cum se face un slideshow cu melodie in fundal ?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angela1975 spune:

rhoneea - cand ai timp, mi-ar fi de mare folos - acel program ...

ms

Angy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:












.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Citat:
citat din mesajul lui rhoneea

Da asa e pe onetruemedia nu poti salva decat contra cost iar ei iti trimit prin posta dvd.Si sa stii ca sunt seriosi,am cunoscut o persoana care a apelat la serviciilor lor.Nu poti pune in Slideshow muzica de pe youtube sau de pe calculatorul tau.Ai in lista la crearea slideshow-ului peste 20 de melodii.
In alta ordine de idei...eu aveam in comp,pana sa fac format,un program luat de pe google de facut slideshow-uri.
Incearca pe google si scrie ceva de genul"/programe download gratis pentru slideshow-uri".Daca doresti caut eu si iti downloadezi in comp programu,adaugi poze,pui ce muzica vrei,poti face si cd....Anu trecut de Craciun am facut 2 cadouri 2 cd-uri cu slideshow.







/

Irina lui Pierre-Sebastien nascut la 05.06.07.





Sebastien's age Pictures www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montage
*Miracolul nostru*




**Ramona are nevoie de ajutor**



Te contrazic. Poti pune muzica, in Onetrue media, din calculatorul tau. AM vorbit in cunostinta de cauza. Eu am facut un slideshow in care am pus o melodie romaneasca din computerul personal.

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)
Povestea nasterii fluturasului!
Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Pe Onetruemedia poti face filmulet cu melodii personale. Si exista optiune de download, dar numai pt. user, nu pt. vizitatori (acum nu stiu sigur daca download-ul este disponibil la conturile free, dar la cele platite sigur se poate, eu mi-am descarcat filmuletul dupa ce mi-am luat abonament pt. o luna, cativa dolari, o suma f mica).
Dupa salvarea in computer poate fi vizionat cu Quick time.



Diana, mami de Iulia si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angela1975 spune:

NANA - am reusit dar cu melodii din calc. - insa, nu am stiut ( sau, probabil nu se poate ) cum sa salvez videoclipul in calc.

trebuie sa mai exersez

Angy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Citat:
citat din mesajul lui angela1975

NANA - am reusit dar cu melodii din calc. - insa, nu am stiut ( sau, probabil nu se poate ) cum sa salvez videoclipul in calc.

trebuie sa mai exersez

Angy


Draga mea trebuie sa platesti cxa sa poti downloada clipul.
Uite aici program de slideshow-uri.
http://www.picture-on-tv.com/slide-show-program/


Edit...Tote programele de slideshow-uri downloadate gratuit au un termen limita.Desi eu programu asta l-am downloadat si inainte imi spunea ca expira in 60 de zile si dupa 3 luni tot mergea.
Spor la facut slideshow-uri

Irina lui Pierre-Sebastien nascut la 05.06.07.





Sebastien's age Pictures www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montage
*Miracolul nostru*




**Ramona are nevoie de ajutor**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Nana si Diana mea culpa ,nu am stiut

Irina lui Pierre-Sebastien nascut la 05.06.07.





Sebastien's age Pictures www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montage
*Miracolul nostru*




**Ramona are nevoie de ajutor**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Dar nu trebuie neaparat sa-l faceti pe internet. Se poate si cu Microsoft Movie Maker.
Se pot pune si poze si filme. Alegeti ce muzica vreti voi. E foarte simplu.



Raluca mamica de Sanziana mititica



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angela1975 spune:

KYA - aici te referi ? ...


http://www.microsoft.com/windowsxp/using/moviemaker/videos/create.mspx

Angy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Angela ai incercat sa downloadezi ceea ce ti-am dat?Sa stii ca e super fain.Poti alege tranzitii la fiecare poza in parte,cat timp vrei sa deruleze poza respectiva,poti scrie ce vrei tu pe poza,poti pune mai multe melodii in acelasi montaj...incearca si ai sa vezi ce fain e....si daca nu te descurci iti arat pas cu pas ce trebuie sa faci.Cu siguranta o sa-ti placa!

Irina lui Pierre-Sebastien nascut la 05.06.07.





Sebastien's age Pictures www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montage
*Miracolul nostru*




**Ramona are nevoie de ajutor**

Mergi la inceput