Gravidutze si mamici de Cluj - 98

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

neatza!!!

alex multumim pt gustarica

noi papam asa
dimineata am papat paine cu zacusca a papat tare tare bine
plus fructe insa numai mere mai am in casa si nu iesim decat dupamasa k am tare multa treaba prin casa, curatenie , splaat haine, de facut papika
tocanita de cartofi ca si alex
iar diseara ns inca mergem dupamasa la cumparaturi k am ramas fara nici un aliment in casa
si laptic o sticluta la amiaza si una seara in total cam 400=500 ml plus una noaptea


va doresc o zi placuta , vad k iese soarele

Elena si Dragos Stefan


Floare alba, floare albastra, ce dor mi-ai lasat..........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

intru sa fac capitol nou
va anunt cind e gata


Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

CAPITOL NOU

Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan
Povestea Nasterii

Mergi la inceput