Puiutzi de Randunici 2008!! (142)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:

hai, mah, stelutza, nu te deprima..la vara mergem in Delta, cum am vorbit!acolo recuperam, tragem o betie!..dar pana atunci, sa mai punem de-o intalneala!
noi maine dimi mergem, in sfarsit, la control, ca trecura 2 luni...iar dupa masa, eu ma intalnesc cu fetele de la serviciu la un suc, iub e desemnat babysitter

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Bai Simo, ma innebunesti Bai, copilul meu adoarme f rar in parc si cand adoarme eu ma bucur asa tare de nu mai pot Ei bine, parca atunci se da nene adunarea si apar toate motoarele 4x4 cu roti de plastic si mai sunt unii cu un soi de camion cu remorca ...camionul are pedale si in remorca se aseaza prietenul aluia cu camionul....bai, m-au urmarit tot parcul Eu ma pitem pe cea mai laturalnica banca , ei dupa mine...tittiiiii, hrrrrrrrrr Ramane cum am stabilit, ai grija sa ocolesti carucioarele cu bebei mici care dorm

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

adorm aici...

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Clau super dragalasa Rebe!
mama Mimo ce de dinti am vazut la Vladutz!

despre ce talonete vorbiti voi.. aici incaltaminte de bebei e ca orice alta incaltaminte..

ce tare Ilinca!

m-am uitat si eu pe site la Protv numai sa o vad pe Marijuana.. Doamne fereste de asa ceva!.. brr!

Blanka imi pare rau sa aud de infectie..
Olgutza
Stela sa birui "cinstita"!
Luny tare Matone, ce mai!


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
Creste gargaritza
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Neata, cafea pentru toata lumea, espresso, filtru, ness, capucino, ceai.

Bubu si Olgutza, multumesc de raspunsul cu Tutunaru. Il stiu pe el ca e foarte bun dar stiu ca este ingrozitor de ocupat. Eu o sa-i spun de el si ramane sa se hotarasca ea.

Gudinde, nu stiu despre ce fel de infertilitate este vorba la ea, ginecologic este totul ok caci a fost la controale, ovuleaza si este foarte bine pe jos dar cu toate astea nu ramane insarcinata. Si a inceput sa se grabeasca caci timpul nu este de partea ei din pacate.

Mihutza, multa sanatate va doresc.

Stela, tie azi o zi mult mai buna decat ieri, cu stare fizica si psihica buna.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Blankar, imi pare tare rau, multa sanatate.

Luny, am vazut matocanul mic, ce dulce e el cum se joaca peste tot.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Maiii frate, Rebecca inca doarme!!!!! Nu s-a mai intamplat pana acum sa dorma pana aproape de 9!!! La 7.30 e in picioare zilnic! Eu as avea o gramada de facut, dar nu fac nimic ca mi-e frica sa n-o trezesc!

Se vede treaba ca e mult somn pe crenguta, nici voi nu v-ati trezit...

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Neata!
Bubu meu doarme de la 8 aseara (cu o pauza de papa la 6), nu-mi vine sa cred ca am putut dormi si eu 6 ore legate
Clau, mersic pentru raspuns in legatura cu scaunul de masina. Eu nu ma pot hotari intre chicco, inglesina si britax
tuchi, ma da pe spate Ili cu replicile ei. E minunata
stelutz, pune-ti lentilele roz, mami. Iti doresc o zi mult mai buna
luny, n-are rost sa-ti mai spun ce supermega dulce e mufarinu' tau. Imi place poza aia din pat, parca e spiderman
Raluca si la mine s-a imbogatit lista cu o trusa Nenuco. Stii despre ce e vorba? Cand "cuplam" fetele?
mimo si eu fac exercitii din acelea cu bubu dar se pare ca dupa o varsta nu mai au efectul dorit
Sovi, Blanka, Simo multa sanatate puiutilor



Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)


pozici

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=7276c5de26b00cac7f8895&skin" target="_blank">distractie cu bubu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns underqueen spune:

neatza ...am aflat si eu ce inseamna noapte nedormita...Tudor a avut program de plans si zbierat azi-noapte ...pe la 1 jumate am reusit sa-l fac sa atipeasca...10 minute ...pe la 2 a adormit si s-a trezit iar la 5...i-am dat biberon si la 7 l-am luat in pat cu mine...mare prostie, ca eram singura si somnoroasa...asa ca eu am adormit...si el s-a rostogolit din pat si m-am trezit in urlete...acum are ditai vanataia la ochi ...fetele cu astfel de experiente: trece repede? mai pot fi si alte efecte?

ma duc sa-i dau sa pape, poate adoarme, ca vad ca e cascatel


-------------------------
inteligenta ma urmareste dar sunt prea rapida

Maria cea mai fericita mamica de bebe Tudor Stefan (26.02.2008)

POZE

minunea mea

asa creste strumful mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

S-a trezit si Rebe, am schimbat-o si acum se joaca pe jos cu masinile lui Razvan. Si cu niste sine de tren si cu un urat de transformer!

Maria, imi pare rau de cazatura lui Tudor. Stai linistita ca nu pateste nimic mai mult de vanataia pe care a capatat-o. O sa-i treaca repede . Cand se rastoarna cu premergatorul nu se loveste? sa treaca vanataia.

POZE

Mergi la inceput