Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (227)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Citat:
citat din mesajul lui Sabina

Asa...sa va zic.
Am avut ieri o zi full. Am plecat de-acasa la 10 jumate si m-am intors la ora 9 seara
Mai intai la biblioteca cca 2 ore, dupa care m-am vazut asa:
cu Roxana la coafor 10 minute in drum spre intalnirea cu kay si Sonia, unde am stat cam o ora, a fost excelent, Kay e o dulce dulce dulce, iar Sonia nu mai vorbim.






Sabina, ce ma bucur ca ai reusit sa te vezi cu Kay si Soniuta! Sunt doua fete minunate!
Si daca tot am aparut asa, iarasi rog fetele sa se implice putin, si sa ajute pe micuta Sonia, mai ales ca azi-maine-poimane va aparea si numarul ptr teledon! Nu treceti cu vedere peste mesajul meu!

Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Sabina, traseul stabilit de tine e super. Si mie imi plac locurile alea. Sper sa ne venem toate 3 ca sapt trecuta.

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Buna dimineata. Azi chiar am ajuns la 9 fix la munca si nu am ratat ocazia sa ii umplu mailul sefului.

Maine vin la 10 la Baby Expo. La pranz am o sedinta, se termina pe la 2. Daca mai sunteti prin oras vin sa va salut, dar depinde de locatie.

Fotografele, pe la ce ora veniti in zona scolii de muzica?

Sa nu o credeti pe Sabina, arata foarte bine ieri si era foarte tonica si zambitoare , departe de invinovatirile ei de pe forum. Si nu eram deloc eleganta, eram intr-un fel de pantalon scurt (pana la genunchi) si cu un pulover! Dar prietena mea chiar e moderna.





Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Sabina, ma bucur ca ai gasit bine copiii. Normal ca sotul era ravasit dar isi revine el. A fost un exercitiu bun sper eu. Macar ai muncit cu spor la biblioteca?



Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Dragele mele, am avut o seara foarte agitata, Andrei a plans mult, l-a durut cred gingia fiindca dintele de jos a spart complet, il vad acum.A plans vreo 2 ore si se vaita, voia in brate si imediat dupa aia voia pe jos, venea cand la mine cand la tati,nu am reusit decat f. greu sa-l impacam si sa adoarma, i-am dat nurofen ( vreo jumatate de ora am stat sa-l ia) si in cele din urma a adormit pe la 12. Cand credeam ca e totul ok si m-am bagat si eu extenuata la culcare , m-a luat o criza de rinichi, of, uitasem cum e ......si am scotocit dupa medicamente, n-am luat decat calmant ca picaturile pt,. rinichi erau expirate, am facut si-un ceai si am adormit si eu pe la 2....
azi sunt cam nauca,am baut un nes si mai vreau ,ma bag si eu la o cafea neagra de la Sabina .

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi
Filme Ghighi

ajutoarele lui Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Teo, organizeaza intalnirea in aviatorilor, eu vreau sa vin .

Slippers, e perfect,multumesc mult !

Devilla, ne vedem vineri in aviatorilor ? eu nu pot sa vad clipul, nu se deschide nimic.

Rox, ai disparut repede aseara, sper ca te-ai odihnit bine. Ai vazut lista aia cu defectele zodiilor ? Eu ma regasesc pe-acolo , sunt lenesa

Maria, voi ce mai faceti ?

ma duc sa pun supa la fiert, revin.

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi
Filme Ghighi

ajutoarele lui Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

SabinaY, am ramas fara cuvinte la piesa ta! Superba! Ai o voce exceptionala si talent.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Papanash, si eu ma regasesc. Imi pare rau ca ati avut o noapte asa agitata, sper ca azi sunteti mai bine. Banuiesc ca Ghighi e in verva, dar tu cu rinichii? Eu nu m-am culcat asa devreme, am vorbit la telefon cu o prietena pana dupa 11 si apoi abia am culcat atomica. Dar mi-am propus sa inchid calculatorul devreme, altfel ma culc prea tarziu si sunt rupta dimineata. Daca nu plecati maine pana pe la 2 si un pic vin si eu la intalnirea din Aviatorilor.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Papansh, pupam mamica cu dureri si Ghighi dintosu.
Rox, la 10, cand esti tu la babyexpo:), ca ne intalnim la Victoriei.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

buna dimineata ,sunt si eu prin zona ,va citesc doar ca nu prea am chef de vorba ,asa protestez eu cand sunt suparata ,nu sunt suparata pe voi ,sunt suparata pt ca sotul meu are ceva probleme la munca si chiar daca el ma asigura ca nu e ceva grav,eu deja ma intreb ce se va intampla daca va ramane fara servici
Cecilia am net ,dar n-am dispozitia necesara ,asa ca decat sa va indispun si pe voi mai bine stau ascunsa dupa
Sa-ti traiasca nasicul mic si refacere rapida mamici lui
Papanashpentru subiectul deschis ,esti o fata tare sufletista .
Mad frumos baiat ai
M-ai trebuia sa spun ceva ,dar am uitat


Mergi la inceput