Gravidute & Mamici de IASI (72)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alice_is spune:

Citat:
citat din mesajul lui ella10
da la pergola



In mall la parter?, nu stiam...
Noi am fost in mall aseara, dar la etajul 2 si am stat pe bancute. Alexia a fost cuminte, i-am dat un cartof prajit, asa de pofta si nu-i place, s-a obisnuit saraca cu papica ei de regim
Moldoveanca mersi de sfaturi. Da nu reusesc sa-i mai bag o masa nicicum. De ex azi a papat la 9, la 12 a adormit si doarme si acum. Inainte de somnic refuza papa pe motiv de oboseala. Papa cel mult un fruct

Alina mami de Alexia Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Baaiii , ce-am uitat, dupa ce am admirat atata pozele cu Miha, am uitat sa ii zic ca ii sta super cu noua freza, parca esti o pustoaica ...si cum erai imbracata....

Epileaza-te Oana, ca si eu tot pt fusta aia m-am pregatit...Mi-i cam frig, da.... Super tare Radu

Teo -multumim

Si la mc D sunt scaune pt copii, la litle texas, si ma mai gandesc...

Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Alice pai inseamna ca e satula si ii e bine asa cu mesele pe care le are.Al meu papa foarte multe fructe intre mese adica ii dau asa bucatele mari si el le roade.A inceput sa pape foarte bine de cand l-am adus la Londra(probabil aerul muuult mai curat)

teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aly_c20 spune:

merci, pt raspunsuri fetele, referitor la vremea cand sa nu scot puiul afara.

am facut programare pt marti la Siminiceanu, si probabil vom mai merge si la Stamatin sa-l vada pe Sebi.Strang si eu mai multe opinii si apoi vedem daca il intepam din nou pentru analize!

zic si eu "La multi ani!" sarbatoritilor!

chiar voiam sa intreb si eu unde e Stanley...e un loc mai special?Si daca e numai pt joaca, mamicele ce fac?unde stau?eu, inainte de a ramane gravida faceam planuri cu prietenele ca vom lasa copiii jos in mall si noi vom sta sus la masa la palavre...cateva ore bune..vom uita de copii.

am vazut ca m-ati trecut in lista...multumesc

o intrebare off topic: are cineva internet mobil de la orange?si daca da, esti multumita de cum merge?

am si eu o rugaminte...intrati pe link-ul cu Sonia de la semnatura...poate cumparati si voi ceva!

Mamica de puiutz Sebi (02.09.2008)

Minunea noastra

Sonia are nevoie de ajutorul nostru!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:


La multi ani, Matei de Simo si Matei de Andreea!

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Miha, felicitari pentru noul look . Acum stau si ma gandesc pentru cine stabileam "joia tineretului"...


mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihamora

Baaiii , ce-am uitat, dupa ce am admirat atata pozele cu Miha, am uitat sa ii zic ca ii sta super cu noua freza, parca esti o pustoaica ...si cum erai imbracata....

Multumesc!
Data trecuta cand m-am tuns i-am spus fetei sa-mi faca o tunsoare mai serioasa si mi-a facut "bobul" acela. Acu i-am zis sa-mi faca ce vrea ea,ce crede ca mi se potriveste Si iaca ce-a iesit.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui aly_c20
chiar voiam sa intreb si eu unde e Stanley...e un loc mai special?Si daca e numai pt joaca, mamicele ce fac?unde stau?

Mamicile se joaca si ele sau alearga dupa copilasi. Iar cele ce-si permit pot sta la un rachiu si-o prajitura.





Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui Celia

Miha, felicitari pentru noul look . Acum stau si ma gandesc pentru cine stabileam "joia tineretului"...

Multumesc Celia! Esti draguta!




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Citat:
citat din mesajul lui mariussimiuc

Citat:
citat din mesajul lui Celia

Miha, felicitari pentru noul look . Acum stau si ma gandesc pentru cine stabileam "joia tineretului"...

Multumesc Celia! Esti draguta!




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...



Draguta? E super tare!!!

Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan (11.03.2003) si Victor (12.07.2007)



"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput