S-o ajutam pe Andreea - operatie amanata medical

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Daria spune:

Andreea a primit raspuns de la medic.
Incearca sa gaseasca cea mai buna solutie pentru ea intrucat momentan s-au sistat operatiile la copii. Ne comunica cat se poate de repede data si locul unde ar putea avea loc operatia.

Multumim ca sunteti alaturi de noi. Familia face eforturi in continuare pentru a strange toata suma necesara.

Am copiat mai jos raspunsul medicului.
_
Dear Mr & Mrs Zana,

The regulations have changed in France , and the hospital where I mainly work stopped hospitalisations for pediatric patients. In consequence, I have several patients like Andreea to plan in a different hospital.

I am right now seeking other possibilities, maybe in Public Hospitals which would not change any thing for you.

I will inform you of the possible dates and places. Please expect some time, as to enter an hospital it needs to go through several steps (committees, etc.).

I do not forget your daughter, as she really deserves to get the best possible treatment.

I asked in Marseille, but also in Paris , and I will have several meetings in the coming weeks.

Yours Sincerely,
Dr Jean-Marc Guichet
www.allongement-os-grandir.com




despre Andreea: http://www.ldd.home.ro/Acte%20Medicale.pdf

paypal Andreea: cristi_zana@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Daria ce vesti mai ai de Andreea?

****************************************************************


In fiecare zi alaturi de Emma!

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi
POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde" target="_blank">Curiosilor

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daria spune:

Din decembrie asteapta o noua programare pentru operatie. Asa cum mai scriam si alta data, cu acest medic se comunica foarte greu - nu raspunde la mesaje mai devreme de 2-3 saptamani. La fiecare telefon spune ca incearca sa gaseasca o solutie, de fapt un spital unde sa poata opera si primesc promisiunea ca le comunica noutati in 3-4 saptamani. Deja se gandesc sa gaseasca o solutie in alta parte. Ce este mai rau este ca au facut plata. I-au cerut sa returneze banii si spera sa ii primeasca in curand (chiar astazi am vorbit cu el la telefon). Va tin la curent cu ce se va intampla in continuare. Nu am mai scris de ceva timp pentru ca nu aveam noutati.


despre Andreea: http://www.ldd.home.ro/Acte%20Medicale.pdf

paypal Andreea: cristi_zana@yahoo.com

Mergi la inceput