici,

Ardeiash, poate nu ai vazut, te rugasem mai in urma sa-mi dai si mie link-ul pt poze si forum, pe pm, sau email cum preferi.


Miri, pe la mine nu vii, ca te primesc si fara cadou ?

La karaoke nu stiu daca pot veni, aici ar fi frumos sa-l iau si pe sot si nu are cine sta cu piticii, trebe neaparat sa gasim un/o baby-sitter.
Chiar asa fetele, voi stiti pe cineva care ar putea face baby-siting . Am nevoie cand sunt copiii bolnavi, de exemplu, ca nu mai pot sa-mi iau mereu concediu pt asta, si uneori serile sau in weekend, sa mai ies si eu cu sotul cateva ore singurei.

In schimb, daca nu pleaca sotul in misiune chiar in ziua cu pricina, vin la film si nu cu mana goala ci cu o prietena draga, careia i-am povestit despre voi si ar vrea sa cunoasca pralinele, daca nu e cu suparare, of course.

Simonette, ce mai faceti, cum sunt baietii?

Pup fetele, o zi buna va doresc,

Anto, mamica de Sonia ( 22iunie 2007) si Victor (8 octombrie 2005)

Poze noi
Sonia la Un An!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanademunck spune:

Ma doare capu de mor!

Miri, bafta maine la examen!

Ardeiash desi nu voiam sa scriu imi sta in gat si tre zis, mi-am luat liber pe 6 sa te duc la aeroport asa cum ne-am inteles, dar vad ca nu mai este nevoie, eventual ma puteai anuntza dinainte nu-mi stricam o zi libera aiurea!As veni sa te iau de la aeroport dar mi-e sa nu fac vrun drum degeaba si sa vim acolo vro unspe masini asa ca zic pas!Pe data aviatoare anuntza oamenii din timp de schimbari din astea de agenda!

Tania, viu la film, dar tre sa luam belete, or mai fi?

Eu dunt happi-cappy am schimbat data de plecare in romania pe 26 deci stam o saptamana in loc de 3 zile yup yup!!!
Mai merge careva pe 26 in tzara sa rezervam locuri impreuna , ceva?:)

va las acum pusici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

miri: bafta sa ia !

antoanelaLai pm.. si intr-aevar nu vazusem

oana: no.. mii de scuze.. e de prisos sa mai zic.. ti-am lasat si offline.. eu am crezut ca daca nu dai niciiun semn de viata.. inseamna ca nu poti sa ne duci.. deci nu te-am mai contactat si am mers cu miloaga la victor, saracul .. la care apelez de fiecare data.. si de care mi-a fost jena.. da n-aveam ce face, trebuia sa ne duca cineva!
inc-odata imi pare rau de incurcatura.
iar pt -ntorcere m-au sunat george si mady pe care-i pup dulce de dulce.. deci s-a rezolvat..

si .. n fii suparata pe mine! no, cum pot s-o dreg?

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadyG spune:

Miri,iti tinem pumnii,sper sa ai cel mai gentil examen si examinator din istoria scolilor de soferi.Multa,multa bafta!!!
Ce face puiul cel dulce?s-a vindecat, sper.Va pupicesc cu drag.


Simonette,le doresc multa sanatate frumuseilor tai de baietei!


La noi de duminica incoace a fost o saptamana de cacao,ca sa nu zic mai urat,va povestesc daca e sa ne vedem la film,nu stiu.

Scumpilici,vb la telefon ,pupici la papusel .

Carmenutu,cand veniti?


Va doresc tuturor un sfarsit de spatamana cat mai placut!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadyG spune:

Draga Miha,

iti doresc o zi de nastere minunata,sa fii o rasfatata astazi si sa sarbatoresti dupa placul inimii tale!
Iti doresc sa fii sanatoasa,sa fii fericita , sa ai parte de mult noroc si de multe succese in tot ceea ce faci! La multi ani![

Te pup cu mult drag!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmita_baby spune:

Draga Miha La MULTI ANI!!! Sa ai parte numai de impliniri, fericire si dragoste pentru ca ai o inima mare, mare, maaaaaaaaaaaaare de tot Petrecere placuta azi!

Mello motanelul iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ninaM spune:

MIHAAAAA............LA MULTI ANI!!!!!!
Sa fi sanatoasa,sa fi iubita,sa ai parte numai de bucurii si viata sa-ti ofere doar lucruri bune,dupa sufletul tau!Te imbratisez cu drag si petrecere frumoasa...ca doar tre sa petreci,nu????

Mirik,bafta multa la examen!!!Tin pumnii stransi!

Fete,cum a ramas cu filmul?Mai mergem?A luat careva bilete?Nimeni nu zice nik...

Ardeiash,eu iti iau florile,dar si eu plec in romania pe 21(doo saptamani)...deci ori la mine,ori la tine, tot n-are cine le uda

Oanaaaa...fata,saptamana asta a trecut asa repede si nu am mai ajuns la tine....sorry.Am avut o tentativa,miercuri,da a sunat nenea cu antena(digi) ca vine si am stat dupa el....si nici nu mi-am instalat antena ca nu am casa pozitionata corespunzator,cica.In fine,scuze ca n-am ajuns....da promit solemn ca vin!

Fete,va las....ma intorc la munca patriotica.Va pupicesc pe toate si va doresc un WE frumos!



Mergi la inceput