Gravidute si Mamici curajoase de Nov-Dec2008 (126)
Raspunsuri - Pagina 18
Alexa.1983 spune:
NU e nimeni,nimeni,nimeni......in zona???
Ati fugit de mine???![]()
...Vine un
la mami...
...Albume Burtica, Bebe, Diverse!!!...
LAURA
39+ Deniel Alexi

----------------------------------------------------------------------------------------------

AMR 1 zi


Alexa.1983 spune:





Nu dorm...nu dorm...nu dorm.....
...Vine un
la mami...
...Albume Burtica, Bebe, Diverse!!!...
LAURA
39+ Deniel Alexi

----------------------------------------------------------------------------------------------

AMR 1 zi


Simona73 spune:
Vineri s-a nascut Isabelle Nicole,nastere naturala,3,030kg,Apgar 9.
Astazi ne-am intors acasa sanatoase si ff mancacioase.
SIMONA
Olivia26 spune:







A nascut Nebunica-zapacica!!!!

Pe 15 nov ora 20.03 s-a nascut Victor Nicolas, cozonacelul nostru iubit, 3340g, 52cm, Apgar 9/10, natural cu epidurala. Maine punem poze. Pupici! 



Olivia
super happy de
www.flickr.com/photos/8447773@N02/3019693069/in/set-72157604020968642/" target="_blank">David, barbatelul mamei - 5 noiembrie 2008 
Lucrusoare bebe
Olivia26 spune:
Felicitari, Nebunico!!! Bravooo, you did it, mami!!!! Bun venit, Victor! Sa fii sanatos si sa le aduci parintilor numai bucurii!!! Refacere rapida si mult laptic, mamico!
Olivia
super happy de
www.flickr.com/photos/8447773@N02/3019693069/in/set-72157604020968642/" target="_blank">David, barbatelul mamei - 5 noiembrie 2008 
Lucrusoare bebe
Olivia26 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui alra mesaj de la Carmen: Astazi 15 noiembrie a venit pe lume baietelul nostru Victor de 3080g si 51cm. E sanatos si voios iar noi suntem fericiti. ALRA 37+ Vacanta cu Laura in Romania |
Yupeeee! Felicitari, Carmen! Sa va traiasca bebe Victor iar tu sa te refaci cat mai usor!
Parca s-au inteles bebeii Victor in seara asta.
Olivia
super happy de
www.flickr.com/photos/8447773@N02/3019693069/in/set-72157604020968642/" target="_blank">David, barbatelul mamei - 5 noiembrie 2008 
Lucrusoare bebe
Olivia26 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui Simona73 Vineri s-a nascut Isabelle Nicole,nastere naturala,3,030kg,Apgar 9. Astazi ne-am intors acasa sanatoase si ff mancacioase. ![]() SIMONA |

Felicitari, Simona! Sa fiti sanatoase! Bun venit pe lume, Isabelle Nicole si bine ati revenit acasica! Sa ai cat mai mult laptic pt bebica mancacioasa!

Olivia
super happy de
www.flickr.com/photos/8447773@N02/3019693069/in/set-72157604020968642/" target="_blank">David, barbatelul mamei - 5 noiembrie 2008 
Lucrusoare bebe
furnicusa spune:
Fetelor,
Multumesc mult de urari si de sfaturi. Eu am apucat sa scriu atat de repede dupa nastere pentru ca mi-am luat laptopul la spital si aici am avut timp ca acasa sigur nu voi avea cel putin pana ne acomodam toti. Bebe, desi a fost mare, s-a nascut natural insa cred ca a contat si faptul ca a fost a doua nastere. Oricum, eu psihic eram pregatita pentru un bebe de 3800, cum imi spusese doctorul cu o zi in urma. Daca as fi stiut ca are 4400, nu cred ca ma bagam la nastere naturala.
Felicitari noilor mamici!!! Sa va traiasca puiutii si sa va bucurati de ei!
Va pup si o sa revin si cu poze,
Raluca
alexutza_26 spune:
Wooowww.....deci cei 2 Victori[ s-au decis sa vina in aceeasi seara
...si ff repede...asa da nasteri
CARMEN 


NEBUNICA 


SIMONA


NATURE 
- tinem pumnii sa fie usoor si asteptam vesti de la sot![]()
Alexandra mami de
GABRIEL (30.09.2006) si
36+
Theodora
PRINTZUL
AMR 3 SAPTAMANI 
Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!
Olivia26 spune:
Nature, nastere usoara! 

Olivia
super happy de
www.flickr.com/photos/8447773@N02/3019693069/in/set-72157604020968642/" target="_blank">David, barbatelul mamei - 5 noiembrie 2008 
Lucrusoare bebe
