Moldovence aspirante sau gravidutze! (2)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns stroan spune:

nu e nimeni pe aici?

http://tt.lilypie.com/SELRp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stroan spune:

ma fetelor am si eu o intrebare poate voi stiti mai bine.de 2 zile ma doare spatele si ovarele dar nu e ca la cm.ati avut vreodata anexita?va durea si spatele sau numai ovarele?
va

http://tt.lilypie.com/SELRp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dasalina spune:

Buna seara fetele!
N-am avut timp sa vb cu voi azi....m-am trezit pe la 2 si am plecat la un parastas....de la cumetrie la parastas, asta e.
La petrecere nu a fost chiar cine stie ce, nici n-am stat prea mult.
La iesire ne-am intalnit cu Videanu si Boc.....saracii cu campania electorala...
Nimeni cu nici un test?
Mona????Nimic????
Eu astept sa-mi vina "neamurile" aseara m-am certat si cu sotul, bine....mai mult am tipat eu si el radea ( ca el nu se cearta cu mine),si i-am zis ca luna asta vreau sa vad cu ochisorii mei ca e in regula totul si la el. Imi era mila de el saracu'....tre sa suporte o nebuna ca mine.....i-am zis ca nu mai pot psihic si ca tre sa facem ceva cat mai repede sa raman altfel o iau razna....na...
Cred ca o sa iesim in oras sa mancam ca bate vantul in frigider la noi...
Va pup!


Doamne ajuta!

Aniversarea noastra!

www.petitieonline.ro" target="_blank">Petitie FIV

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

buna fetelor

intru si eu putin ca am scapat de 2 ture de musafiri si mai am una si scap...sunt terminata
azi am avut casa plina de copii si mai mari (4 ani) si mai mici (8 luni)...ca la gradinita si bineinteles ca toti intrebau cand vine bebe si la noi

uratii inca n-au venit dar si-au trimis solii asa ca...nici luna asta nu a fost cu noroc...asta e...

Monica, sper in curand

mami si tati te asteapta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stroan spune:

monna lasa ca vinesi la noi

http://tt.lilypie.com/SELRp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stroan spune:

monna cu adica si au trimis solii?ca eu nu inteleg

http://tt.lilypie.com/SELRp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

stroan anexita nu am avut...mai bine vb cu dr ginec si te lamureste el ce si cum. iti da si tratamentu care tb...
eu am zis ca nu ma mai tratez ginecolegic asa dupa ureche sau dupa ce-mi da de la farmacie. in afara de bicarbonatu care il folosesc cand mai apare candida, in rest la dr...sa zica el ce si cum sa iau...
alina tb sa vb cumva cu sotu tau sa faca si el o spermograma...mie dr mi-a transmis ca poate sperma nu e de calitate si de asta pierd sarcinilie...
mona poate nu sunt mesagerii CM, poate ai sangerat asa ca s-a fixat ovulul...cone stie. atat timp cat nu au venit ferm uratii noi tot speram ca sansa sa fie la voi.
azi am facut test de ovulatie si au iesit 2 liniute, dar a 2 mai pala asa. fata da primu in care nu a iesit decat o singura linie...
am tot citit eu prospectul ala, daca am o liniuta...e invalid, daca am 2, dar nu de aceeasi intensitate, e negativ. tb sa fie 2 la fel de rosii. hmm...inseamna ca sunt pe drumul cel bun...voi ce ziceti??
alina da-ne si noua o culoare sa ne vedem, ca rozul asta e asa de pal, ca abia ne vedem.

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

stroan anexita nu am avut...mai bine vb cu dr ginec si te lamureste el ce si cum. iti da si tratamentu care tb...
eu am zis ca nu ma mai tratez ginecolegic asa dupa ureche sau dupa ce-mi da de la farmacie. in afara de bicarbonatu care il folosesc cand mai apare candida, in rest la dr...sa zica el ce si cum sa iau...
alina tb sa vb cumva cu sotu tau sa faca si el o spermograma...mie dr mi-a transmis ca poate sperma nu e de calitate si de asta pierd sarcinilie...
mona poate nu sunt mesagerii CM, poate ai sangerat asa ca s-a fixat ovulul...cone stie. atat timp cat nu au venit ferm uratii noi tot speram ca sansa sa fie la voi.
azi am facut test de ovulatie si au iesit 2 liniute, dar a 2 mai pala asa. fata da primu in care nu a iesit decat o singura linie...
am tot citit eu prospectul ala, daca am o liniuta...e invalid, daca am 2, dar nu de aceeasi intensitate, e negativ. tb sa fie 2 la fel de rosii. hmm...inseamna ca sunt pe drumul cel bun...voi ce ziceti??
alina da-ne si noua o culoare sa ne vedem, ca rozul asta e asa de pal, ca abia ne vedem.

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

solii adica secretie maronie...si luna trecuta la fel a fost, 3 zile secretie maronie si apoi...

Monica, sper in curand

mami si tati te asteapta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

mona poate luna asta nu e la fel...Da Doamne!!!

poze
Just Me


Mergi la inceput