Puiutzi de Randunici 2008!! (142)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Am mai incheiat o zi ...toate sunt la locul lor Maine, anunt de acum, e GREVA declarata si autorizata
Blankar, groaznic Sanatate si vesti bune sa ne aduci
Tuchieu te inteleg f bine...e vorba de temperament E simplu de dat din gura, dar da, ar trebui sa te bucuri mai mult de inocenta copilului, sa savurezi fiecare clipa ...si pentru asta trebuie sa fi relaxata, sa fie toate aranjate...Parca ziceai ca pleci o saptamana undeva dupa examen ...incearca sa nu abandonezi, poate duci copiii in Ardea si pleci de revelion...sunt convinsa ca o saptamana de vacanta ar ajuta pe toata lumea !
Si ca tot sunt la capitolul amintiri...Stelaziceai ca nu stiu ce analiza trebuie sa faci Teodorei pentru ca nu sta in fund si Sovimai are Sash chestia aia in gura?
Bubulicao sa vad filmuletele de pe calculatorul Teodorei...maine , daca e greva
Claunoapte buna si bravo pt pasa fara bubite
Luny Matonel de nota 10
Revin

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Tuchi,ce m-am mai distrat cu Ilinca ta!ai o fetita de nota 10 plus,sau cu steluta-cum zice David!
Cuscra,lasa starea de kk!
Liana,hai continua,ca asa imi place
Oana, ca iti place parul desal Barosanelului!
Simo-Mimo,normal ca sunt roti de plastic!ata ete!
Mufarinul nu se dezminte!super!
Noapte buna Sovi
Samuelu meu cand s-a trezit nu a plans,nu a avut febra!dar a tusit destul de mult,mai ales cand sa il culc cu lapticul...off!ar tb oare sa iau si eu aparat de-ala de aerosoli???
sunt tare curioasa cum va dormi la noapte,daca va face febra..si mai curioasa sunt ce are!sa vedem maine...

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Citat:
citat din mesajul lui bubu05


Doamneee...m-am uitat pe site la protv...ca prea m-ati facut curioasa cu marijuana aia...no coment...am ramas masca in ce hal vorbea...si cum vorbea...

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare


Am intrat si eu ca m-ati facut curioase si sunt pe spate..
[emoticon care-si face cruce].Mie nu mi se pare drogata,ci ca a luat-o razna,saraca.

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=641612f5d169402f415057&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Minunea noastra,Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Roti de plastic
Stelate am in vizor azi Caciulitele de la Obaibi din Cora...tu parca intrebai 33 lei parca..

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Ma'c sa ma culc ca m-a luat iar "cinstita".Recuperez maine.

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=641612f5d169402f415057&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Minunea noastra,Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Citat:
citat din mesajul lui mimonix

Roti de plastic
Stelate am in vizor azi Caciulitele de la Obaibi din Cora...tu parca intrebai 33 lei parca..

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Ce roti,bre??
Doamne,sunt mai rau ca Marijuana.
Nu mai sunt deloc online cu voi..maine citesc si vad de ce ma ai in vizor.
Pai sa va spun de la ce mi se trage:sanatate subreda rauuu,bani NU,serviciu care ma asteapta NASOL,distractie NU (asta sa zicem ca pica ca-i post),discutii cu randunoiul si cicaleli DE CAND VINE SI PANA SE CULCA,aseara deja imi pusese capac Tea.Nu mai poooot..am niste dureri si exterioare si interioare..Macar Tea sa fie bine,Doamne ajuta.Si acum plec in off-ul meu ca m-am vaicarit destul.

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=641612f5d169402f415057&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Minunea noastra,Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Cuscra mea draga,Simo-Mimo,la mine se referea cu!asa ca,stai linistita!
cate mai sunt si pe capul tau!toate trec,stii bine!putere

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Cuscra

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=641612f5d169402f415057&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Minunea noastra,Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Simo-Mimo,sa stii ca toata masinuta e din plastic,rotile de ce sa fie din altceva?
ma bucur ca nu stau in bucuresti,ca nu puteam rezista tentatieisa nu vin cu masinuta pe unde te plimbi !!!

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Stelapentru tine voi face maine un rezumat cu intrebarile pe care ti le-am adresat in acest capitol Acum nani ca intelegi tu maine cu rotile de plastic
Acum, ca sa inchei seara cu o minune ma uitai si eu la Marijuana aia si parerea mea e ca e PROASTA si atat Si cred ca are si drept de vot

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput