Clopotei de ianuarie - februarie 2008 (136)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:

Laura Ioana multumesc pt urare.
Fetelor Ioana a baut laptele la 6:30 (180ml) si atat si e aproape 13:00 Ce-o fi cu ea? De la 7 pana la 9:30 a m dormit si de la 11 pana acum (si acum doarme) , nici nu stiu daca i-a mai crescut febra..

ALBUM
www.youtube.com/watch?v=Ng9t0dh34Jk" target="_blank"> IOANA la munte
Alte POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=7343d1d875f54f6d52bad3" target="_blank"> MONTAJUL IOANEI


ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

N-ai mai incercat sa-i dai nimic inainte de somnic? De temperatura iti poti da seama daca pui mana pe fruntea ei.


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008), Botezul minunii Thea Maria

Atat sunt de mare

Am reusit sa ma intorc pe burtica - filmulete
Prima vacanta a Theei, Am 6 luni, Lacu Rosu si nu numai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:

Am incercat pe la 11 sa ii dau supica ( ca maraia) , ma gandeam ca ii era foame, dar nu a vrut, am dus-o in patut si a adormit.

ALBUM
www.youtube.com/watch?v=Ng9t0dh34Jk" target="_blank"> IOANA la munte
Alte POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=7343d1d875f54f6d52bad3" target="_blank"> MONTAJUL IOANEI


ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



laurici din fericire nu a mai facut febra! si a dormit snur de la 10 la 6 apoi papa si nani pana la 8.40

alina baga-i mana pe spate si vezi cum e. eu asa imi dau seama daca are febra. cand face febra, eva are caputul normal dar frige pe spate si piept .. sper totusi sa nu aveti febra ca e asa urat!

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

Eva creste mare
Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:

De 2 zile mananca f putin :4-5 lingurite de piure de legume, supica o mananca un pic mai bine (am acrit-o cu bors si ii place) cam 10 lingurite, o para cu 2 lingurite de cereale si iaurt (50-100 g). Are decat 2 mese pe zi + laptele de dim si seara (180 ml de lapte) .

ALBUM
www.youtube.com/watch?v=Ng9t0dh34Jk" target="_blank"> IOANA la munte
Alte POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=7343d1d875f54f6d52bad3" target="_blank"> MONTAJUL IOANEI


ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns remiclea spune:

Alina poate totusi ii dau dintisorii si o dor gingiile. ai incercat sa o dai cu ceva gel pe gingii? sau da-i mancarica usoara, iaurt cu cereale de ex.

Raluca de Adelina-Mihaela(08.01.2008)
poze
poze Ada
cat am crescut...
Povestea nasterii Adelinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Elle, ptiu nu fie de deochi! Asa s-o tzina, de acum incolo si sa nu mai fie bolnavioara, mititica Pe mine ma ia groaza cand vad ca-i considerat normal sa raceasca puii de nush cate (multe ori) pe an Nu mai zic de alte boli Pai o luam razna in felul asta!
Alina, lasa ca o sa pape bine cand se va trezi! Ce fain ca adoarme in patutul ei A mea doarme in timpul zilei doar in balansoar sau/si carut.


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008), Botezul minunii Thea Maria

Atat sunt de mare

Am reusit sa ma intorc pe burtica - filmulete
Prima vacanta a Theei, Am 6 luni, Lacu Rosu si nu numai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:

remiclea o dau cu calgel, prea putin maraie.
Laura Ioana da, ii voi da cand se trezeste, sigur va manca bine, ea de obicei in aceste de 2 zile dupa 4 h manca bine. Da, doarme in patutul ei cu papusa "Ingeras", de la 8 luni i-am dat salteaua jos si am obisnuit-o sa doarma singura , fara sa o leganam (cand era salteaua o leganam in patut)
I-am facut 2 poze cum doarme si 4 poze cu Stefania intr-o zi de 13 Octombrie 2008.

ALBUM
www.youtube.com/watch?v=Ng9t0dh34Jk" target="_blank"> IOANA la munte
Alte POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=7343d1d875f54f6d52bad3" target="_blank"> MONTAJUL IOANEI


ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:

S-a trezit Ioana, merg sa vad daca are febra si sa ii dau sa manance.

ALBUM
www.youtube.com/watch?v=Ng9t0dh34Jk" target="_blank"> IOANA la munte
Alte POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=7343d1d875f54f6d52bad3" target="_blank"> MONTAJUL IOANEI


ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Doarme ca un ingeras Nu o invelesti cand doarme? Eu ma infrigurez tare cand dorm, asa ca o invelesc bine si [pe ea cand face nani. Ii acopar si umerii


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008), Botezul minunii Thea Maria

Atat sunt de mare

Am reusit sa ma intorc pe burtica - filmulete
Prima vacanta a Theei, Am 6 luni, Lacu Rosu si nu numai

Mergi la inceput