Puiutzi de Randunici 2008!! (142)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Cami, este vorba de marca Brevi, am multe produse Brevi si sunt multumita de ele.

Si eu ar trebui sa iau ghetute dar nu ma bag in aglomeratia aia pentru ele. Am de unde sa cumpar, sunt atatea magazine de pici.

POZE

POVESTEA NASTERII

mamica fericita de Razvanel ( 11.01.2002 ) si de Rebecca ( 25.02.2008 )!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Hello! ma apuc de curatenie, Mufa e alimentat, papa tare bine de ceva timp doamne ajuta!..revin mai incolo ca mai am de citit..
bubu da mah, suge si ziua, doamne feri sa nu, ca de unde lapte altfel?..bibe nu vrea..ar fi ff nasol sa nu mai pape lapte ziua, doar mesele solide, nu e sanatos deloc..asa e, noaptea e criminal
clau,sovi v-au tinut puii treze mah?..
sebul mucios si cu dinte nou, noi avem 4 sus iesiti in acelasi timp
mihuta ma bucur ca nu a fost nimic ingrijorator cu Andra

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

gata, beau si eu cafeaua, in sfarsit..Mufy patruleaza pe jos, n-are iar somn..
cuscra sambata dimi sper sa vin la expo, sau duminica.
ce caciulite haioase are Rebe, tare bine ii vin!
sovi cum e cu taxele de transport la babypoint?..
clau s-a trezit cam la o oar jumate..dar la 6 se fataia langa mine de numa...nu reusea sa adoarma, abia la 7 a reusit..
cine merge azi la BE?..sper sa-l conving pe iub..off, ce m-as duce singura!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

neata! si noi azi noapte!...la ora 4 aveam program de gimnastica...evolutie la saltea (din patul meu, logic)!

clau, delicioasa rebe!! teo e la mine n brate acum si s-a uitat si el la poze si a spus numai: " aaaa, eeeee, chiiii!" cred ca e de bine . peste carte am aruncat cei 2 ochi chiori de somn , doar pana la peste...sa-mi zici daca ai nevoie de ea, sa nu te tin "ocupata"...eu speram sa pot sa o "pozez"...am facut rost de prima carte, pozata, dar e prea mare sa o trimit pe mail ( 1 sg poza are 1 mg si ceva)...

sov, cu tabara...cred ca a fost o "tactica" ca sa-i ademeneasca pe copii...mi-a zis mama ca de fapt o mamica, presedinta comitetului de parinti, a aruncat "pastila"...hrrrr!imi aduc aminte ca la serbare m-a intrebat daca nu merg si eu...tare! "abia astept" sa mai am grija de alti 15 copii pe langa ai mei! ...asta ca sa ma asigur ca ajung la balamuc in cel mai scurt timp.

luny, vezi ca te striga la bazar:)...in legatura cu 512 parca:)...sa-mi zici daca-ti place cumnata mea, arcadia si nepotelul meu, calin...ca sigur va fi cu ea cand va veti intalni

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)

Oamenii maturi nu pricep singuri nimic, niciodata si e obositor pentru copii sa le tot dea intr-una, lamuriri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

E un virus clar pe crenguta...ca si Barosanelu tuseste de dimineata si incep sa curga mucii!asta imi lipsea...faza e ca ,ieri doar am fost la dr si nu a auzit nimic la plamani...se poate????am tratament cu prospan-3 ml de 2 ori pe zi si daca face febra panadol,iar maine din nou la control sa vedem ce are!acum face nani
Clau,mersi de grija
Cuscra,ma bucur ca ti-ai mai revenit
as mai scrie dar am stiva de vase la bucatarie

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Si Rebe e tot pe jos, linge telefonul meu! Si se taraste de colo, colo.

Cami, ti-am zis doar Brevi dar probabil vrei sa sti ce model, acum am vazut ca nu l-am scris in mesajul anterior. Este vorba de Grand Prix Silverline Brevi.

Il astept pe Razvanel de la scoala, azi s-a dus sa-l ia soacra mea. Diseara avem sedinta dar se duce randunoiul.

POZE

POVESTEA NASTERII

mamica fericita de Razvanel ( 11.01.2002 ) si de Rebecca ( 25.02.2008 )!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Ariel, nu am nevoie acum de ea, studiaza linistita! Eeeeee, ma bucur ca Teo o place pe Rebecca.
Iti trimit un Pm, dar nu chiar acum ca apare Razva de la scoala si ma precipit deja...

Simo, sanatate la Barosanel.

POZE

POVESTEA NASTERII

mamica fericita de Razvanel ( 11.01.2002 ) si de Rebecca ( 25.02.2008 )!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Mimo, ce-i cu tine, unde esti?

POZE

POVESTEA NASTERII

mamica fericita de Razvanel ( 11.01.2002 ) si de Rebecca ( 25.02.2008 )!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

m-am uitat Ariel, thnks

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

simo, si voi??
cu prospanul vezi si tu, mie pediatra mi-a zis ca nu e bun la tuse seaca (eu oricum i-am dat cate putin), cineva mi-a zis ca e bun oricum, si altcineva ca nu e bun nicicum :)) Cred ca e in functie de bb.

luny, au doar taxa curierului la babypoint, care e cam 20 ron.

Clau am vazut si eu fratiorii cum se jucau in poze abia astept sa ii vad si eu pe ai mei asa.

Mai devreme sash s-a uitat la mine si a zis tare si raspicat "mama" Oare exista intaritor mai bun pt mine? ce mai conteaza ca tocmai a vomat tot laptele pe lenjeria noua?

(\/) pozici
(='.'=) nasterea lui Sasha, 17.04.08
(")_(") www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5a33b72a1a20de458aef69&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJE
Eu nu strivesc corola de minuni a lumii /căci eu iubesc
si flori, si ochi, si buze, si morminte.

Mergi la inceput