Puiuti de Randunici 2008! (139)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Cristina, imi ispasesc asa pacatele se pare... vreau sa alaptez, asta vreau de fapt... si uite ca iese, insa doar asa...

Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

M-as duce la culcare, insa azi nu am reusit sa ma deconectez deloc... noaptea este ultima mea sansa, ca apoi sa merg si eu la nani fericita :D. Si cand ma gandesc (Tuchi draga) ca randunoiul e iar in oras cu colegii...

Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Nicoletasi eu stiu ce inseamna pana la 4 ani am leganat-o pe Teo Asta e painea lui Dumnezeu ca adoarme singur
Nicol pt tine...ce rau imi pare ca nu ne-am intalnit
Tuchisper din tot sufletul sa fie doar de la dinti febra lui Seb Toate ca toate, dar nu febra, nu boala


Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

Ghinion Kya cu laptele, sper ca sunteti bine acum. Mi se pare inacceptabil sa se intample chestii d’astea! Am vazut intre timp ca sunteti bine

Ariel…dupa ce am zis ca mi-ai adus cu pozele intalneala voastra in casa, povestile tale chiar m-au facut sa “simt” atmosfera.
Apropo, stii povestea cu slabitul? Am dat atunci dupa tine si a functionat bine. Cu incercarea ta cum a mers?
De ce ti-ai schimbat semnatura, ca tare-mi placea cu ciocolata!

Clodute bine ai venit!

Roxana, sanatate Amirei, sa-i treaca repede mucozaurii. Noi suntem pe terminate, maaaaaaaaare chin! Si spor la targ! Frumoase haine aveti mai mai.

Clau, am avut si eu cu randunoiul. Si pentru ca se intampla foarte foarte rar tind sa cred ca a fost vreo conjunctura stelara ceva.

Cami mare belea cu jocurile astea! Sa lasi tu chefuiala de pe crenguta?! Am ras bine de papusa aia. Asta-ti mai trebuie inca unul cu dinti de crescut si febra…

Kitzy

Vad ca Giani si-a schimbat domiciliul


Mara, Petru, Sasha, Honey, Vlad, Alexandra
Simo, Elara

incerc sa va prind din urma, nu stiu daca-mi iese

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Viata in 3 + poze la juma' de an
Luca creste
Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Ufff, Tuchi, sanatate multa lui Sebicu

Mami de Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Asa mi-a zis si mie medicul dupa cezariana, sa iau linistita calmante ca poate doarme si copilul mai bine
Nu v-am spus cu bucataria Geckoai cobit, pun eu mana pe tine
Azi la pranz ma suna unu' sa-mi spuna ca n-a gasit blat culoarea dulapurilor si poate vreau alta culoare...eu nu vreau alta culoare...el a taiat deja lemnul pt dulapuri...eu sa-l bage la rebut...el ca ce-o sa zica sefu Eu vreau usi rotunjite...el nu poate ca sunt dimensiuni standard si nu se incadreaza... in concluzie, nu numai ca nu s-a apucat inca dar nici n-a gasit ce-i trebuie...mai dureaza doua saptamani Asta in timp ce se ineca copilul cu biscuitu'
Apoi , vorbesc cu niste prieteni care merg in Austria la schi...sa facem o smecherie,sa-i ia si pe ai mei...ca am si sarcina sa ma ocup de asta, daca tot stau degeaba Aranjez tot si-mi zic...aaaa, pai acolo? Nuuuu, noi vrem in alta parte
Deci....si eu m-am descarcat Acum ma scuzati, trebuie sa ma duc sa-i sterg o unghie domnisoarei, facuta terci cu oja neagra intinsa frumos pe toata mana

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Doamne cati am vazut in ultimele 2 pagini.

Tuchi, multa sanatate lui Seb.

nu mai am chef de nimic, sunt intr-o stare de kko si eu, dar nu stiu de ce



tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

si eu pe aici..ma iau de mana cu Cristina,Simo-Mimo,Cuscra,Nicol si vad ca e coada !f marait Sam azi,nu i-a placut nimic,nu a vrut sa pape nimic in afara de laptic....si afara fffff frig,a si plouat!deci,nici afara nu am fost!
David fornait si mucosan
ma declar invinsa de cei 2 feti-frumosi!



Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Ursulica,iote-ma

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

La multi ani Elara!! uitasem sa scriu


Dar ce-au, mai nene, bebicii cu urlatul?? vad ca e la moda! aoleo, saracele de voi...

Clau, ce, nu te mai lasa randunoiul pe forum? de-asta v-ati certat? Nu mai zici nimic...

Tuchi, iar cu febra, mai? of, doamne...

...ma duc sa spal vasele, ca bucataria arata ca la turci

Mimo, nu ai montat masina de spalat vase? astept impresii!
Am vorbit cu Roxaniciu si ea e super incantata de ea, zicea ca ar fi tinut-o si in brate daca nu-i facea loc in bucatarie
Fetelor, ea s-a operat de varice la un picior si abia acum s-a recuperat si ii e bine

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare

Mergi la inceput