Puiuti de Randunici 2008! (139)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Mimo, ai leganat-o sper, nu legat-o!

Trimiteti-ma careva la culcare sa nu mor maine cu astia mici de gat!!

Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

...iar ma apuca dracii pe soacra-mea care nu se sinchiseste niciodata sa vina sa ma ajute la ceva, mama saraca e tot timpul pe la sor-mea, ca ea are 2. Azi s-a facut o luna de cand nu au mai venit socrii si au sunat ca vin, ca e ziua lui vladut, dar relu le-a zis ca nu suntem acasa....nu mai vrea sa auda de ei...nesimtiti oameni, sa vina o data pe luna. Si atunci cand vin se aseaza si asteapta sa fie serviti. Mentionez ca stau aproape de noi, in vitan. nu mai pot, e asa mizerie in casa si nu am chef sa fac nimic, iar cat e vlad treaz nu pot sa fac nimic ca il aud: ma ma mama ma ma



tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

Am vazut ursulet aniversat si am vazut ce surpriza i-ati facut, din cutia de scutece.

Si Antonia asortata si cu tort…de facut pofta la cura de slabire. Ce bine ii sta in loz! Simpatice globurile.


Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Viata in 3 + poze la juma' de an
Luca creste
Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Aoleo, Mimo...acum am vazut ce-ai scris uc mobila ..nasol...te apuca Craciunul asa si nu pot sa vin in vizita sa vad mandrete de bucatarie

Ursulico, chiar ca numai si

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Simo-Mimo si Nicoleta si eu l-am leganat pe David in brate pana la 2 ani,dar m-a ajutat mult sa slabesc chit ca nu mai puteam de picioare si spate!eram snuracum ,ce vina am ca sunt daca asta mic nu vrea leganat???

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Gata, il las pe relu la calculator sa se joace travian, eu ma bag la dus si poate mai intru pe urma. daca nu, somn usor si multi pupici.

Simo, mimo, tuchi, clau, nicol, nicoleta



tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

...si cristina

bubulino, te rog sa imi dai putina energie de la tine



tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Cata ! Sa treaca noaptea asta repede si maine sa fie Seb ca o floricica.

Stela, am citit ce ai scris de disco, da' am zis ca e in gluma, nu serios Io viu si la disco, nu e bai!

Nico, sanatate multa Stefanului tau! Eu una nu dau cu rosii, adoarme-l pe Matei asa cum vrea el: are nevoie de tine sa adoarma, so be it! daca poti sa o faci, fizic vorbind ( pe mine ma cocosheaza deja fii-mea, si nu sunt de colea nici io ), nu vad de ce soliciti rosii

Mimo, cine te pune sa faci ordine in camera copilului?! Cred ca Vlad a fost rugat de Teo sa iti trosneasca buza Apropos, sa iti fie de bine masa copioasa Mai eram datoare cu explicatie: Danutza e fosta mea colega de liceu si fosta colega de facultate si de camin a lu' Gecko, deci nu Clodute

Cristina !

Ma duc la nani! Somnusortuturor!

Olga mamica de Ioana-Sofia, 25 feb 2008 - cu www.flickr.com/photos/olguselu/" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Moa', pana am scris eu un mesaj, s-au scris doua pagini....

Olga mamica de Ioana-Sofia, 25 feb 2008 - cu www.flickr.com/photos/olguselu/" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

hai ca inaintez eu, inaintati si voi dar invers

Luny, asa e si cu soacra mea. Foarte iubitoare de Luca, daca il duc la ea, si tot ea se plange ca-l vede rar. Chestia ca a venit si fratele randunoiului cu nevasta in concediu pe aici si ne-a transmis ca ar vrea sa-l vada… acelasi stil…le-am zis pa, si sa vina sa-l vada daca vor. Ca eu dupa serviciu si mamicit acasa, randunoiul dupa 11 ore de serviciu numa’ asta ne dorim sa ne punem pe drumuri ca EI sa vada lupu’. Iaca-sa!

Mimo ce patanie! Voinic pui ai in casa, cand vine mobila de bucatarie ai cine sa te ajute s-o cari.

La multi ani tati de bubu!

Am vazut Andrei de florio, care crede ca tot ce zboara se mananca, dar reteta era tocmai pe body-ul lui.

Stela atata pot, ca habar n-am daca sunt sau nu indicate, ce fel de ecografie. Iti trimit in schimb sa fii bine.

Ursu , bine macar ca nu se da de gol in somn, sa nu iasa un tatatatatata.


Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Viata in 3 + poze la juma' de an
Luca creste
Miha scade

Mergi la inceput