Sezatoarea canadiana (114)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

Donia, cand ma intorc vreau si eu sa-ti citesc dieta, n-am avut inca timp sa lecturez

Cristina

le bébé Chris Anthony

noi, www.flickr.com/photos/khristin107/sets/" target="_blank">poze mai noi si AOB

“Arguing with a student is like mud wrestling with a pig – you both get dirty and the pig likes it".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns try spune:

Khristin, pai si nu putem intra asa? ca suplimentare? Ca nu book-uim cu sala. Au un principiu diferit fatza de alte locuri de joaca. De regula la un party place ai o singura sala si asta e. Alte party place, ofera 2-5 sali de party, fiecare separat cu jocuri si mese. Ei, la locul asta de joaca locul de joaca e comun si pe margine sunt 3-4 sali de servire cu mese si scaune pt fiecare petrecere book-uita. Ma gandeam ca putem intra ca umplutura si nu book-um sala. Ci doar platim 5$ de caciula.

Daca nu e locul asta de joaca, poate alegeti ceva din linkul ala cu multe locuri de joaca pe care l-am pus in mesajul trecut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns almo spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ica 1975

almo, bicicleta ta statica de acasa e dif de cea de la sala? cea de sala este mai solida sa poti pedala in picioare, ca eu pe a mea in picioare n-am incercat la sala n-am timp sa ajung din pacate stiu ca-i mai bine acolo

Noi

Ce spui sa si infaptuiesti !


nu stiu ce bici ai tu acasa, dar eu am acasa una ieftina de 100$ de la Can Tire. Aia de la gim e f misto. E chiar mai faina decat ceea ce gasesti la un club de gim in sala mare, unde sunt toate aparatele. Astea de la ora de cycling sunt biciclete mai speciale si sunt intr-o sala speciala unde se tine numai ora de cycling. Dupa o ora acolo esti leoarca de transpiratie, eu care, ca multe altele, traspir f greu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns almo spune:

Citat:
citat din mesajul lui maru

Citat:
citat din mesajul lui almo

intereseaza pe cineva un job de Contract Administrator? Trimiteti-mi un PM pe cine intere descrierea jobului. E in Mississauga.




te rog sa imi trimiti si mie descriptia jobului

Doamne'ajuta!

POZE
POZE2

http://maru-incotro.blogspot.com/


trimite-mi un PM cu o adresa de email.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns almo spune:

Citat:
citat din mesajul lui Denisam

Maru-te muti ling acasa mea cu jobul-wow ce bine ar fi
Deci Try si Almo- nu pot veni in weekendul 21-22 la Disney-mai e cineva amator, eu dc nu iau biletele maine.
Khristin-da-mi un telefon te rog cand poti.
Ref. la pierderea de kg- pe linga sport,treb si ceva dieta-eu consider aerobica cea mai buna, pe mine asta m-a ajutat, ca la 3 luni dupa fiecare nastere(si retinetzi ca intre kids sunt 18 luni diferentza)am dat cele 17,respectiv 15 kg jos is celulita de asemenea-dieta mea e cea care nu te infometeaza- bazata pe oua fierte si fructe la greu si ceva carne-ca de ex. peste,pui,cu salate,etc.
Dragaica- vreau si eu o crema buna de fata, please recomanda ceva!
Ada-tzi-am trimsi PM cu datele tipei de la curatenie, ai primit?

Denisa cu Emma Andrea 2,9 ani si Mark Alex 1,3 ani

Zambeste, si maine e o zi!




sotul meu a luat bilete pe 27 Decembrie. vrei atunci?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Almo-da, dar la ce ora?SI nu zici nimic mai

Denisa cu Emma Andrea 2,9 ani si Mark Alex 1,3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

Try, cred ca platind 5$ de caciula fara inchirierea salii e ok...noi nu vom putea veni insa pe data respectiva ca ne sarbatorim Happy 6th Birthday . Daca e alta data, cu cea mai mare placere

Cristina

le bébé Chris Anthony

noi, www.flickr.com/photos/khristin107/sets/" target="_blank">poze mai noi si AOB

“Arguing with a student is like mud wrestling with a pig – you both get dirty and the pig likes it".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Try-cum ziceam, eu va fac rezervare dc vretzi(desi nu stiu dc se poate- mai exista celalalt loc de care spuneam- Bounce'n play),dar noi pe 6 dec. nu putem sa ajungem din pacate-serbam o fetitza draga!
Almo-tzi-am raspuns!

Denisa cu Emma Andrea 2,9 ani si Mark Alex 1,3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns try spune:

Denisa, Khristin, nu-i bai daca nu puteti, am facut doar o propunere de data sperand sa fiu in asentimentul cat mai multor mamici. Schimbam data cand vreti voi. Urmatorul weekend e ok? Adica pe 13 decembrie?
Magdone, Almo, Maru, care mai zicea ca ar veni la intalnire. Daca vreti intalnire, dati-va cu parera despre data ca sa putem sa cadem de acord cu data. Si apoi om gasi si loc unde sa ne vedem.
Almo, poate vine si felicia ca ultima data mi-a zis ca ar fi vrut sa vina, dar avea ziua aia alt plan si ca ar vrea sa mearga si ea urmatoarea data cand ne intalnim mai multe fete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns almo spune:

Citat:
citat din mesajul lui try

Almo, asta e pt ca ai depasit limita de mesaje din inbox si outbox. Sterge din ele si-ai sa vezi cum apare botonelu' de reply din nou. Daca ai stii cat mi-a luat mie sa pricep de ce nu ma mai lasa sa dau reply la mesaje... Nici nu m-am gandit ca e ceva ce nu faceam eu bine, am crezut ca nu merge DC-ul cum trebuie.

"Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic"



merci try. nu priecepeam nici eu de ce numa eu nu pot
ma duc sa golesc inboxul

Mergi la inceput