Praline belgiene (32)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Oana, iaca asa mititei
Multumesc mult ptr urarea de sanatate

mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpi spune:

Sanda imi pare rau de micutii tai, offf, insanatosire grabnica!

Fete am pus poze noi cu Sebastian in contul nostru, surprise, surprise! Suntem baieti mari!

Pupici

http://b1.lilypie.com/Gq0op2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri_mik spune:

simonette,d a s apupe mirik pe bubitse! da' o intrebare... cum de nu i-ai vaccinat impotriva? ai mei amandoi sunt si ne-a prins grozav de bine.

poze mai incolo. ma duc sa-ls cot pe sacha d ela munca;
pusi pusi


PS: vreau lady's night aout. cine ia belete? io?
PS2. vreau karaoke;;; DADE_MI I_AU SI EXAMENU PANA ATUNCI;

miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de bebe sacha (08.01.2008)
Povestea pseudo-nasterii
Povestea nasterii

http://m3.lilypie.com/qNubp1.png
http://b1.lilypie.com/0ymBp1.png






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelana spune:

Simonette, insanatosire grabnica la piticii tai si un ca sa treaca. Sper sa nu dureze boala prea mult bietii de ei.

Miri, ce mai face Sacha, tot bolnavoir? Si pt el un pe ochisorul rosu.

Pupici fetelor.




"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."
Charles Baudelaire




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelana spune:

Daniela, tocmai ce am vazut pozele cu Sebastian si este un dulce. Creste pe zi ce trece si se face mai frumos. Deja sta in fundulet, e baiat mare. Maine poimaine va incepe sa mearga si nici nu stii cand a trecut timpul.

Pupici la toata familia.




"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."
Charles Baudelaire




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Fete...va multumesc mult ca sunteti alaturi de mine!!!

Eu sunt la servici si am vesti de acasa ca luca are febra si nu vrea sa ia medicamentele;;;

Carmyta, spune si tu... CUM SA MAI IES EU IN ORAS ACUMA???
Imi luasem liber joi dar acuma trebuie sa merg si cu Iannis la spital sa vad ce fac cu el si sa stau acasa cu copiii. Te rog din suflet nu te supara pe mine ca nu pot programa chestiile astea

Eu vreau poze cu Sebastiann

mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Ia uitati-va la pozelz de la semnatura sa-l vedeti pe Iannis cum papa ghiciti voi ce!!!!!

mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Sanda, multa sanatate copiilor. Mai, dar ce v-ati procopsit, ce rau imi pare, pupici la puii mici sa se faca bine cat mai repede.
Nici eu nu le-am facut vaccinele anti-varicela la ai mei, tantia dr a noastra nu prea recomanda, parerea ei e ca nu se stie exact daca imunizarea tine toata viata si ca e mai bine sa o faca la varste mici decat mari, iar noi i-am urmat sfatul, o fi bine, o fi rau, nu stiu, vom vedea. Ma gandesc cu groaza ce-o sa ne facem cand se va intampla, cine va sta cu ei acasa, dar va trebui sa gasim o solutie.

Chiar azi ti-am admirat baietii in poze, sunt doi frumosi, sa-ti traiasca. Si Iannis chiar mananca ce scrie acolo? Ce dulce e, dragul de el, o sa fie baiat cu noroc, parca asa se spune, nu?

Trimite-mi si mie pe PM nr tau de tel si cel de unde lucrezi, ca as vrea sa-mi fac o programare, daca nu te deranjeaza.

As merge si eu la filme cu doamnele, dar inca nu am negociat cu sotul, keep in touch.

Pup fetele, o seara buna,

Anto, mamica de Sonia ( 22iunie 2007) si Victor (8 octombrie 2005)

Poze noi
Sonia la Un An!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ninaM spune:

Saliu!
Mirik, iar ne-am hlizit pina n-am mai putut la tine la seara sexoasa...si fu tare bineee!Multumesc si eu pt tot,m-am simtit excelent.
Simonette,sanatate multa puiutilor....tare greu e cind ii vezi bolnaviori!Bai,am vazut pozele cu Ianis....e MORTAL!!!!!!Sa-ti traiasca baietii!
Fete,in leg cu lady`s night out....spun DA,la karaoke....iar DA...
Fug acum ca a venit jupanu` si vrea mancare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bepii spune:

Simonette, cred ca numai tu sti ce-i in inima ta cand ai puiutii bolnavi si nu esti langa ei. Daca iei partea buna a lucruilor, e o boala a copilariei pe care toti am avut-o si multi copii o au luandu-i in vedere pe cei nevaccinati. Le doresc pruncilor tai insanatosire grabnica si fara mari probleme si sa le reapara zambatul pe buze cat de curand si implicit si tie. Ai doi copii frumosi foc, sa va traiasca si sa va bucurati de ei pana la adanci batraneti.
Miri, ai tai nazdravani ce fac? Cum e Sacha, e mai bine? Dar Bruno, s-a luat si la el? Multa sanatate si pupici si baietilor tai.
Scumpi, mai ce baiat mare avem!!! Si ce frumos!!! Superbe pozele cu Sebastian! Creste copilu tau ca printul din poveste. Sa fie sanatos si sa creasca voinic si frumos.
Oana, multumim pt poze. Pupici apasati. Apropo, tu vi la lady's night?
Daca stau si numar ar cam fi Miri, tu, eu, Nina si poate Antoanela. Haideti, care mai veniti?
Nina, bravo fata mea, asa sa te vad, ca semnezi cam peste tot condica. Esti prima care confirma karaoke fara a preciza care din zilele propuse de mine, deci sa inteleg ca esti disponibila cam la toate cele trei zile.
Carmen, va astept maine la mine. Mergem sa colindam prin Mechelen, yupyyyyy!!!
Ardeiash, cum merge miscarea pe noul tau forum? Sper sa se anime mai ales ca se apropie sarbatorile si lumea incepe sa-si intoarca fatza spre cele sfinte. Fete intrati si voi si dati un salut acolo. Este interesant de vazut.
Sunt franta, asa ca ma duc sa mai citesc in pat si sa adorm instantaneu.
Pup fetele dragi.

Mergi la inceput