***Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007 (85)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doxinu spune:

Fetelor ati gasit pana la urma un link despre SONIUTA pe net?Am tot cautat si nu gasesc.Cel de care zicea POOHY

Ioana mami de Stefan Bogdan 13.06.2007

POZE 1 AN

www.onetruemedia.com/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete cu ingerasul nostru STEFAN
minunea noastra Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Carla Felicitari!!! Sarcina usoara, sper sa treaca repede greturile. Daca nu e tarziu si poti, in weekend-ul viitor sigur ajung in titan, poate ne intalnim

mica Felicitari pentru noul capitol! La cat mai multe!

doxinu Zicea Oana ca poti sa dai search pe google si iti apar articolele, cam www.google.ro/search?hl=ro&q=sonia%20conovaru&meta=" target="_blank">asa. Oana Va tin pumnii in continuare

Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia / Bazar pentru Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Iris La multi ani! Sanatate si tot ce iti doresti!

Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia / Bazar pentru Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninutza spune:

ELTEKA, merci de sfat...am salvat-o la favorite. Imi cer scuze ca te deranjez si astept cumintica raspunsul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxinu spune:

Citat:
citat din mesajul lui kid

doxinu Zicea Oana ca poti sa dai search pe google si iti apar articolele, cam www.google.ro/search?hl=ro&q=sonia%20conovaru&meta=" target="_blank">asa. Oana Va tin pumnii in continuare

Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia / Bazar pentru Sonia


Asta am gasit si io da vroiam sa vad clipul de care zicea pohhy

Ioana mami de Stefan Bogdan 13.06.2007

POZE 1 AN

www.onetruemedia.com/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete cu ingerasul nostru STEFAN
minunea noastra Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

neatza. eram sigura, au aparu tcomentariile negative... in libertatea. dar pana la urma asta e genul de oameni care citesc libertatea. exclusiv.

eu am filmare la 10.30, in parc ca nu vreau sa bag pe nimeni in casa. chiar nu vreau. e casa mea si e destul ca imi este atat de expusa familia...

Mi-e un somn de nu mai pot...


Mi0e dor de voi !

oana deSOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.




www.helpsonia.com
povestea Soniei


"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns poohy spune:

Doxinu, pe B1 tv sau destul de des filmuletul. Nu stiu daca e pe net

Oana, nu ii baga in seama! Rautatea oamenilor nu atinge limite in anumite cazuri. Chestia cu capra vecinului e super raspandita in Romania. Soniuta sa fie bine!

Anca 18+ & Manu 02.06.2007

www.helpsonia.com" target="_blank">S-o ajutam pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

ioana, scumpa, uite :www.youtube.com/watch?v=RCaxBNDW7-Q" target="_blank"> filmulet campanie Sonia asa arata filmuletul acum. Se lucreaza la el, se mai aranjeaza unele detalii.

Am filmat la Antena, intra la stiri diseara sau maine seara.


va pup cu cel mai mare drag !

oana deSOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.




www.helpsonia.com
povestea Soniei


"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Oana, asta e marea problema cu expunerea in mass-media, dar sper ca rezultatul o sa depaseasca toate neplacerile.
Kid, multumesc mult de tot. Nu e tarziu nici week-end-ul viitor, mai e pana se naste , doar ca aveam chef de spalat si calcat hainute de baietel (n-am aflat inca sexul).
Mada, adevarul e ca nu stiu cine in Romania s-ar baga la nastere naturala dupa cezariana, desi in strainatate e ceva frecvent, daca totul merge bine. Ai nostri sunt si mai precauti si mai putin informati zic eu. sa fie cum vreti voi.

Carla, s.9 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07

"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyR spune:

Kay, o sa fie bine si nu mai lua in seama rautatile lumii. Am vazut filmuletul, ma intristeaza tare sa o vad pe Soniuta la spital.Abia ma pot uita.

ELTEKA, sotul e f bucuros ca nu se mai agata de el sa o ia in brate si uimit ca a mers treaba. Se apleaca si isi dau un pupic si gata. Stiu ca lipitul de mine e alta etapa, la care a contribuit si lipsa mea de la 5 dimineata la 5 dupa-masa pentru prima data. Mi-a spus tati ca a fost tare suparata, mai ales afara se tot intorcea din carut si se uita dupa mine, era invatata sa ne vada pe amandoi. Asta se zice, ca e varsta la care e bine sa inceapa sa isi faca prieteni, ca is mai sociabili si iubitori, mai lipiciosi, si e adevarat, asa frumos se pupa cu Thea -prietena ei de un an si 8 luni, trebuie sa le fac poza.

E avansat Elias daca se recunoaste deja in oglinda, Andreea mi se pare ca inca nu. Se prosteste, adica scoate limba, se pupa, tzipa de bucurie, se joaca cucu-bau. Si chestia ca isi pune in jurul gatului diverse, de fapt vrea sa se imbrace singura si isi pune fularul, esarfa, incearca mai nou sa se incalte sau sa isi puna sosetele, sa isi ridice pantalonii.

Ma distrezi cand imi zici ca iti indeasa Elias cartea sa ii citesti, parca o si vad pe Andreea, ca fix la fel face. Azi dimineata m-am trezit ca ma tragea de par cat putea ea de tare, apoi a inceput sa ne dea cate o palma peste cap cand mie, cand lui taica-su si sa zica 'papu,papu=capul', asta a invatat cu o zi inainte. Si de multe ori repeta seara inainte de culcare, sau dimineata la trezire.

Am mai pus cateva www.flickr.com/photos/rbeatrice" target="_blank">POZE.

Betty 8+, mamica fericita de Andreea (13.05.2007)

Mergi la inceput