Mamici de zmeurici de iulie - august 2009 - 3

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Rallu spune:

Crisa, sa ne anunti ce se mai intampla cu Anne-Marry.
Sper sa fie totul bine.
Si mie mi s-a parut acu vreo 2 zile ca vad un firicel foarte vag, maroniu in secretie.
Dar n-am mai vazut nimic altceva de atunci asa ca am ajuns la concluzia ca poate mi s-a parut sau ca n-a fost nimic important.
Voi cum mai sunteti?

"Nu conteaza ce ti se intampla in viata ci conteaza cum reactionezi la tot ceea ce ti se intampla."

Atat e de mare burtica6+
Asa arat eu acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alfa_anca spune:

Neata fetele!

anne-mary Doamne ajuta! sa fie bine bebele tau si sa stea la mami in burtica pana la termen. Te pup si ma gandesc la tine.

Si eu am inceput deja sa ma balonez si ma enerveaza, am o burta zici ca am 5 luni de sarcina........

Anca de gandacel Elena (03.11.2007) si 7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea c spune:

Buna mamici de iulie august 2009!
Va felicit pe toate pentru sambureii si va doresc sarcini usoare si bb-i sanatosi .
Am participat la o frumoasa odisee de iulie august 2007 si mi-a placut asa mult incat ma altur si voua . Prima sarcina a fost extraordinara pentru mine. Simteam ca iau parte la o minune si nici acum parca nu imi vine sa cred ca am acasa asa o comoara de strumf.
Sunt foarte fericita ca voi mai avea un bb si sper ca de data asta sa am o fetita .
Deocamdata nu am fost la doctor, dar am de gand sa merg dupa 7 saptamani ca sa pot vedea ceva la eco.
Datele mele sunt:
DN 16.05.1979, UM 04.10.2008, DPN 11.07.2009
Intreba cineva la ce doctor mergem in Bucuresti. O sa merg la doctorul cu care am nascut prima data. Am numai cuvinte de lauda la adresa lui si il recomand cu placere. Se numeste Peteu Cristian si lucreaza la Spitalul Universitar Bucuresti (fostul Municipal).

Andreea 5 si Radu Stefan (12.07.2007)

nunta noastra 2 iulie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anielas spune:

Neatza burticutze!

anne marry-suntem cu gandul alaturi de tine si ne sa fie totul bine cu tine si cu zmeurica din burtica

Pupici..sa aveti o zi minunata



Ania & Inutza (23 oct 2004) si 6+
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59135" target="_blank">Inutza-sufletzelul nostru minunat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anielas spune:

andreea c - bine ai venit printre noi si o sarcina cel putin la fel de frumoasa ca prima

Ania & Inutza (23 oct 2004) si 6+
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59135" target="_blank">Inutza-sufletzelul nostru minunat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rallu spune:

Bine ai venit Andreea

"Nu conteaza ce ti se intampla in viata ci conteaza cum reactionezi la tot ceea ce ti se intampla."

Atat e de mare burtica6+
Asa arat eu acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pooh spune:

Buna,fetelor!Eu azi ma duc la eco,am niste emotii fff. mari Sper din toata inima sa fie totul ok.Pooh,mami de Timea(15.06.05) si 6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pony spune:

Buna mamici de zmeurici, va pup pe toate

Eu de ieri am intrat in saptamana 6.
Adrianafedorca, Rallu si eu am observat niste firicele maronii de dimineata, dar am inteles de la alte mamici ca este ceva normal.Eu ieri am vazut zmeurica pentru a doua oara la ecograf si totul e ok.Greturi inca nu am, sper sa o tin tot asa

Va doresc la toate sa aveti parte numai de momente fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rallu spune:

Fetelor voi aveti probleme cu frigul?
Nu stiu ca parca acum nu-l mai suport deloc.
Toate bluzele mele (pe care pana acum le apreciam) mi se par scurte si mi-e frig la spate...si in general mi-e mai frig decat de obicei.
O fi de la sarcina sau m-am dereglat eu?


"Nu conteaza ce ti se intampla in viata ci conteaza cum reactionezi la tot ceea ce ti se intampla."

Atat e de mare burtica6+
Asa arat eu acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alfa_anca spune:

Rallu, eu nu am pb-e cu frigul eu am pb-e cu caldura, dar ma rog asa sunt eu de fel, dar parca in sarcina e si mai rau...

Anca de gandacel Elena (03.11.2007) si 7+

Mergi la inceput