Mladite si mugurasi de mai-iunie 2008 (44)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andree27 spune:

Fetelor,mi-a vomat branzica!!!Nu stiu ce are ca Eric nu bea nici un timp de lapte ,inaafara de laptele meu!Si de la nan HA mi-a vomat,acuma de la branzica!!!!Ce ma fac????????

Poze

Andreea , de un Bondarel !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Alra nastere usoara si o surioara de Laura frumoasa si sanatoasa! Iti tinem pumnii si ne gandim la tine...Io in mod special ca mai am si pe Otiliav si pe Ank83 la voi in grup si tot stau la panda sa vad care naste prima! Va pup si va tin pumnii!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Sa incep cu sarbatoritii de azi:
Miss La multi ani ! si fruntea sus!
Ai atatea motive sa fii mandra si fericita!

La multi ani si copilasilor care implinesc astazi lunite!

Alra: nastere usoara si o fetita frumoasa si sanatoasa!

pisica mama de Ana Maria(3.08.2003) si Elena Ruxandra(28.05.2008)
http://community.webshots.com/album/568228087tqrEjX?start=12

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia83 spune:

am incercat in zadar sa iau legatura cu Ene. se pare ca-l apuca fie-mea de ambele picioroange...
fetelor, vad incartea aia electronica ca avocado si mango se introduc de la 12 luni de ce oare?? totusi am gasit reteta pe net pt bebei de 6 lunite..

alra, sarcina usoara in continuare. stiu cum e, ca si eu abia asteptam sa scap sa nasc odata

Mami de Mufitza Ariana Elena




Pozici Mufitza
Mufitza's Videos
5 Lunitze
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simonix spune:

Boooon si acum uratorile, caci avem sarbatoriti azi :

Bagam un tort (de la Weight Watchers, evident ) pentru Miss - sa ai parte numai de momente frumoase alaturi de familia ta iubita

Apoi, avand in vedere ca torul nu e pe lista de mancarici diversificate, bagam un pentru bebitii nascuti azi:
Maria Eliana, Ana Maria si Bogdan Sa cresteti mari si frumosi si sanatosi !

Mai bag si cate o felicitare pentru bebicii vorbitori si dintzoshi

Si va mai intreb: mai m-a visat careva ? Sau doar Iulia se poate lauda cu asta Oricum, draga mea, sper ca nu a fost un cosmar visul in care am fost io protagonista hihi

Simona cu Robertzel baietzel frumos

Cum a venit Robertzel in viata noastra

Poze cu noi toti si Poze cu bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_t spune:

LA MULTI ANI MISS! iti urez pentru ziua de azi, si pentru toate zilele de aici in colo sa constientizezi (si in consecinta sa te bucuri) ca esti o femeie implinita pe toate planurile, iubita si apreciata!un buchet mare de . nu stiu cum e la tine, dar de ziua ta in bucuresti e o zi superba, fix ce ti-ar trebui pentru o perspectiva optimista!
LA MULTI ANI !!! bebeilor nascuti azi si ieri. sa va faceti mari si frumosi si mai ales sa fiti fericiti!

dragele mele eu sunt varza cu timpul, nu stiu cum...incerc sa va citesc si sa va scriu diseara. acum profit ca e bona in parc cu tudor si ma duc sa dorm, asta mic de vreo 2 saptamani se trezeste noaptea de m-a disperat..sunt un fel de zombi


RALU- de minune albastraTudor 15.05.2008
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72e131407d80530203c592" target="_blank"> MONTAJ TUDOR


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

ainigriv: bine ai venit ! si eu is intarziata pe aici dar sper sa recuperez cumva.




pisica mama de Ana Maria(3.08.2003) si Elena Ruxandra(28.05.2008)
http://community.webshots.com/album/568228087tqrEjX?start=12

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Piggy, am vazut pozele cu papusa Ilinca, dulce raaaau de tot! Pupam falcute dolofane!

Alra, ce ma bucur pentru tine ca o sa mai aveti o fetita! Scoatem si pentru tine acusica! Hai Alra!!!

ainigriv, bine ai venit! Te cheama Virginia? Puiuta ta e nascuta in aceeasi zi cu Raducu meu Cum o cheama? Sa te trec si pe tine la listuta.




Cresterea copiilor este in parte bucurie, in parte razboi de guerilla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Va invit la capitolul urmator



Cresterea copiilor este in parte bucurie, in parte razboi de guerilla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilly79 spune:

Edit: am mutat mesajul la capitolul 45.

Mergi la inceput