Puiuti de Randunici 2008!! (130)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Stela, Iris face caca maxim o data pe zi, de multe ori face la 2 zile.Asa a fost de cand e, doar in prima sapt de viata a avut 2-3 scaune pe zi, apoi asa cum am zis mai sus.

Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Io ma duc la programul de seara, sa aveti o seara si o noapte buna!!!


Va pe toate!

Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns underqueen spune:

zoze scump tare puiul tau . intrebare: merge de-a busilea?

-------------------------
inteligenta ma urmareste dar sunt prea rapida

Maria cea mai fericita mamica de bebe Tudor Stefan (26.02.2008)

POZE

minunea mea

asa creste strumful mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Gata, l-am dus la culcarica pe Stefu mic, mi-a tras un zambetel, s-a intors cu spatele si s-a culcat .
De luni o sa-i dau si eu iaurtel, abia astept!

Stela, super Teo cu greutatea, bravo ei! de la papica a luat asa bine!
mai, am timp si de somn, la 2-3 zile bag si eu ca altfel n-as rezista. Azi stateam in dubii, sa dorm, sa nu dorm...ca ma asteapta un ditamai muntele de rufe de calcat...dar ma apuc acum, ca sunt odihnita

Zoze, eu nici macar nu ma obosesc sa fac iaurt in casa...de ala chiar nu m-as apuca...

Ma duc sa fac branzica si pilaf pt. Stef, apoi ma apuc de rufe si stau cu ochii pe voi.
Liana, roger, roger- receptie!

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.

Sunt suparata, Stefan, cel mare, s-a procopsit cu laringita... s-a dus ZEN-ul meu... Sper sa nu ia si Matei... care deja are niste muci... Sper sa fie mai bine maine, azi a inceput tratamentul cel mare, cel mic are muci putinei, nu de speriat, Sterimar si Stodal...

Va pup, vorbaretelor!

Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

A, intrebare: unde in Bucuresti se gasesc multe tipuri de scaunele de masina 0-18 kg?? Ca va fi sotul martea viitoare si sa-l trimit sa ia...

Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

Hello stol!

Am venit si noi aseara din statiune de la Govora. A fost dragut, ca ne-am plimbat foarte mult in afara programului de tratament, dar mi-a fost foarte dor de Antonia! Prea mult 10 zile fara ea...

Am gasit-o bine-mersi, sanatoasa, s-a bucurat tare mult cand ne-a vazut pe toti, dar mai ales pe Alexia(mascota ei vie).

O sa incerc sa citesc si eu cate ceva din urma, dar poate maine ca acum sunt rupta de oboseala si cred ca o sa plec la somn, am intrat sa va salut.


Noapte buna[

Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

miha ti-am vazut puiul papacios si haios!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Am vazut si eu pui de miha papacios.
Valentinaicei.
bubu,vrednicuta.Eu seara nu pot face nik.Fac ce fac ziua,in rest...Tu de cate ori pe sapt dai galbenus?
lyvy.Tea era renumita in ale constiparii,ce ne-am mai chinuit cand papa doar taztzi,dar de cand cu diversificarea face asa mult.
Nico,pup Stefanutul bolnavior.Eu scaunele tot vad in supermarketurile astea mari.Nu stiu.In cora parca sunt mai aprovizionati,dar si in carefour.
Bine ai venit,Nicol!

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=641612f5d169402f415057&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Minunea noastra,Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriuta spune:

Hai ca intind si eu un shearsheaf plictisitor.

gecko multumim frumos de urari. Strengarit-o deci asa, pui copilul la somn si tu net-uiesti :)))Moama ce constincioasa esti, ceasheaful tau e de ajuns sa acopere un cartier intreg.

tuchita drum bun si spor in delegatie. Numai bine lui Seb si lasa ca supravietuiesc toti pana cand o sa te intorci tu. mai greu e de tine sa supravietuiesti saptamana urmatoare. Sper ca N-a varsat Ilinca oja peste tot.

