Redoutistele fidele La Redoute France (151)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Croco-pai e fix ce ne trebuie!


Citesc acum sa ma dumiresc exact care-s pasii sa imi fac o resedinta "virtuala " in FR

Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

Citat:
citat din mesajul lui medeeam

dar nu e posibil sa facem comanda pe numele cuiva care locuieste in franta si cu adresa de livrare a unui punct Atlassib din acelasi oras?si eu astept un raspuns al unei prietene care locuieste la Paris.

pai atunci Atlasibul de unde stie sa aduca coletul in Romania? Ca nu apare decat adresa ta...din Franta si a punctului Atlasib...tot din Franta.
Atlasibul nu face servicii de currierat. Am intrebat eu la revolutia LR din vara trecuta.
Stiti ca am pus noi si atunci pb asta cu livrarea in Franta si apoi redirectionarea coletelor catre Romania. Am scris atunci la Atlasib si mi-au spus ce nu-i intereseaza infiintare unui puct de preluare colete externe din Franta sau din alta parte.

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Croco pare exact ce ne trebuie, eventual ne putem grupa mai multe sa impartim taxele

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI , www.flickr.com/photos/madau/sets/72157606362146432/" target="_blank">de la 2 la 3 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axxxa spune:

marshava cartita asta ! cum sa te prefaci ca facand parte din acest grup si tu de fapt sa fii de cealalta parte a baricadei ?!
nu stiu cum pot unii sa faca d-astea, chiar n-au nici un dram de respect de sine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axxxa spune:

era cineva(scuze, n-am timp sa caut in urma)care avea o prietena a carei fetita isi dorea f mult tejgheaua de jucarie de pe .fr, aceea gen aprozar, cu legume, cantar si alte accesorii
in caz ca nu o trimit astia, am gasit ceva asemanator pe site-ul dat de voi, pretul e tot pe acolo...
http://www.babypoint.ro/index.php?ct=prod_display&id_proddef=1582

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Citat:
citat din mesajul lui axxxa

era cineva(scuze, n-am timp sa caut in urma)care avea o prietena a carei fetita isi dorea f mult tejgheaua de jucarie de pe .fr, aceea gen aprozar, cu legume, cantar si alte accesorii
in caz ca nu o trimit astia, am gasit ceva asemanator pe site-ul dat de voi, pretul e tot pe acolo...
http://www.babypoint.ro/index.php?ct=prod_display&id_proddef=1582


Neata!

Parca era mai faina aia de la reduti!
Majoritatea marfurilor de pe site sunt de la dm...am devenit si io addicted de babylove mai nou
Si mamicile mele de mai au comandat borcanele de aici.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui madau

Si inca ceva....se pare ca suntem de temut fetelor...sincer, daca as avea un business, n-as vrea sa ma pun rau cu voi

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI , www.flickr.com/photos/madau/sets/72157606362146432/" target="_blank">de la 2 la 3 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2






ne iei si pe noi asociate
iti dai seama ce profit am scoate, dintr-o astfel de afacere? zero

Crisdun, te-am trecut pe lista de mess
'neata
poftiti la

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Clau mersi de link. L-am salvat, dar inca nu am facut nimic.
promit, ca dupa ce rezolv problemuta ivita sa ma pot concentra si spre LR.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooka spune:

salut

va citesc si eu de ceva vreme mai cu folos sau mai fara ca nu prea am fost capabila sa iau vreun cadou prin comenzi la LR si am si avut comenzi mari

pentru cine e interesat tocmai am luat de la posta doua comenzi una din 5 nov si una din 10 nov eu mai astept una din 10 si una din 11 nov plus una data acu

am semnat si eu petitia la nr 338, in rest sustin in tacere tot ce faceti adica nu chiar in tacere ca mai bomban cu sotul ce preturi de nesimtiti au astia de la noi, oricum eu v-am scris ca poate va mai vine inima la loc daca ati comandat dupa 5 noiembrie

mami de Sofi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gama spune:

Salut, Jos palaria ptr. "munca" voastra de-a face ceva....Nu va lasati!!!!
parola nu am avut-o niciodata.
Acest domn se bazeaza probabil pe faptul ca nu are concurenta in shopping online in Ro,inca.Cand si-a deschis afacerea, pe 5 nov? Sunt tare nerabdatoare sa vad daca vor veni comenzi din 6,7....Cand ma gandesc iar la cecCat despre initiativa cu gasirea unei pers in fr.dispusa/disponibila, eu zic ca se poate, mai vedem.


Mergi la inceput