Azoospermie - cap 25 -

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dear_bambie spune:

Buna dimineata!!!

Miki , Felicitari din toata inima pentru bulinuta!!! Iti doresc sarcina, usoara la termen si un bebelus sanatos si papacios!!! burtik

Pisix , abia pe 2 decembrie aflam... si eu sunt tare curioasa! Cel putin sa avem cativa pentru icsi. Abia astept intalnirea cu Dracea din ianuarie si sa ne dea ok pentru fiv.


toate fetele cu drag!


aniversare casatorie; asteptand o minune;

"Nu rupe firul unei prietenii, caci chiar daca il legi din nou, nodul ramane..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

miki,felicitari sa ai o sarcina usoara si sa aduci pe lume bebelusul mult dorit....ai lipsit tu dar acum ai venit cu niste vesti ,sa nu ne mai parasesti ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Miki-felicitari! e o veste nemaipomenita!

iti doresc tot binele din lume, o sarcina usoara si un bebe sanatos!
Normal ca ne-ai lipsit, te mai intrebi? Insa a meritat sa te asteptam pentru vestea minunata pe care ne-ai adus-o.

Pentru tine si pentru toate gravidutele de pe subiectul nostru!

April

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisix spune:

vai de mine si de mineeeeee
nu mi-am platit net-ul si uite ce am ratat ....MIKILINA esti nebuna sa nu spui nimiiiiik !!!!

Asta e cea mai tare veste, ma asteptam la orice dar la asta chiar nu, mi-ai facut dimineata super

Hai ca ma apuc sa citesc ca vorba lui Luca prima oara am lesinat de emotie asa ca da-mi ragaz sa-ti savurez povestea si revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisix spune:

Miki – deci ai facut FIV in acelasi timp cu mine si nu ti-am fost alaturi … am inteles acum de ce mi-ai trimis sms-ul ala noaptea sa ma intrebi de Menopur ... Nici prin cap nu mi-a trecuuut !
Mama-mia, se vede treaba ca dr asta s-a implicat foarte tare in cazul vostru, cred ca si-a dat seama in ce situatie sunteti.
Sa scrii te rog ce tratamente i-ai dat sotului desi cam banuiesc #61514;

Si deja ai facut eco ??? mama mi-a, de cand ramai gravi parca se intampla totul asa repede si frumooos

Culmea, de vreo doua saptamani tot ziceam sa te chem la apel dar ma gandeam ca cel mai corect e sa-ti respect decizia de a sta in umbra ...
Dar acum ca ai venit nu mai vreau sa pleci, vreau sa fii emblema noastra ca se poate, ca nu trebuie sa incetezi sa speri ...

Fetelor care mai cititi la acest subiect, votati-neeee !
E un fel virtual de a ne scoate palaria in fata Mamei Azoo care acum are un pui in burtica !


PisiX,
Viitoare Mami (O data si-o data)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Bravo Miki!!!!! Sa ai o sarcina usoara, sanatosa, dusa la capat. Tare mult ma bucur pentru tine!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Pisix, eu de mult am votat subiectul, si crede-ma ca daca as putea as vota de 1000 de ori.

Eu ma inclin de 1000 de ori in fata lui Miki pentru rabdarea cu care a raspuns timp de 2 ani fetelor care au scris pe subiect, pentru munca pe care a facut-o pt a se documenta si pentru perseverenta cu care si-a urmat visul de a avea un pui.

Dragelor, sa nu uitati niciodata ca lucrurile bune se intampla oamenilor buni.

Eu m-am convins citind despre fiecare ca sunteti niste fete deosebite si am convingerea ca intr-o zi va veti bucura de miracolul maternitatii.

Urmati-va visul, chiar daca uneori pare indepartat, chiar daca sunt momente in viata de zi cu zi care ne fac sa fim deznadajduite.




April

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisix spune:

Luca – si eu am citit de curand despre cate prostii contin produsele comsetica insa faza e ca la fel am citit ca nici tot ce e bio nu e chiar bio.
Diana – ce am invatat eu este faptul ca pt astfel de probleme un medic normal nu te mai poate ajuta ... ci un specualist pe infertilitate. Nu te uita in gura primului care iti da un sfat, ci mergi pe firul apei.
Csana – si eu am vorbit cu profesorul Feldberg ... si noua ne-a zis ca inainte de o biopsie sa faca Gonal, ca sunt sanse mari sa imbunatateasca starea spermatozoizilor
Ioana_p76 – pupici
Iuca – o-hoo, si tie ce-ti mai creste burticaaaa
Dear_bambie – sper sa ne dai vesti bune pe 2 decembrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Buna dragele mele!
Si eu as vota subiectul de multe ori daca as putea, aici am intalnit fete minunate si va simt pe toate aproape de sufletul meu.
MIKI reusita ta ne face pe toate sa speram in continuare si te rugam sa ramai alaturi de noi!

Fetelor, stiti ca avem un blog ref la faptul ca infertilitatea este o boala, link-ul de la semnatura mea, pe care Nusy te rog sa-l treci si pe prima pagina sa fie cat mai vizibil.
Voi face pt blog un articol ref la infertilitatea masculina, am cules din informatiile de pe prima pagina de la acest subiect si va rog si pe voi, daca aveti informatii in plus, sa-mi trimiteti pe mail, am acelasi id si pe yahoo ca aici.
Va cu drag pe toate!



Ioana Driving in my car
animalutele mele iubite

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

http://.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Miki mi-a fost dor de tine dar sa stii ca a meritat asteptarea. Asa o veste...sunt fff emotionata!
Draga mea, felicitari pentru rabdare, bunatate si sunt convinsa ca binele pe care l-ai facut tu pe acest forum s-a intors in favoarea ta!



Mergi la inceput