amira_roxana, multumim de urari, ce mai face puiuta ta?

clau sarut mana de urari. adrian papa ficatel de mult. Nu-i prea place dar asta e alta poveste :) Daca nu ii place combina-l cu ceva care sa mai ia din gustul specific. Mie dr-ita mi-a zis ca pot sa ii dau si de vita dar nu i-am dat decat de pui. Poti sa il fierbi sau sa il coci in caserola de ceramica acoperita cu folie. Bine ca mai tine Rebe aparatorile la patut al meu trage de el intr-o veselie, dar ma incapatanez sa le pastrez.

kitzy e tot mai frumoasa Diana, dulce tare ...tare.

underqueen pupici frumosului ca-i tare dulce si haios.

pucca felicitari pentru dezvaluire. Si nici mie nu imi place sa ma strige pe nume. E un obicei foarte prost zic eu. Masaj??? vorbesti de lucruri sfinte, abia ii pun pampersul si hainele pe el. Cateodata ...dar ff rar mai vrea si masaj.

sovi multumim de urari. care e faza cu 2 liniute... deja??? Comentariu: copil frumos podea fumoasa, zau imi plac podelele tale mult, poate si la bebe.

mimo nu te bucuri ca a iesit Obama?

ariel e un dulce Teo si cum sta el pe spate la pozat e super. Si v-am admirat si garderoba. Dar si ce "masina"si-a tras fiu-tu ptiii...imi place mobilul.

simo27 ce frumos sta Sam in motorul lui. Mai dar voi toti v-ati motorizat in casa, fiecare cu al lui :)

mstela iti multumim de urari,si succes cu outul. Big day today...hmmmm Eu ii dau un galbenus intreg. Al meu ar manca si 3 deodata :)) Eu zic ca primele 2 -3 dati cate jumatate apoi cate unul.De 2 ori pe zi face Adrian, dar sunt doi kktoi veritabili.

cami33 multumim mult de urari. Veveritoiul meu a fost foarte nefericit datorita faptului ca la noi e cald si costumul era cam grosut. L-a purtat vre-o 2 ore, a adunat bomboane si admiratii apoi a trecut la pumpkin. Am poze dar o sa le pun dupa ce imi iese laptopul din carantina pe care am programul de descarcat poze. Costumul a iesit super si am muncit 2 zile la el.

gbutucica Merci mult de urari pentru azi. El e singurul nascut intr-o zi de 5. Spor la munca si la citit. aoleuuu ce tare ai fost cu c-analul hi hi hi. Sparge butoiul ala si hai mai des pe aici ca te ajutam noi sa-l faci praf. Fa cumva sa fie mai silentios compu' si poti sa iti petreci noptile la buhuhu alaturi de mimo si ariel.

raluca2107 bine ai venit la noi din partea mea. Am vazut 2 puiuti frumosi foc.

blanka dulce tare bebeloiul. Are muguri de crestere si manaca mult, cresc in salturi si sa ii dai papa cat cere cand are perioada asta. Nu devine obez, n-ai grija.

criss condoleante si multa putere sotului tau sa treaca peste tot ce implica pierderea unui parinte.

bubu condoleante si multa putere de la Dumnezeu sa treci peste tot. Te pup.

luny hai nu dispera lasa ca la cat e de precoc voinicul tau trece si peste asta, si eu am avut un platfus urat cand eram mica si m-am corectat...100% :D

zozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee mama ce surpriza placuta. Ma bucur sa aud ca sunteti bine si am vazut pozlele. Vai ce frumos, vai ce delicios eeee...si tot blond. Nu-l mai vazusem de mult, este superbbbb.

mihatp, deci pana la urma a evadat...e un dulce .

Trimit...

Asa creste mare puiul


www.our365.com/NewbornPortraits/BabyDetail.aspx?birthid=f671635f-2b23-4e26-8953-e81fefa35501&babyid=f6181213-113f-4e32-89b5-e0b65b1e006a" target="_blank"> Paginuta mea!

Mergi la inceput