Ingineri fosti, viitori...(25)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Mai, uite ce gasesc eu aici ... multumesc mult dragele mele.
Asi scrie eu multe dar Andra vrea nani la mine in brate asa ca doar impart

Nico, mami de Andra si Alex
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha-germ spune:

LA MULTI ANI! NICO si din partea nemtilor, adica eu si Robertica, iti trasmite o calduroasa urare din spital, asa cum stie el sa o faca mai bine...

Sa fii fericita alaturi de familie, sa ai numai bucurii in viata, sa te bucuri de fiecare clipa a celor mici si sa vii mereu cu povesti frumoase din viata ta.

Te pupam

miki-mami de trei muschetari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:


NICOLETA LA MULTI, MULTI, MULTI ANI!!!!!!!!!!!!!!!!!SA fii sanatoasa, fericita si sa te bucuri de si cu cei dragi in fiecare clipa!
Fetelor! Ati fost cuminti? Ce ati gasit in ghetute?
Otilia, draga mea, nu cumva ai primit un bebe mic si scump???
Va doresc o zi SUPERBA (de fapt nu mai trebuie ca s-a ocupat altcineva de asta, ma uit pe geam si e superb afara!). Nu imi amintesc sa fi fost vreodata, de cand ma stiu eu, atat de cald de Mos Nicolae.


Iepumic
Noi pozici cu Iepi-Mici
CONCEDIU 2007

All's Well That Ends Well.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

'Neata dragelor!
Nico, multa sanatate si fericire alaturi de familia ta

Oti nici o Nicoleta/Nicole inca??? ne gandim la tine!

La multi ani tuturor celor ce azi isi sarbatoresc ziua numelui!

va pup si va doresc un we placut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha-germ spune:

LA MULTI ANI! Nicoletelor si Nicusorilor, deja la 6 s-au trezit ai mei copii, si le era frica sa coboare scarile pe intuneric....dar si-au facut curaj intr-un final, chiar daca se intalnea cu Mosul tot au coborat...si au fost tare surprinsi.

Oti...azi cred ca vine bebe tau, si ai mei s-au nascut la zile sfinte, au asteptat exact acele zile de sarbatoare...asa sunt unii copii predestinati. Cel operat s-a nascut pe 7 Ianuarie, si ztrebuia sa-i punem numele Andreas Philipp si acum are Andreas Johannes.

miki-mami de trei muschetari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Neata!

Cadoul meu de azi este sotul care vine de la Bucuresti.

Mami de www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Ana nazdravana (18.12.2004) si Minunea din burtica 40+
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:


Otilia, frumos cadou!
M-am uitat la pozele voastre mai in liniste, ca mereu ma uit pe fuga..ptiu sa nu o deochi pe Ana, cat de scumpa e, numai buna de mancat. E ca o papusa vie!


Iepumic
Noi pozici cu Iepi-Mici
CONCEDIU 2007

All's Well That Ends Well.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Desi e cam tarziu acum apar si eu cu .
La multi ani si din partea mea celor care isi serbeaza ziua!
Eu am avut si azi o intalnire si am fost placut surprinsa de beneficiar (era o doamna). Cand a aflat ca azi e ziua mea (m-a rugat sa lucrez mai mult azi si a trebuit sa motivez de ce nu lucrez) a facut rapid rost de un buchet de trandafiri si un mic cadou.
Sotul m-a scos in oras sa imi aleg eu cadoul. Mi-am luat un inel. Am fost prin toate magazinele si tot fara cizme m-am intors. Mai fac maine o tura poate imi gasesc ceva haine.
Copiii au primit cadourile de la mos aseara. Alex a fost tare fericit ca nu l-a ocolit mosul ca a fost cam obraznic cu bona in ultimul timp. Oricum a primit si nuielusa.
Acum ne pregatim sa mergem cu prietenii sa sarbatorim. Sper sa fie bine. Eu sunt super obosita caci Andra e racita asa ca s-a trezit toata noaptea.

Nico, mami de Andra si Alex
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:


Pun si eu fetele la treaba si poate ne da vestea cea mare Otilia.

Nico, mami de Andra si Alex
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Hello!

Eu am fost cu sotul putin pe la magazine si nimic, nimic.
Anca, ma faci sa si implicit sa imi pun a mia oara intrebarea cum arata bb din burtica.

Mami de www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Ana nazdravana (18.12.2004) si Minunea din burtica 40+
Pozele noastre

Mergi la inceput