Redoutistele fidele La Redoute France(149)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Prin Atlasib costa 2 euro/kg.

Danadc, ITP pt masina nu stiu cat este dar pt camion este 170 ron. Deci nu poate fi mai mult de atat la turism.

Ajutati-o fetelor pe Crisluca. Corespund marimile la ado marca Puma, sau sunt mai mici decat cele in ghid....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

As mai da si eu o comanda ca sunt reduceri (la multe din produsele pe care le-am luat deja), oare sa risc? Mai am 5 pe drum si o tricicleta care nu mi-a venit (desi restul comenzii din 26.10 a venit)!


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008), Botezul minunii Thea Maria

Atat sunt de mare

Am reusit sa ma intorc pe burtica - filmulete
Prima vacanta a Theei, Am 6 luni, Lacu Rosu si nu numai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diotima spune:

Buna dimineata. Care vrea o ?


Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danadc spune:

Citat:
citat din mesajul lui anne16

Prin Atlasib costa 2 euro/kg.

Danadc, ITP pt masina nu stiu cat este dar pt camion este 170 ron. Deci nu poate fi mai mult de atat la turism.

Ajutati-o fetelor pe Crisluca. Corespund marimile la ado marca Puma, sau sunt mai mici decat cele in ghid....




Anne,


I-am luat Amirei primele incaltari pt mers. Dupa ce am colindat Zetul, Okaidi si altele i-am luat ghete rosii ( ca doar vine Craciunul) de la Andi, Unirea, etaj 3. Costa la fel ca la magazinele alea f scumpe, dar au talonet (sunt ortopedice). Am inteles ca e f important pt pici sa calce bine de la inceput. Pret 13o ron. Eu le recomand. Mag Andi sunt si in Obor si Cocor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diotima spune:

Citat:
citat din mesajul lui danadc
I-am luat Amirei primele incaltari pt mers. Dupa ce am colindat Zetul, Okaidi si altele i-am luat ghete rosii ( ca doar vine Craciunul) de la Andi, Unirea, etaj 3. Costa la fel ca la magazinele alea f scumpe, dar au talonet (sunt ortopedice). Am inteles ca e f important pt pici sa calce bine de la inceput. Pret 13o ron. Eu le recomand. Mag Andi sunt si in Obor si Cocor.


Eu am vazut ieri niste ghtute foarte dragute pt pitic, piele intoarsa maro inchis sau bleumarin inchis, piele pe interior, cu talpa foarte moale - crep parca ii zice - la Bata, 160RON. Nu mi se par ieftini, dar astept reducerile din iarna si o sa-i iau - sigur ii prind la 100RON


Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

multumesc pt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iingrid spune:

Buna dimineata.
Vreau sa ii raspund Daneidc referitor la ITP. In jur de 1.5 mil costa, a facut sotul meu recent.
In rest nu am nimic nou, sunt curioasa daca gasiti/gasim o solutie de a comanda in continuare pe .fr. Va citesc in continuare si stau pe-aproape.

Mami de Rares 02.09.2004 si Ingrid 06.10.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Crisluca, eu mi-am luat tricouri de la ado marimea 168 in general, nu Puma, alte marci. Cred ca am luat si 162 si daca sunt mai elastice merg...
Eu am cam 88-89 la bust si cca.76 in talie. Nu stiu daca te ajuta cu ceva informatiile mele...



Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Hello! Imi fac aparitia meteoric doar pt. a va spune ca am primit colet din 4.11. Impresii mai pe seara, dupa receptionarea produselor si parada modei.


cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

ce se intampla, s-a gatat cu comenzile?
Am 1 cos si nu pot sa-l validez, imi aparae pagina cu ,,desole

Ati mai dat comenzi zilele astea ?

Va multumesc
PS Am cod de jucarii gratuit expedierea -42404

Mergi la inceput