Ingineri fosti, viitori...(25)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:


Oti, pai cum sa arate??? Superb, normal! O sa fie tot o printesa frumoasa.
Nico, sa stapanesti sanatoasa cadoul si sa va distrati la petrecere.


Iepumic
Noi pozici cu Iepi-Mici
CONCEDIU 2007

All's Well That Ends Well.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

vin si eu putin cu intirziere cu urarea:
NICO

si la fel, pt toti sarbatoritzii din zilele acestea!!!!!

oti, revin cu:
frumos cadou: sotul la tine!!!!! sa fiti sanatosi cu totii si fericiti acolo, cu totii impreuna!!!

anca, nu se stie ce iti aduce si tie anul cel nou!!!poate se ia de la otilia!!!

a venit si la noi mosul, asa, ca un mos de criza. fata mi-a facut o lista care mi-ar acoperi listele pt urmatorii mosi si iepurasi pe 5 ani cel putin
s-a trezit fata de dimineata la 7 sa caute prin pantofi(seara a curatat tot ce a existat pantof in casa, indferent a cui era)
a fost tare fericita, robi el inca nu realizeaza momentul. a ales rapid din tot e era pe acolo, oul Kinder

sa aveti un we fain!
nico, cum fu petrecerea???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Neata!

Noi tot 2 in 1, dar macar am pus numele la semnatura .

Mami de www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Ana nazdravana (18.12.2004) si Elisa Andreea minunea din burtica 40+
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xerxe2005 spune:

Ce noutati ai, Otilia?

Eu sunt tot racita, in week end am tusit de ziceam ca imi rup si o bucata de plaman la fiecare tuse. Am luat acetilcisteina, dar vad ca nu si-a facut efectul. Ma duc dupa amiaza la medicul de familie sa ma consulte. Anul trecut nu am racit deloc, asa ca trebuia sa ma ajunga si pe mine o raceala. Deocamdata vad ca Razvan nu s-a molipsit.
Sotul meu a primit de la Mos Nicolae niste boxeri rosii si a fost asa fericit si multumit si ar fi stare sa nu ii mai dea jos deloc. Trebuie sa gasesc acum modalitati de a-l convinge sa si-i dea jos.:D].
Eu am primit ciocolata amaruie care ma bucura de fiecare data.
Si Razvan a primit o jucarie muzicala cu un snur, o albinuta care canta o melodie de-a lui Clayderman.
Speram sa primim mai multe de la Mos Craciun.


Elena, mamica lui Razvan Gabriel - 01.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:


Am intrat doar sa vad ce face Otilia. Nici nu m-am pus bine la calculator ca m-au sunat sa merg sa fac receptia la o lucrare.
Sper sa revin mai tarziu.


Nico, mami de Andra si Alex
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

chiar asa, oti???????
elena, multa sanatate!!!!la noi a luat-o si robi de la noi, ieri dupa-masa a facut febra si nu mica: 39.6. alte simptome nu are deocamdata.vedem dupa masa ce zice dr.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:


Neata!
Oti, ce nume frumos!!!!


Iepumic
Noi pozici cu Iepi-Mici
CONCEDIU 2007

All's Well That Ends Well.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha-germ spune:

Robert este bine dupa operatia grea pe cord, se simte bine si sa speram ca sap asta ii va da drumul acasa. Acest spital este cel mai bun centru de copii din Germania, si daca auziti cazuri din Ro, care vor sa vina aici, ma puteti contacta pe mine, noi ne oferim sa-i ajutam pe acei copii care au nevoie de o operatie, si de care viata depinde numai de un transplant sau o op foarte grea.

miki-mami de trei muschetari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

miki, doamne-ajuta!!! ma bucur ca pui mic este bine!!!!!iar pt tine, felicitari pt tot ceea ce faci!!!!

Mergi la inceput