Pacientele optimiste si gravidutze dr.Tutunaru 87

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns magdita spune:

Neata iubitele mele,

Liliana, ma bucur ca mai treci pe la noi iubita mea.
Feli, de unde le scoti soro? Banane flambate ! Yamiiiiiii.
Kindly, efecte secundare nu vom avea, o sa vezi. Impune-ti sa gandesti pozitiv, sa te simti bine si sa treci usor peste aceasta perioada de pauza psihica, nu de suferinta .

Pup toate fetele, fara exceptie .

Cu siguranta se va intampla minunea !!!
aspiranta din aprilie 2004

Doamne ajuta tuturor
In asteptarea ingerasului
"Am invatat ca indiferent cat de mult suferi,
Lumea nu se va opri in loc pentru durerea ta."
"Avem timp" - Octavian Paler

www.flickr.com/photos/12786534@N04/" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Buna dimineatza fetelor!
Cum va simtitia azi? gata vine week-endul ,speram cu vesti bune despre burtici....
Felix multumim iar de tratattie!!! Au fost bananele alea intr-un fel.....
Rala bine ai venit draga mea aici. Si eu am aceasi parere ca fetele, ai rabdare si da-i timp trompitei sa se vindece. Stiu ca dorinta e mare si nu prea avem rabdare, dar in astfel de cazuri putina rabdare nu strica.
Kindly, Magdita bafta la tratamentul cu diphe si sa ne auzim numai cu vesti bune ( fara prea multe efecte adverse)
Elly bafta azi la dr T, sa ne auzim cu vesti bune.
Jasmine, si mie mi-a spus dr T sa bag ovule cu utrogestan din a 16 zi - 25 zi, dar nu cred ca daca mai pui citeva zile are efecte negative, din contra. Asa ca fa cum simti tu....ai ceva simptome de gravideala???
Sarah ce mai faci scumpa mea?
Valyy mai spune-ne cum stai cu productia de foliculasi....
Si ca sa nu o lasam singura pe rocsy , dansez si eu cu ea....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pony spune:

Buna dimineata tutunici!
Felix
Rala
Magdita
Elly
Jasmine
Sarah
Valyy
Rocsy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

buna fete dragi va pupa mama pi tati

bune bananele, Felixule te intreci

haide-ti fetele cu vesti bune

WE super va doresc!

Adriana.. fata, te rog io intra si editeaza-ti mesajul, adica sa dai un enter la dansatoarele alea ca au latit pagina rau
daca eventual nu stii cum : daca esti logata in fereastra cu mesajul iti apare o foaie cu un creion pe ea "editeaza raspuns" apesi si intri in mesaj si poti sa-l modifici

in 2008 miracolul va veni pe strada mea...madutz


"Te simti neincrezator, ingrijorat si nu esti sigur pe ce drum s-o apuci? Lasa-L pe Dumnezeu sa te calauzeasca. El cunoaste drumul. "
www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank"> sa facem o minune de Craciun, haide-ti sa o ajutam pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kindly spune:

adrianaady,multumesc pt incurajare
magdita,poate sa vina si tzunami ca nu am timp sa ma gandesc la efectele sec ale dipherelinului.gandesc pozitiv intotdeauna.meseria pe care o practic m-a calit in timp.imi plac senzatiile tari.deci bufeurile sunt ploaie de vara pt mine.
vally,multa bafta.ai nevoie.si acatiste.sa ne spui cate ovocite se vor iubi.
felix76,e firesc sa alegi ce e mai bine pt tine.dar dc iti spun ca dr T are deja reusite la capitolul FIV?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jasmine30 spune:

Fetele eu nu am nici un fel de simptome asa ca astept.. si iar astept.. pana o sa imi iau inima in dinti si o sa fac si eu un test sa vad.

Sarah nu am mai citi prea mult din urma si nu stiu ce ai mai facut. Tu ai facut test, a iesit ceva, ai simptome sau nica nici la tine?

Pony tu la cate zile ai facut primul test de sarcina?

Pup fete dragi !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sarrah spune:

buna,

fetelor eu sunt cazuta in butoi pana la jumatate. mai am putin si scap la fund ! am facut si astazi test si e tot negativ !sunt in a 12-a zi de la GIFT. vroiam sa merg azi in bucuresti sa fac bhcg dar nu are rost...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Mada , iubita multumesc frumos. De acum m-am invatat minte
Jasmine eu iti tin pumnii sa iasa pozitiv testul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitica2000 spune:

felixicule...bune rau bananele tale...esti o adevarata gospodina

magditzule, ca de obicei iti multumim pentru noul capitol si asteptam numai vesti bune!

silvy bine te-ai reintors. Iti doresc ca aceasta reintoarcere sa se incununeze cu un bebe

sarrah, ce zice azi testul de urina?pana la urma te bagi si la un test de sange sau nu?

rala draga mea, sper sa iei decizia cea mai buna pentru tine. Salutari Arishicai....

madutz, ce mai faci tu, cu ce te mai lauzi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Sarah scumpa mea, te scot eu de la fund!!! ce inseamna asta? stiu cit e de greu, mai bine zis banuiesc, dar indiferent cit de greu iti e acum, va veni si vremea ta, vremea tuturor de altfel.
In plus nu e totul pierdut mai puiule, pina nu vin rusii, se poate intimpla orice, asa ca capul sus te rog

Mergi la inceput