neatza!!!
alex multumim pt gustarica 
noi papam asa
dimineata am papat paine cu zacusca
a papat tare tare bine
plus fructe insa numai mere mai am in casa
si nu iesim decat dupamasa k am tare multa treaba prin casa, curatenie , splaat haine, de facut papika
tocanita de cartofi ca si alex ![]()
iar diseara ns inca
mergem dupamasa la cumparaturi k am ramas fara nici un aliment in casa
si laptic o sticluta la amiaza si una seara in total cam 400=500 ml plus una noaptea
va doresc o zi placuta , vad k iese soarele
Elena si Dragos Stefan
Floare alba, floare albastra, ce dor mi-ai lasat..........
intru sa fac capitol nou
va anunt cind e gata
Anca si
Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan
Povestea Nasterii
CAPITOL NOU
Anca si
Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan
Povestea Nasterii
