Timisoara, Impreuna! ( 127 )

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

merci mult oricum o sa imi mai faci instructie acasa nu scapi asa usor

Aida
Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

, no problem, vino tu numa...

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Uneori, chiar si sa traiesti e un act de curaj. Seneca



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

E nu stiu daca vin, ca maine-s tura lunga. Robi momentan e hipoacuzic si ma tem sa nu ramana asa. Vreau sa fiu langa el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Mama ce veselie pe aci!! Claudia mama esti in forma maxima!!
Ela, imi pare rau de ce ti se intampla tie si copilului, dar asa cum zicea si Maria, nu stiu ce probleme ai asa ca nu-ti pot sfaturi, tot ce iti spun e sa ai mare grija de tine si copilu tau, nu cred ca meritati ceea ce ce petrece cu voi.
Doris, felicitari, frumoase cuvinte, le meriti din plin. Freza asta cum se face?


Tzuc fetele tare tare



Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Cafeaua e servita :




Claudia sper sa se face bine Robi cat de curand sa numai fii asa necajita mai alea ca mai ai si alte tristeti prin preajma ,sper sa se rezolve totul odata ptr totdeauna ca asa nu merge si stii si tu asta,asta nu e viata si nu e casnicie.
Aido drum bun spre Timisoara .
Doris ce ne-ar trebui si noua si casei asteia o Sfestanie,din pacate nu cred ca va fi posibil niciodata .

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Hehehei , pai nu plec inca spre casa doar husbantul e azi pe drum ...
si o zi buna

Aida
Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

trebuie neaparat sa vedeti asta pana la capat

Aida
Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Aido WHAT A F..K acu serios, tara lui papura voda or what,ba de proasta rau profa aia,am ramas under soc,se poate ma asa ceva!!!!!!!!!

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Mai da ce liniste e pe aici,eu astept sa vina Deni de la scoala sa le fac cascaval pane,mai am de facut orezul ptr mine,am prajit si macinat niste alune sa fac niste fursecuri,lui Andi ii place sa faca forme cu aluatul,asa ca il las sa ma ajute,apoi poate plecam la niste cunostinte (romani de pe la Sibiu) stau mai departe de noi dar de mult ne-au tot chemat la ei.

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui claudia74

Aido WHAT A F..K acu serios, tara lui papura voda or what,ba de proasta rau profa aia,am ramas under soc,se poate ma asa ceva!!!!!!!!!

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

eu cred ca tu tare ai uitat de unde ai plecat. Sunt foarte multe probleme in tara in toate domeniile ... si cand ma gandesc ca tu te plangi de nemtzalaii tai
Uite de exemplu eu de 3 zile merg in spitalul judetean ca este un profesor chirurg de vasculare ... si sa il intreb daca ne poate ajuta si poate sa o opereze. Si azi dimineata m-am intalnit in sfarsit in fuga , a intrebat unde e copilul si i-am zis ca azi nu am mai trezit-o mai ales ca ieri a dat o idioata cu targa peste piciorul umflat. Si dimineata cum era in fuga a zis sa vin la 1PM , iar catelusii lui au zis la 12:45 , so , la 12:45 eram cu ea acolo si am stat degeaba in jegul ala de spital ... asa ca no coment

Aida
Poze cu noi

Mergi la inceput