cum se face un slideshow cu melodie in fundal ?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angela1975 spune:


Rhoneea- aici am dat click -- Click here to download slide show Program now!-- am downloadat programul si de aici nu mai stiu ... engleza nu o stapanesc - daca mi-ai zice pas cu pas m-as descurca . Dar zilele astea nu prea am timp de internet, sunt presata de niste probleme ...
Daca vrei, da-mi ID-ul tau de mess pe privat si te apelez eu cd scap de probleme ... si mai vb atunci ... mi-ar face mare placere sa reusesc.


Angy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Citat:
citat din mesajul lui angela1975


Rhoneea- aici am dat click -- Click here to download slide show Program now!-- am downloadat programul si de aici nu mai stiu ... engleza nu o stapanesc - daca mi-ai zice pas cu pas m-as descurca . Dar zilele astea nu prea am timp de internet, sunt presata de niste probleme ...
Daca vrei, da-mi ID-ul tau de mess pe privat si te apelez eu cd scap de probleme ... si mai vb atunci ... mi-ar face mare placere sa reusesc.


Angy



Ok.Pe mine ma vei gasi aici; irina_rhoneea@yahoo.com sau pe PM.Oricand si cu cea mai mare placere

sa scapi cat mai repede de probleme

Irina lui Pierre-Sebastien nascut la 05.06.07.





Sebastien's age Pictures www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montage
*Miracolul nostru*




**Ramona are nevoie de ajutor**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angela1975 spune:

ms, eu acum sunt prinsa cu 3 examene - sapt. asta ... cum scap de ele , vb.



Angy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dj_romy spune:

daca intri pe pagina mea de facebook(romi chira),vei lua tu singura ,aplicatia de acolo,daca nu ,cauta pe net programul urmator
TRIPADVISOR TRIPWOW ,e un program uimitor,si rezultatele o sa iti placa,e tocmai de ce ai nevoie,succes

Mergi la inceput