La Multi Ani Fulguleti de n-d '06 (199)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns leyla spune:

Gargarita ochioasa
Zara
Daria
Alexandra
Matei

Ruxandra, sa-ti traiasca Mateiul
O duminica frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

dandusa, da si mie mi se pare grea reteta aia... eu sigur as face o colica biliar. pestele pane eu il fac asa: file sarat, condimentat, dat prin faina, apoi prin ou si apoi prin pesmet... si iese ... adevarul e ca nu am mai facut peste pane de vreo 2 ani... si nu m-am gandit sa-i dau oanei asa... o sa mai cuget :))

ktrinel, nu m-am gandit la bucatarie cand am fost la toys r us la viena ca eram pe fuga, oana bolnavioara si nu m-am uitat pe indelete ... ce rau imi pare... oricum super pret si arata super bine bucataria... si oana plateste ea cu cardul, cere bonul la casa, dar deocamdata ma lasa pe mine sa semnez ... cu banii e obisnuita din piata si de la brutaria de pe strada noastra unde intram zilnic sa luam cornuri si paine, unde o stie pe tanti de acolo, ii da ea banii, cere paine si corn si ia restul
ieri seara am vazut la real un set de supermarket f fain, cu cos de cumparaturi, casa de marcat, rafturi si tot felul de cutii, legume, fructe, etc, exact ce cautam. cred ca asta va fi cadoul de craciun, bucataria de ziua ei, iar de mos nicolae vreau sa-i iau un bebe din ala interactiv caruai i se misca fata cand ia suzeta in gura, scoate sunete, misca burtica, etc... ca iar i s-a casunat tare pe bebelusi, are unul dezbracat ( nu mai stiu unde-i sunt hainele) si cam mare pe care-l cara peste tot cu ea, inclusiv in parc, la gradi, la supermarket (il pune in cos pe locul de bb)... si e cam ciudat bebele ala asa dezbracat pe frigul asta ... ideeea e ca cred ca i-ar place unul care seamana mai mult cu un bb adevarat si care misca si face divrese chestii. na, cam atat, m-am cam aranjat cu cadourile de ziua ei si de sarbatori :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

RUXANDRA,sa-ti traiasca frumosul si ambitiosul MATEI!!!va imbratisez cu mult drag!!!

LA MULTI ANI SARA ,KIKINEATA sa-ti traiasca minunata fetita ,sa va aduca numai si numai bucurii!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

Matei ruxandra, sa-ti traiasca ambitiosul!

leyla, eu m-as duce cu bb la doctor in locul prietenei tale, ar putea fi o enteroviroza si la varsta asta se deshidrateaza rapid. eventual pana ajunge la dr sa-i dea niste saruri de rehidratare si apa cu lingurita dc tolereaza si nu vomita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

LA MULTI ANI PT TOTI SARBATORITII DE ASTAZI ZARA,DARIA,ALEXANDRA SI MATEI!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

KTRINEL,mie una imi era dor tare de voi,ma bucur sa o vad pe Julia,e frumoasa foc,faina bucataria!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saryta spune:

La Multi Ani!
ZARA
DARIA
MATEI
SARA MARIA
ALEXANDRA

multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi.
Mateiu scump la multi ani.

Mariana - mamicuta de 3 - ANDRA('99), SARA('05) si ANTONIA(nov.'06)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanica2006 spune:

LA MULTI, MULTI SI FERICITI ANI, GARGA, CHIHLIMBARUL LU' TATA !!! Sa fii fericita si sanatoasa, fetitza frumoasa, sa ai parte in viata numai de bucurii si impliniri!! Kiki
LA MULTI ANI, DANI !!! Laura, sa te bucuri de frumosul tau baietel Va admir pe tine si pe Florin ca aveti puterea si intelepciunea sa treceti mereu peste probleme si sa-i oferiti lui Dani un mediu frumos, armonios in care sa creasca. Va doresc sa va fie de acum drumul lin, fara mici neplaceri
LA MULTI ANI, ZARA, DARIA, ALEXANDRA, MATEI !!!
Ruxandra, sa-ti traiasca feciorasul al mare!!! Matei, la multi ani, barbate!!

ROXANA si DAVID MIHAI (20.11.2006)

David al meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

La multi ani,Zara
La multi ani,Daria
La multi ani,Sara
La multi ani,Matei
La multi ani,Alexandra
La multi ani,Matei de Ruxandra
Sa cresteti mari,sanatosi si voiosi



Scorpionasii mei stralucitori
Crinutasi Raducu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

la multi ani dragi sarbatoriti.

nu mai am putere sa scriu, am tras capacul la butoi si chiar nu mai vreau sa ies. va pup pe toate si sper sa ne revedem curand.

mami de www.totsites.com/tot/mariachristina" target="_blank">Maria Cristina

Mergi la inceput