Redoutistele fidele La Redoute France(148)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madic spune:

Redoutistele - aveti mail cu link-uri .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Heloou,

Mai dau si eu pe la voi sa va salut si sa va .
Pana la urma mai merge sau nu sa comandam pe .fr?

Fetele, ia bagati un ochi si www.c-sale.ro/" target="_blank">aici; scuze cumva daca s-a mai pus siteul si io nu stiu . E de fapt unguresc, dar e misto ca are si in romana . Transportul variaza in functie de valorea cumparaturilor, gasiti detaliile la informatzii. Noi la scutece am comandat in gasca (ca sa impartim transportul ) produse pentru bb de la fisher price, dar a luat cineva si parfumuri.

pup you all,

Caprioara, mami de Matei si de Ilinca
Povestea nasterii Ilincutzei
poze
(cont abimami2008 cu parola de la mailul comun)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Indraznesc si io sa intreb daca pot primi parola de la contul comun pe pm . Daca nu se poate, intzeleg, nu-i suparare, ca doar io nu am fost prea activa la acest subiect. Desi v-am urmarit din umbra cand am avut timp de vreun an incoace .

Caprioara, mami de Matei si de Ilinca
Povestea nasterii Ilincutzei
poze
(cont abimami2008 cu parola de la mailul comun)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Draga mea Victoria,

Eu nu inventez povesti cu lr.ro ptr ca nu sunt scriitoare de meserie...Pune si d-ta primele 2 cearceafuri in cos si priveste apoi factura...daca mi-ar fi scazut la 10 ron as fi comandat,...insa a crescut pe la aproape 70...Pana si mama care era langa mine a sarit ca arsa ca nu oi fi nebuna sa dau 70 de ron pe 2 cearceafuri

Si io tot mami cu 2 plozi sunt si ei erau principalii beneficiari ai lr.fr...acum gratie buna vointei d-lui cu punct ro trebuie sa fac un drum pana in Ungaria sau sa ma rog de prieteni sa le trimit colete cu hainute!

Nu inteleg de ce rudele domnului isi incearca norocu` pe la topicul asta....mai bine sa se abtina!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

ajung si eu ca omu' seara acasa,deschid subiectul nostru si ce vad?mesajul Victoriei!!!

Nu-mi vine sa cred!Cat de neprofesionisti sunt oamenii astia?Au ajuns la asa ceva,sa se inregistreze si sa posteze direct pe subiect,ca un user care ia apararea LR.ro si explica fraierilor ce avantaje deosebite sunt cu LR.ro?

Nu puteti mai mult?Manevra asta e ieftina rau.Mai buna mi s-a parut aia cu telefonul dat lui Felicici sa o invinovateasca pt reactia noastra,de s-a trezit biata fata cerandu-ne sa ne temperam tonul la adresa bisnitarului

Nice try,anyway...

16 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Madic, ti-am raspuns de pe Redoutiste Iti multumesc mult pentru link-uri. Intr-adevar, nici 10' nu iti ia ca sa ajungi sa te tavalesti pe jos de ras

Eu am gasit un produs cu urmatoarele marimi disponibile:
2 ani
4 ani
114
126
138


Cred ca si AD rade cu de propriul site ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viermisor spune:

Buna fetelor,
am citit doar paginile din acest capitol-148.
Nu mai putem cumpara de pe site-ul LR.fr de cānd s-a lansat LR.ro?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

am incercat sa dau o comanda pe cheapsmells si nu mi-a acceptat nici un card. a dat cineva comanda?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Mai intru si eu pe seara si peste ce dau... mesajul Victoriei!
Doamna draga, daca te dau banii afara din casa n-ai decat sa cumperi tot ce ofera site-ul "punct ro", daca tot ti se pare asa de "ok" insa mergi si da-ti cu parerea "la alta masa"!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iriss27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui viermisor

Buna fetelor,
am citit doar paginile din acest capitol-148.
Nu mai putem cumpara de pe site-ul LR.fr de cānd s-a lansat LR.ro?



Eu am scris la Aide si mi-au raspuns si mie acelasi lucru, primit pe 10/11:

No, we do not ship anymore in your country. You must get in touch with our subsidiary on www.laredoute.ro

Best regards.

Si ulterior mi-au trimis un cod de reducere, pt ca sa am de ce ma zgaria pe ochi.

Iriss mami de
www.dropshots.com/iriss27" target="_blank">Yvonne-Maria (05.02.2007)

www.dropshots.com/iriss277" target="_blank">David-Alexandru (08.08.2008)

Mergi la inceput