Azoospermie - cap 25 -

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pisix spune:

Nusyica – e minunat dar nu uita data asta sa fii optimista
Evanescence- sotul tau inca mai face Gonal ? cat timp i s-a recomandat ?
Anita –ideal ar fi sa ia ceva care sa ajute, sunt pe prima pagina mai multe variante

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns montytaiana spune:

nusy felicitari pt bebel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dear_bambie spune:

Neatza, fete frumoase!!!

Nusy, felicitari ptr inimioara!!!! Iti doresc sarcina usoara si la termen si un bebeic sanatos!!!!!! burtik

Tin pumnii tuturor fetelor!!!

Noi, am facut analizele genetice, urmeaza sa facem si restul analizelor si asteptam marea intalnire cu Dracea, din ianuarie!

Va doresc o saptamana frumoasa si sa auzim numai vesti bune!!!!

aniversare casatorie; asteptand o minune;

"Nu rupe firul unei prietenii, caci chiar daca il legi din nou, nodul ramane..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns evanescence spune:

pisix ce mai faci?
Dr.i-a dat sa faca pana raman dar din pacate nu s-a intamplat minunea in astea 4 luni ,a zis ca trat cu Gonal poate sa-l faca 18 luni!!! deci o groaza de bani si timp si acum am zis sa renuntam 1 luna la trat si cu banii facem o Inseminare...am miercuri prima consultatie la Sibiu la Polisano,poate ne ajuta D-zeu

toate fetele

Vreau si eu sa fiu

http://tt.lilypie.com/duzAp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fireyes spune:

Nusy, pt samburelul inimos de la mami din burtica!

Fetelor, vroiam sa va intreb si eu de spermotrend, de unde as putea sa-l cumpar si daca imi trebuie reteta.
Ma gandesc sa ia sotul, pana la urmatorul FIV spermotrend si Multimaca, desi dupa tratamentul de multimaca si profertil, nu s-a vazut nici o imbunatatire....

still counting...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns evanescence spune:

fireyes http://www.magazin-naturist.ro/suplimente-alimentare-nutritive/spermotrend,-450-mg,-90-capsule--2165
poti sa-l comanzi online de aici.
Sotul meu a mai luat si SEMENAX e cam acelasi lucru contine si maca.
http://www.semenax.ro/ingrediente.php


Vreau si eu sa fiu

http://tt.lilypie.com/duzAp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Pisu,Monty,Dear_bambi,Fireyes: multumesc

Mai,fetelor,sa nu-mi vina a crede cand am deschis forumul....apare acest capitol deschis de mine...ma uitam si-mi ziceam..mai,parca eu n-am deschis nimic....ca doar n-am luat-o razna...Abia apoi mi-a picat fisa ca unul dintre moderatori a deschis capitolul si m-a "insarcinat" pe mine cu grija lui....acum sunt insarcinata nu numai la propriu ci si la figurat... Asa ca o sa incerc sa am grija de acest capitol si,fiind deschis de mana mea,sa trag cat mai multe fete dupa mine. Nu promit ,insa,sa fac modificarile imediat pentru ca nu intru mereu pe forum,dar...ma intelegeti voi,nu?

Nusy 6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

NUSY draga mea, ma bucur f mult ca totul e bine cu tine si cu bebe si va doresc sa fie totul bine si mai departe si sa ajungi o mamica fericita! Te cu drag!
Si multumim si pt ca ai grija de capitol, sa speram ca va fi cu mult noroc si ca ne vei trage pe toate dupa tine!

Moniland tu urmezi prima la ! Iti tin pumnii stransi de tot!

toate fetele!



Ioana Driving in my car
animalutele mele iubite

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

hello dragutelor
Nusy sa tarai piciorul ca sa te urmam
si eu ma intrebam cand am scris la noul capitol.Am zis ca sunt eu nebuna noroc ca a elucidat Nusy dilema.
Moniland bafta multa sa vii cu un bhcg mare.
Eu azi am avut punctia. Am 10 ovocite maine o sa stim exact cate s-au fecundat.
Pe mine ma termina astia cu spermogramele lor
In septembrie am facut spermograma la med life si ne-au iesit 3 mil de gigei. putini avand in vedere ca la giulesti avea 120 mil.
Ne-am speriat ca dupa ce ca sotul baga la greu profertil si altele scazuse asa de rau nr.
Acum la clinica ne-au iesit 200 mil.
eu nu mai inteleg nimic.

ce naiba numara astia? numai ei stiu
hai ca m-am intins cam mult
va pup si tin pumnii fetelor in focuri


elena***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Ioana: si eu te cu mult drag, sper sa va port noroc si sa reuseasca cat mai multe fete sa devina gravidute.

Elenada: bravo,felicitari,tin pumnii sa iasa multi embrioni!

Moni: bafta multa,multa!

Nusy 6+

Mergi la inceput