Moldovence aspirante sau gravidutze! (2)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

Doamne ajuta!!

am prin casa un sure check si ma gandeam sa-l fac maine dimineata, daca nu vin uratii pana atunci...dar ma gandesc ca sure check-ul se pozitiveaza mai greu...asa ca oricum nu cred ca ma ajuta...

Monica, sper in curand

mami si tati te asteapta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stroan spune:

eu zic sa l faci poate o sa ai o surpriza

http://tt.lilypie.com/SELRp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

mona...la mine sure check a iesit abia abia...la ala banda a iesit imediat...oricum zic sa faci...
tu stai cu testu in casa si nu il faci???
eu mi-as face de astea de ovulatie non stop....dar ma usuca la parale apoi.

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dasalina spune:

Neta moldovence fumoase!
Eu m-am trezit si am baut 2 guritze de cafea, apoi am zis sa citesc sa vad daca nu sunt vesti bune printre noi.....Nu prea sunt.
Poate doar Mona si Hera sa ne dea ceva vesti. Dar Hera parca maine se testeaza.....poate incepem saptamana bine...
Eu nu ma mai testez ca am simptome clare de menstruatie, ieri m-a durut oleaca si burta si ma asteptam sa vina chiar dar sunt programati azi si cred ca or sa vina la timp....Mor de ciuda dar asta e....inca o luna de lupta ma asteapta
Delphinas baga mare iubita , maine or sa-ti iasa 2 liniute clare!Ai treaba de lunea, si s-o tii asa toata saptamana.
Stroan nu intra in panica cu anexita, mie imi pusese diagnostic de anexita cand am ramas insarcinata , apoi nu m-am mai gandit la asta dupa ce am pirdut si vad ca n-a mai zis nici un Dr. nimic de anexita....poate nici n-a fost.....

Doamne ajuta!

Aniversarea noastra!

www.petitieonline.ro" target="_blank">Petitie FIV

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

neata fetelor

eu declar z1

Monica, sper in curand

mami si tati te asteapta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

nici luna asta n-a fost sa fie asa ca voi face cum am hotarat, voi amana proiectul bebe pana cand imi voi muta serviciul inapoi in Suceava
...nu va parasesc cu totul, o sa va mai citesc dar nu voi mai posta ca pana acum, vreau sa fac o pauza...

Monica, sper in curand

mami si tati te asteapta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dasalina spune:

Imi pare tare rau Mona
Si eu probabil ca o s-o declar maine
Capul sus! Intr-o saptamana, incepem din nou lupta....macar luptam in acelasi timp ca vad ca ne cam sincronizam cu menstruatia.....sper sa functioneze si la bebe si luna viitoare pe vremea asta sa sarbatorim!


Doamne ajuta!

Aniversarea noastra!

www.petitieonline.ro" target="_blank">Petitie FIV

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stroan spune:

neatza gagici
monnahai ca mai sunt 2 luni din anu asta poate pana se sfarseste vine

http://tt.lilypie.com/SELRp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

Alina, eu am cm neregulat...30-32 zile cam asa...
iar in privinta incercarilor, nu vreau sa ma mai stresez. e foarte greu pt noi, eu lucrez in Botosani dar locuiesc in Suceava...deci in timpul saptamanii stau in Bt la ai mei iar in weekend vin in Sv la sotul meu deci ne e foarte greu. nici nu stiu de ce m-am si apucat acum de facut bebe pt ca oricum sansele sunt mici tinand cont ca noi ne vedem doar in weekend...am sperat sa fie mai usor, dar...asta e...

Monica, sper in curand

mami si tati te asteapta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dasalina spune:

Stroan tu cum stai cu asteptarea, cu semnele? Iti faci maine barza sau astepti pana la sfarsit? Eu daca nu mai am ce sa testez am inceput sa va stresez pe voi...


Doamne ajuta!

Aniversarea noastra!

www.petitieonline.ro" target="_blank">Petitie FIV

Mergi la inceput